Skocz do zawartości

Moje Prace 2d [sympathetic]


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

wrzuce tu swoje stare prace olowkowe, nowe tez beda sie pojawiac. Częsc wykonywalem jeszcze w podstawowce, a rysowalem np. postacie z gier - kiedy jeszcze maniakalnie zbieralem secret service :) - takze niektore tematy zupelnie obce nie beda. W wieszkosci poczatkowych prac lubialem rozmazywac olowek, (chyba) niestety :). Oka no to na razie 3 pierwsze pracki z okresu podstawowki , pozdrawiam. ps. sugestie, rady mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

juz po sredniej :). Rysowane byly jakis rok temu, jak pamietam to powyzej 5 godzin w przypadku np schodow, ale sa tez pracki ktore rysowalem dluzej z przerwami. Ciezko podac konkretny czas i to sie glownie tyczy tylko Katedry i samochodu. Niestety od rysowania mialem troche przerwy w zwiazku z tym, ze sie 3d zainteresowalem, ale wracam do tego, a 3d odkladam na pozniej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobre prace ...ale przerysowywanie z ilustracji traktuj jako tylko ćwiczenie....żebyś mógł być dobrym rysownikiem albo designerem musisz wymyślać sam swoje lokacje postacie itp...i co najważniejsze musisz czuć forme obiektu ..tzn że jesli wyobrazisz sobie postać robota to kombinuj narysować go z kazdej strony z każdej perspektywy jaka ci przyjdzie do głowy...wtedy będziesz się czuł w rysunku jak ryba w wodzie bo nie bedziesz miała kłopotów w poruszaniu się w przestrzeni[na płaskiej kartce papieru]...no i czas juz udeżać kolorem...bo dzieki niemu sa niesamowite efekty :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*******************************************************

hej, nowa pracka, wlasciwie to jest koncept do... :), stad gdzieniegdzie widoczne obrysy - byl sam obrys, zdecydowalem troche podcieniowac.

 

1 czysta fotka

2 w ps cos porobilem, nie wiem czy na lepiej

3 z malym zblizeniem

 

co sadzicie ? z gory dzieki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-------------------------------------------------------

taki koncept portu, uklad domkow bedzie jednak inny...

 

mam prosbe: mozecie mi powytykac troche bledow i ewentualnie jakies sugestie co mogloby byc ogolnie lepiej jesli chodzi o rysowanie. Byloby mi milo. Dzieki za posty.

 

jmtm00 - obecnie nie rozmazuje.

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z rysowaniem lasu iglastego to ty masz kłopot...musisz sobie skąbinować jakieś zdiecie albo plener z takimi drzewkami widzianymi z góry bo na twoich pracah one są rysowane zbyt oddzielnie jakby są między niemi nienaturalne odległości przerwy..a one powinny gałęziami nachodzić na siebie tworzyć caały zielony teren skad nie widac wogule ziemi[bo jest zasłonięta przez gałęzie] dokładnie nie umiem ci powiedzieć jak ja bym te lasy narysował ..też bym musiał poćwiczyć na zdieciu.a cała reszta całkiem ok ..no moze jeszcze te fale ...one nie powinny być jak jeden ciąg..z jednej strony brzegu dochodzą szybciej z innej strony puźniej itd. a tutaj wygląda to jak zaorane ruwniutko pole:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elfik całkiem ciekawy (Corel czy tylko Photoshop??) tylko straszna kompresja: antialiasing krawęddzi to tragedia.

ten niebieski cholernie podobny do golluma, pobaw się jeszcze nad detalami skóry i popraw palce bo są tragiczne.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee czemu gorzej ? w innym stylu generalnie mialem zrobic tak : dwie postacie w miare realistyczne zadowolone (happy) i dwie postacie w stylu cos jak cartoon , w ekspresji do wyboru wybralem akurat happy i sad. Mysle ze nie sa to zle pracki no proprocje sie sypnely przy dziecku ok a reszta no taka inna :), ale dzieki za ocene :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cień między ciałem robaka a podłożem powinien wg mnie być tak samo ciemny jak ciemne są pęknięcia w ziemi...bo przez ten jasny cień on troche odstaje od reszty obrazka.obrazek tez psuje rozmycie kolory zielonego wokół tych zielonych kałóż na ziemi...i na ciele jeśli jest już ono nie szkliste powinno być więcej chropowatości niż tylko włoski...moze poszukaj jakichś zdjęć robali ...napewno są jakieś w necie:].....a ten Ostatni robak pająkowaty podoba mi się...jest na tyle skąplikowany że aż trudno stwierdzić jaki dokładnie ma kształt głowy i tułowia[co kolwiek tam jest:P ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć! nie wiem czy to efekt zamierzony, ale niektóre prace (szczególnie te z martwą naturą) wyglądają mi bardziej na aksonometrię niż na perspektywę. Czy to efekt zamierzony czy raczej...niezamierzony :) -ale moze to tylko ja się czepiam :P -a poza tym fajne pracki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności