Skocz do zawartości

Postać 3D: glowa czlowieka/ufo w Wings3d


tronki5

Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatku zaznaczam,że praca zostala wykonana w Wings 3d w 1h,jest to moja pierwsza glowa w calym moim malym dorobku.Prosze tego za ostro niekrytykowac,jutro popracuje nad nia ostro bo mi sie to spodobalo^^

Oczywiscie nos jest kompletnie do wymiany:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wyglonda jakby mu na tważ spadła cegła z wycokości 10 pietra

il epiej se tutka zrób jakiegoś,

moją pierwszą (jak narazie ostatnią) głowe mam w avatarze i wyszła mniej wiecej tak jak chciałem i to tylko z pomocą jednego tutka (odrazu pisze że sam jom wymysliłem) i sprubuj posiedzieć więcej nad projektem niż 1h bo nic sensownego nie zrobisz, ja sie nad swoją 3 dni męczyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze to wlasciwe okreslenie ... zdecydowanie polecalbym jakiegos dobrego tutka ... albo jesli sadzisz ze narzedzia wingsa opanowales wystarczajaco dobrze ... to przynajmniej jakies zdjecia ... printy ... lub chocby lusterko ...

 

jakby nie bylo to takiego zachowania proporcji tez nie polecam :)

 

pozdro ... pracuj pracuj ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie ze mnie polewke^^Ale kazdy sie kiedys uczyl:]

Pozdro.

EDIt:posiedzialem dzis pare godzin.Nos wyszedl ok,ale zrobilem jeden blad-zaduzo edgeringow i potem strasznie trudno cokolwiek robnic.Ale jutro popracuje i moze cos lepszego zrobie^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoje główki wyglądają jak abstrakcyjne wizje nawiedzonego artysty rzeźbiarza- som takie w niektórych muzeach... chociaż równie dobrze może ro byćkafar z mordą wciśniętą na szklaną szybę :) dlaczego onie wszyscy mają kwadratowe głowy???

 

poleciłbym ci zacząć od czegoś prostszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam jakiegos tutoriala- po pierwsze to ne wiem co chcesz osiagnac bo jezeli to maja byc jakies rzezby to nawet mi sie podobaja :) -dobry material itp i moze byc siekawa scenka- tak jak wspomnial Ufol np. muzeum. Jezeli jednak chcesz osiagnac efekt powiedzmy naturalnej glowy to powinienes zaopatrzyc sie w jakies rysunki/zdjecia referencyjne tzw. blueprints bo po Twoich glowach widac ze z nich nie korzystales (oczywiscie kiedy ma sie anatomie w malym paluszku mozna "jechac z glowy")- umiesc te obrazki jako podklad i modeluj wzorujac sie na nich- moze sie okazac ze rzeczywiscie zbyt szybko zabrales sie za bardziej skomplikowane modele...powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tronki5 prosze Cie - zrob cos najpierw dobrze, a nie wrzucasz wypociny, ktore wygladaja jak ...

Przerob pare tutkow - nie szybkosc sie liczy, ale dokladnosc. Przerobisz ich pare to nauczysz sie czegos na pewno. Tyle z mojej strony. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności