Skocz do zawartości

Postać 3d: Łapek


Insect

Rekomendowane odpowiedzi

Oto moja kolejna wykręcona praca tym razem w 3d. Bardziej w charakterze przerostu treści nad formą.

 

Koncepcja postaci pojawiła sie na nudnym wykładzie z makroekonomii.

Pracuje nad tłem oraz skórą. Mile widziane pomysły.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mi sie bardzo podoba, i pomysl i wykonanie. gdyby jeszcze sam obrazek byl w lepszej jakosci, bo palce sa zmasakrowane kompresja.

Tylko prosze cie zebys sie za bardzo nad glebsza trescia tej pracy nie rozpisywal tak jak ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki

Hehe nie wiem ile to ma rąk bo nie liczyłem ;)

 

Aniu C: Bez obaw - ta praca jest tym razem na poważnie, nie będzie zadnych głupawych interpretacji ;)

Streaker: Fakt ze ta "figurkowa" skóra ładnie wygląda, moze ją tak zostawić?

 

Szczerze mówiąc (pisząc) to nie mam pomysłu na tło... zdaje sie na was. Może macie jakieś prpozycje

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość styczny

ja do tego bym zrobił jakąś mroczną atmosfere jakiś koszmar ( w pozytywnym tego słowa znaczeniu) coś przerazającego, z chęcią bym poszedł na horror w gównej roli łapek. To tylko moje zryte wymysły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym zrobil jak AGmakonts, skoro sa dlonie to czemu nie zrobic na dloni ?

 

A w tlo bys mogl rzucic lape Hetah :P (żart)

 

Nie ma pojecia co w tlo, moze jakis portret na scianie tej lapy z Addams Family (taki rozmyty troche)

 

No ale rob jak chcesz :D

i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe reka reke... Pomysl dojechany nie powiem, stoi przed Toba trudne zadanie aby zrobic z tego ciekawa prace. Mam dwa pomysly na to co dalej z tym zrobic:

 

1. Idz dalej w "przerost tresci", niech kazda z tych rak cos trzyma(biblie, krzyz, noz, misia pluszowgo, lancuch, proszek do prania...)

 

2. Scena zart dorob bude miske z zarciem i tabliczke ja tu pilnuje i trzymam wszystko w garsci;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, co ty się zastanawiasz... dopracuj tło ale nie za bardzo, może być troche mroczno ale bez przesady ;) ale nie wciskaj jakichś niepotrzebnych pomysłów... Zrób tak jak jest tylko lepiej i niech każdy się zastanawia o co tu chodzi :D

 

szok normalnie... to taki fajny pomysł że aż dziw że nikt jeszcze nie wpadł :)

powodzenia!

(ja ci mówię że twoje pomysły są naprawdę surrealistyczne ;D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie robilabym dodatkowych dloni pod ani za tym, bo co za duzo to niezdrowo. takze nie robilabym zeby on w kazdej rece cos trzymal, bo ci sie balagan zrobi.

 

mozna by zrobic psia bude i niech to cudo stoi przed nia uwiazane lancuchem.

albo niech wylazi z jakiejs ciemnej nory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wam ze tak powiem "za pomocną dłoń"

Ale Ania C ma chyba racje jak to mówią "lekarstwo w dużych ilościach staje się trucizną" - wiec dłoni moze narazie starczy

 

Pomysł z budą podoba mi sie.

Niestety update bedzie dopiero po eliminacjach bitwy3d bo narazie nic tam nie mam a niesety tamto jest ważniejsze :(

 

Ziomus : Paskuda jesteś ;D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja policzyłem dłonie i mi wyszło 28, że tam jest. Jak nie wiecie jak je szybko policzyć to policzcie palce i podzielcie se przez 5 ;P

 

Świetny pomysł, tak przy okazji. Gratulki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypaśny pomysł! ja bym tak zostawił jak jest i dał na tle ludzkiej STOPY :) tak dla picu u góry kadru może pare palców tak jakby sie kto po to schylał, i myśle że jako figórka bedzie najlepsze ewentualnie możesz zrobić z tego jakiś pomnik :) ku chwale i przestrodze tych co biorom w łape :P

co z tym zrobisz bedzie fajne pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności