Skocz do zawartości

Scena3d:chess_sunset


SZAMPEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość raminez

witaj ciekwy pomysl ale wiesz skoro to jest WIP to np ja robil bym tak ..w tych figorach szachowych powstawil bym okna i balkony ,moze kominy ...pomiedzy nimi mosty np szklane ...wzucil bym to do BRYCE i utworzyl bym orginalny ( ze tak rzekne) sunset...moja wizja ..jak cos to pomoge w bryce...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm szchy no spoko... ale chyba kazdy z nas by się zgadzał, że gdyby zrobić takie jakby "szchowe miasto" było by genialnie a do tego jak tak na to lampie to se myśle, że te światło(omni czy co to tam jest) jest pomiędzy szchami a nie tak jak być powinno.

dobrze, że dałeś to do wipa bo ludzie mają tu sporo fajnych pomysłow i w dodatku większość to ZDOLNI ludzie, oni ci dopowiedzą jak by było fajnie = czyli jednym słowem poczekaj z tym aż się zbierze fajnych eee, dopowiedzi :)

 

ALE OGÓLINE SPOKO PRACA, POZDRO I MIŁEJ PRACY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry, wykonanie nienajgorsze. Jedna uwaga: te mieszkania w figurach bardzo małe. Zmniejsz drzwi, dodaj parę okien więcej, żeby domki wyglądały jakby były realnych rozmiarów.

 

chess_kingdom (w wolnym tłumaczeniu "Szachowe królewstwo")

:D [czyt. czezkinkdom]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

juz lepiej ale niebadz taki w goracoje wodze kompany ..zrob z nich kolosy czyli ogromne budowle ...bedzie ciekawie ..jest lepiej ...ale zabardzo bajkowo ...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee no tak fajnie ale jak byś zmienił material na mniej "połyskujący" i te domki były by texturowane na takie z 18/19 wieku co ty na to? i ten pomysł remineza żeby te budynki były byczo dóże jest fajny, zrób tak!

Acha i jeszcze jedno jak dajesz update to zostawiaj orginał co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i IMO spiep* scenke. Bylo pod tytulowe slonce - bylo ladnie, oswietlnie pasowalo, tlo w miare. Teraz jest bez ladu i skladu, jakies latarnie, tandetne zolte okienka, nie nie, bardzo srednie. Moze zacznij jeszcze raz jako podstawe biorac to co miales i powoli zacznij przerabiac figury na domki. Jak ktos juz wspomnial lepiej wygladaloby gdyby kazda z figur byla jakby 'blokiem' a nie domkiem z kilkoma oknami. Wtedy byloby monumentalnie i chyba ladniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na skutek sprzecznych zdań (jedni mówią że zlamiłem, inny mówią, że troche lepiej) nie mam pojęcia co robić :-( Ale chyba na razie to odłoże... Mam na oku trójmasztowiec... Ale może znajde troche czasu.

P.S. Mulczas, masz 100% racji, te rurki wyszły mi za grube, zmienie na następnym renderze :D

Pozdro...

P.S.(2) Zachęcam to luknięci na stronke http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=13082!!! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności