Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Audi Rosemeyer concept


rudi_88

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ale mi się ten samochód niepodoba!!! a masz bluprinty czy robisz na podstawie zdjęć jak masz to napisz skąd albo zamieść w wątku
A mi sie podoba :) Blueprinty mam z www.smcars.net

nie rozumiem niektorych - po co ten temat? "o patrzcie to auto chce zrobic" no fajnie ale nie robisz, nie widac nic oprocz zdjec nie lepiej zalozyc temat jak juz bedziesz mial kawalek zrobiony? bez sensu
na tym polega istota WIP. Najpierw zamieszczasz koncept później wstępne prace aż dojdziesz do ostatecznego renderingu :)

Narazie zamieszczam tylko przód i będę się posuwał małymi kroczkami bo mam jeszcze wiele innych spraw na głowie.

as7zn.th.pngmaska5mi.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lt. knysha, dobrze mu przygadałeś, poza tym co wy tak wjeżdżacie na chłopaka, uczy się, przecież nie od razu modeluje się całość, może stawia pierwsze kroki w mod. samochodów, zejdzcie z tego tematu i śledźcie wątek, poza tym .:qba:., co ma brak czasu do zakładania wątku czy robienia auta, każdy robi to na tyle, na ile pozwalają mu możliwości lub czas, chłopak zapodał update i żadnej oceny, tylko jakieś kłótnie, co to rozmowy w toku czy wątek, w którym mamy pomagać i oceniać innych, ty by było na tyle, odnośnie pracki na razie się nie wypowiadam bo niewiele widać, czekamy na aktualizacje

rudi_88 - pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Originally Posted by .:qba:.

to po co się brac za robienie samochodu w 3d jezeli nie ma sie czesu ..

 

 

 

Po co zyc, skoro i tak umrzesz...

xP

lt. knysha, dobrze mu przygadałeś, poza tym co wy tak wjeżdżacie na chłopaka, uczy się, przecież nie od razu modeluje się całość, może stawia pierwsze kroki w mod. samochodów, zejdzcie z tego tematu i śledźcie wątek, poza tym .:qba:., co ma brak czasu do zakładania wątku czy robienia auta, każdy robi to na tyle, na ile pozwalają mu możliwości lub czas, chłopak zapodał update i żadnej oceny, tylko jakieś kłótnie, co to rozmowy w toku czy wątek, w którym mamy pomagać i oceniać innych, ty by było na tyle, odnośnie pracki na razie się nie wypowiadam bo niewiele widać, czekamy na aktualizacje

 

rudi_88 - pozdro i powodzenia

 

Dzięki za poparcie, btw to jest mój 2 samochód w maxie a pierwszy który robie bez żadnych tutoriali.Dziś zrobiłem juz cały kształt więc wrzucam 2 renderki i siatke bez meshsmooth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się efekt mojej pracy, szczególnie nadkola których nie chce nawet tu pokazywać. Doszedłem do wniosku że spróbuje sił w nurbsach jak mi ktoś na początku radził. Jestem w tym zielony i mam problem z ustawieniem blueprintów, a przerysowywanie całego blueprintu nie wchodzi w gre :) Moze wy macie jakies swoje sposoby ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności