Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Fiat 500 cabrio


Bubu

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy fiacik w noim kompie ;) Efekt pracy w niedziele. Duzo błędów(szczególnie przód okolice świateł)tył jeszcze nawet nie ruszony, przednia szyba jak widać też :). Koła nie moje (jak będa moje to będą podobne, ale może zostaną te:) Nie wiem kiedy natępny upik bo szkólka goni ;( Jakieś wskazówki??? Porady??? Wieczorkiem może pokaże siateczke, ale jest w niej taki syf, że wstyd pokazywać ;P Aha no i jak ktoś by się pytał to wspomagałem się częściowo tutkim z 3Dtotal :) (szczególnie przy przodzie auta, ale i tak siatka jest zupełnie inna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Heheh nie widzisz ;> To dobrze :) Heh no uwierz mi ,że są (jest troszekę trójkącików i wielokątów, ale tych starałęm się nie urzywać ;) A jak chcesz siateczkę to musisz poczekać :) Albo wejdź na 3dtotal i zobacz tamta moja podobna tyle, że ze 4 razy gorsza topologia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kome postaram sie naprawić jak czas pozwoli(no a swoją drogą pokarze siatke i mam nadzieje, że pomożecie ;P) Manie powiadasz ?? ;> heh możliwe, poprostu lubie fiaty ;)szczgulnie dużego (bodajże rocznik około 1973- chodzi mi o tego "włoskiego" czyli te pierwsze roczniki z skrzynią pzy kierownicy, chromowaną atrapą chłodnicy itp :)) Ale innym też nie pogardze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość predator19

http://www.3dtotal.com/team/Tutorials/fiat500/fiat500.asp

... robione z tutorka, zreszta mojego ulubionego i moim zdaniem najdokladniejszego z tutoriali samochodowych. Coz pozatym fajne modyfikacje i czekam na efekt koncowy. Sam doszedlem do dachy tego tutoriala, ale po wycieciu maski cos strasznie brzydkiego sie mi w niej porobilo, dopiero po dodaniu meshsmootha widac w niej bledy - sam niewiem co sie dzieje - moze zaloze wkrotce posta i wam wszystkim z siatka pokaze... anrazie sam z tym walcze:P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..::Wiktor::.. Dzięki :) osobiście też mi się podoba ;)

predator19 fakt że z tutka, ale nie dokońca :) Patrz 1 post ;) No i na byrdel w siatce

;)

lpshinoda raczej do autek w podeszłym wieku i o dość ciekawej linii ;) ;)

No i malutki upik (szkoła bleeee wymiotuje juz nią ;( ) Poprawiona siateczka z przodu (w miarę możliwości i czasu ;)) Lekko zaokrąglona cała karosa (dół) nie patrzcie na boczną szybe ;P No prowizoryczna boczna szyba (do wymiany) Prowizoryczne kierunki (coś chyba w nich zmienie) To by było tyle :) Aha no i znaczek z przodu hehehe ;) Poprawiona przednia szyba. Nie wiem kiedy następny upik :( Jakieś rady, propozycje??? Wnętrze ma być z prototypu nowego fiata 500 po moich przeróbkach bez tego by się chyba nie obeszło :)

No i nie wiem czy będą tylne siedzenia czy może jakieś cosmic audio?? Ale jak siedzenia to audio i tak swoją drogą (przecierz zostaje ogromny przedni bagarznik ;P) Aha no i jak dam rade chciałbym wymodelować coś na wzór silnika :) Oczywiście coś większego (V8 buehehehe ???;););););))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalążek audio ;) Ogólnie jeszcze siatka tego czegoś do poprawy, te 3 małe plany to miały być lcd, ale środkowy chyba zmienie na 2 kondesatory czy cewki czy jak to tam się zwie, no i jakiś wzmacniacz może upchne ;P Ta śmieszna gwiazdka będzie poprawiona albo wogóle usunięta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

masz rację z tymi kierunkami co najmniej bym je zmniejszył (tak to wygląda na tym ujęciu) i nie wiem może jeszcze bym proponował bardziej stożkowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla odmiany początek silnika (bodajrze to jednostka napędowa PORSCHE 356)

Jest robiona bez MS (tam jest na jednej z części ale chyba zrezygnuje, dlatego, że zje mi on troszeczkę poly, a samo model samochodu będzie miał ich chyba dużo ;P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem nieźle wygląda ten silnik, ile on ma cylindrów?

 

pozdro

Z tego co widze na referkach to ma dwa ;P Tyle, że może ma 4?? Heh sam nie wiem i mnie to zastanawia, ale ma raczej 2 :D A z jednego wychodzą 2 rury ;P No i problem jest w tym że te referki to chyba zdjątka jakiegoś modelu w skali 1:8 :) heh innych nie znalazłem tak więc jak ktoś wie gdzie można znaleźć to prosiłbym bardzo o namiary :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!

samochod jako samochod mi sie strasznie nie podoba :)

wstydzilbym sie takim jezdzic ;P

no ale model ladny:D

pozdro

Hehehe spox ;) Mi się podoba :) I nie wstydziłbym się takim jeździć :) No każdy ma soje zdanie :) I dziękuje za pochwałe modelu jako modelu ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i dałbym upik ale szkoła mnie goni (dziś poprawiłem troszeczke :D , ale jeszcze jutro mata ;( no i czas tylko do jutra ogólnie to ten i tamten tydziem wykończył mnie fizycznie i tymbardziej psychicznie dlatego nic nie dałem) PO jutrze powinno się coś pojawić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRiPi--> szyba juz jest ;P

Hdr'ka też już próbowałem dobrać (niestety nic nie pasuje

Co do scenki to wogóleon tu nie będzie chyba ;) Zrobie jakąś (jak dam rade)

Chyba że ktoś ma jakieś zdjątka bulwaru we Włoszech czy czegoś w wpodobnym kilmacie?? Zatłoczona ulica?? No sam nie wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KamillM-->fajno, że się podoba i mam nadziejeee, że jak dokończe będzie podobało się badziej ;P

nielot007-->fakt. Zgadzam się w 100%, że mat są lipne, ale to tezzz wynika z mojego problemu na który nie znalazłem jeszcze odpwiedzi ;( Chyba będzie trzeba się dowiedzieć od kogoś wyższego starzem(niedługo bo pomysły na jego wyeliminowanie i się kończą ;( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności