Skocz do zawartości

Postac 3D: Stone Golem


MaggeM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo fajny kolezka chociaz imho z ponad 3k poly szlo duzo wiecej szczegolow wyciagnac albo idac w druga strone jego wyglad szloby zachowac przy mniejszej ilosc polygonow :)

 

btw co to za gra ten myst gate? widzialem na f3d jakies takie ogloszenie w 'pracy' ale strone maja (macie) caly czas under construction wiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegoly i tak sa gdzie trzeba a przy takim modelu 3k juz praktycznie wiecej szczegolow nie daloby sie wyciagnac a juz napewno nie duuzowiecej :) i tak czy owak wiecej bylo niepotrzebne... a jako ze model nie mial byc za bardzo low wiec mniej nie robilem. A MysteriousGate to moja grupa.. obecnie robimy demo gry i nadal szukamy chetnych do pomocy (modelowanie, textury, koncepty) Zapraszam na adres w podpisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajowy golem, mogę to powiedzieć z ręką sercu, to co mi się szczególnie podoba oprócz samego modelu to jego zrigowanie, od dawna wałkuję ten temat i mimo wielu godzin spędzonych na rigowaniu nie zrobiłem jeszcze ani jednego z którego byłbym zadowolony, a ten tutaj jest jak dla mnie doskonały widać że wszystkie wertexy pracują tak jak powinny wszystko wygina się jak trzeba, moge jeszcze jedynie powiedzić że chciałby osiągnąć taki poziom w rigowaniu chociaż samego low poly. Tak z ciekawości się zapytam :) używasz do tego celu modyfikatora skin czy physique, czy tez pracujesz w programie innym niż max?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności