Skocz do zawartości

Pojazd3D: motor i inne pojazdy do anim


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mnie się podoba, tylko te koła.. ale to pewnie dopiero początek i błotnik mnie sie nie podoba, ale moze taki miał być ;]

 

jak walniesz update to daj większe zblizenie no i zmień kolor na jakiś szary to będzie widać błędy

3m sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, ale mi jakoś nie przypadł do gustu, jak dla mnie to ma za dużo okrągłości, poza tym sam kiedyś chciałem wymodelować jakiś motor, problem w tym, że nie moge znaleźć żadnych referków, jeżeli ktoś wie gdzie się znajdują please answer, powodzenia

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lpshinoda....hmm no cóż ja lubię okrągłość pod każdą postacią:)

 

Moon73....dzięki na pewno się przydadzą...oglądałem twój motor...hmm jak chyba ogólnie aż w takie szczegóły nie pójdę chciałbym po tę wykorzystać do animacji a mój komp nie jest za mocny...

 

....do dałem kilka bajerów...a ten ostatni render zrobiłem tak sobie bo chciałem zobaczyć czy wielkościami dobrze zrobiłem?.chyba dobrze...no może trochę wyżej powinna być ta ochronka z przodu a może nie ..hmm

 

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się nie bardzo podoba :(. Moje uwagi opony tak w motorze nie wyglądają, sa bradziej zaokrąglone. Model jest dziwny czasem kańciasty, a czasem ogrągły. Moze troche za mało szczegolow. Ale podobra mi sie tłumik :D

 

PS: jedno pytanko na jakim motorze sie wzorowales ?, i czy renderujesz to z jakims wiekszym fov-em in standartowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lonek16...bardzo bardzo fajny modelik i wiem że mój modelik nie będzie taki dobry

 

DonVito Corleone....hmm....po wałcze żeby wyrównać stan między kanciastymi miejscami a zaokrągleniami....w sumie model to takie połączenie paru ze sobą modeli motorów i trochę inwencji twórczej:D...tak fov był większy niż standardowy...ten render jest już ze standardowym

 

 

 

zmiany w motorku...błotnik, Kola(trochę zaokrągliłem) a także zaokrągliłem trochę miejsc .. kanciastych gdzie brakło polygonów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nice. widze rozmiary dobre (ludzika). A co dalej: opony, opony, opony, znajdz gdzies w necie obrazek opony i zrob taka jak na obrazku :), moge tylko powiedziec ze przednia jest troche zagruba, bo tylnia nie jest tej samej grubosci co przednia, a tylna, zmien jest wyskokosc tak jak na obrazku :), i przedluz troche "dupe" motoru.

 

PS: tam gdzie czerwone to przesun, a zolte zostaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....powalczyłem troszeczkę z opona tylnia opona jest szersza żeby była lepsza przyczepność :)....tylu nie przedłuża nie chce z tego zrobić choopera:)...żeby mój piped poczuł się bezpieczniej zrobiłem mu kask :D

 

pozdra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...hmm zacząłem już jakieś materiały wrzucać na obiekt na razie zacząłem od kuł....hmm i mam prośbę...bo jak jeszcze troszeczkę znam sie na modelowaniu to o texturowaniu w ogóle....wiec by się przydały jakieś totki albo pomoc:)....a i jeszcze zrobiłem butki dla ludzika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem w sumie czy ten temat powinien być w tym dziale czy w animacjach na razie do póki robię same modele będzie tutaj...A wiec męczyłem i męczę dalej ten motor już od jakiegoś czasu...postanowiliśmy z kilkoma ludźmi że zrobimy sobie dla siebie jakąś animacje wiec powoli powstaje projekt i obiekty...co do motoru najbliższe zmiany to szybka na lampie kolor tarczy hamulcowej....drugi pojazd to dopiero początek to mój pierwszy samochód...w sumie nie chcę za dużo detali wrzucać.. będzie to wóz opancerzony do przewozu kasy

 

....pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wtrące sowoje zdanie. Robilem troche motorków. Może niedlugo coś pokaże. Twój jest niezły ale: dźwignia zmiany biegów jest wykręcona do dołu, jak on ma zmieniać biegi? piętą? A zadupek-nakładka na siedzenie pasażera powinna zaczynać się zaraz za siedzeniem kierowcy a u ciebie jest jeszcze coś jakby próg. Pasażer nie da rady na tym usiąść. Jak tak ma zostać to przynajmniej wyrzuć stopki dla pasażera to będzie motocykl jednoosobowy. Tłumik w motocyklach sportowych zazwyczaj jest po prawej stronie motocykla, ale ostatecznie może zostać. Poza tym jest ok. Powodzenia z animacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm coz to za motor :|? Przod jak Hayabusa, plastiki boczne jak Ducati, a tyl jak Honda morda3ib.gif.

 

Brakuje ci podnozkow, dzwigni zmiany biegow itp. Bedziesz je dorabial?

 

EDIT:

Sry nie zauwazylem - masz podnozki i dzwignie, ale sa one za nisko.

Teraz troche powytykam ci bledow ;)

- za duze tarcze hamulcowe z przodu,

- bak troche za dlugi - kierowca w takiej pozycji musialby sie juz kompletnie polozyc na baku, zeby dosiegnac do kierownicy i manetek [juz nie mowie, co by sie dzialo przy predkosciach powyzej 200km/h ...]

- sadzac po gabarytach jest to motocykl o pojemnosci ok. 900-1000cm3 - za male rury wydechowe i tlumiki - sila rzeczy, gdybys uzyl podobnych w motocyklu takiej klasy, szybko bys go zdusil [za mala przepustowosc rury wydechowej]...

- kanapa pasazera - umieszczona za wysoko.

 

To chyba na tyle ;). Pzdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry na motorach się kąpletnie nie znam....w sumie to ja sie na niczym nie znam:)....ale co do miejsca dla pasażera nigdy go nie miało być tylko drechu strasznie gruby tyłek ma i to trochę wygląda na to ze tam miejsce jest dla pasażera...hmm ale tam nie ma nóżek dla pasażera ...jak jest to możesz skopiować ten rysunek i zaznaczyć jakimś kółeczkiem....co do zmiany biegów to zrobię to....i resztę uwag:)

 

 

a pod tym linkiem jest prv animacj byłem ciekawy czy ogólnie uda mi sie zrobić jakąś animacje ruchu:)

 

http://woo.srv.hu/animprv/2.avi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...co do ludzika....hmm postaram sie jak będę już robił ruch postaci pod animacje zrobi jej mniej sztuczne na razie chciałem zobaczyć czy to wszystko mi sie nie powiesi na moim pc i tak nie chodzi to za dobrze...zmieniłem tłumik, dzwignie, zmniejszyłem ba, a manetki były. podaje tez link do tej animk co wyżej ale pod innym linkiem jak by ktoś miał problem z tym serwerem

 

http://www.freewebs.com/ascderd/2.avi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle sobie to wykombinowałeś, ja już zaczynam się gubić w tej twojej animacji, co tam właściwie w niej nie będzie, skończyły się egzaminy, co nowa matura pewnie? fajny wiatrak na tej stacji benzynowej, kiedy to oteksturujesz i pokażesz, nie mogę doczekać się efektu, bo stacja zapowiada się ciekawie, tymczasem powodzenia

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności