Skocz do zawartości

Flash ShowReel


mowicz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kris .... juz za pare dni wyjdzie film i niewiem czy was zaskoczy ale : Nie beda sie zabijac, strzelac, grac w piłke i takie tam :P i mam nadzieje ze bedzie GIT i sie spodoba. Zapraszam na forum jezeli chcecie sie Flasha nauczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys widzialem gdzies taki filmik i teraz juz wiem kto to robi:) przyjemne dla oka..jednak caly czas sie powtarzaja ruchy i jest troche nudno, przydalaby sie jakas histryjka chociaz taka malutka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle animujesz te postacie. Wadą są asynchrony we wszystkich filmikach między animacją a dźwiękiem. Wykorzystujesz do czegoś te umiejętności zabawy z postaciami 2d, czy to jest tak tylko 4fun??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

timing fajny, trenujesz jakis sztuki walki? to daje lepsze wyczucie ruchu,

podoba mi sie, ale mam jedno zastrzeżenie - kopia pomysłu, wymyśl coś innego, nawet tak somo może być zrealizowane ale musi mieć jakiś wyróżnik, znajdz swoj wlasny styl (chyba ze juz go znalazles, bo ja wszystkich tych filmikow nie obejrzalem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare miesiecy temu odezwal sie do mnie przedstawiciel discovery by zrobic im mala animacje na potrzeby prezentacji zamknietej w ich bloku ze wzgledu na zmiene oficjalnego laga, na poczatku myslalem ze to jakis żart... ale pozniej okazalo sie iz zleceniodawca jest prawdzwy i przedewszystkim wyplacalny ;)

 

Ogolnie powstalo pare malych filmikow, rozniacych sie detalami np.

- Stick wychodzacy saltami, potem sie okazalo ze zbyt "szpanersko" i ma poprostu odejsc.

- Stare logo animowalem jakby bylo jakims wielkim "zlem", Stick podchodzil - kopal je, wyrzywal sie, krzyczal, rozszarpywal. Pozniej okazalo sie ze sa bardzo "czuli" w sprawach loga i ma zostac "nietkniete" - poprostu ma zostac wyrzucone...

- zakonczywszy na gestykulacji, sposobie chodzenia i dzwieków.

 

Jedna z paru animacji mozecie zobaczyc tutaj:

1.jpg

http://mowicz.com/discovery/

Proponowalem jeszcze jakis background, lecz nie chcieli. Jak to mowia klient nasz pan.

Pozdrawiam i zapraszam do oceny ;)

 

Ps. Prosze jakiegos moderatowa na zmiane nazwy tematu na "Flash ShowReel"

Edytowane przez mowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk nagrany telefonem.? :)

Az tak zle z dzwiekiem ? ;] No i nie wszystkie sa moje ;P

Dzwiek nagrywany, takim czyms:

http://www.marketia.pl/product_info.php/products_id/10559

 

EDIT:

Ogolnie animacja nie miala byc wybitnie smieszna, tylko bardziej pokazywac umiejetnosci. Pierwszy raz animuje Madnessow :)

Edytowane przez mowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności