Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Zastawa 1100


egon14

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No jak dla mnie klasa ! Uwielbiam starsze bryki bo w odruznienu od nowych maja dusze :] No co do modeliku nie mam sie co przyczepiac ale lakier naprawde do bani wyglada jak jakies sreberko od cukierka albo co gorsza zlote zeby jakiejs rumunki :] Ale napewno to poprawisz puki co powodzenia no i czekam na postepy i widze ze samemu trza sie wzias za jakas bryke bowidze ze praca nad nim dostarcza niezlej frajdy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, dość długo nic nie dawałem, bo miałem lekkie kłopoty z kompem, i nic nie robiłem, dzis wrzucam poprawioną maske. Dodatkowo zrobiłem lampy i przednią szybe, zrobiłem tesh cos od siebie, czyli taki malutki wlot powietrza zboku:)

 

P.S.

MA KTOŚ MOZE GDZIEŚ FOTKI WNĘTRZA Z ZASTAWY 1100??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej mi się podoba i to bardzo (zdjątko które zamieściłeś ;P) A co do modelu to

Szyba jakś za płaska, linia drzwi koło dachu jakaś krzywa, reszta chyba ok :) Mógłbyś jeszcze zobaczyć ja będzie wyglądał model z przyciętym dachem? (TZN obniżonym ;P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxRipper- powiem ci ze około półtora roku jestem w maxie, zaczynałem od ZMODELER, a potem juz do maxa wskoczyłem, i juz w nim zostałem:)

 

Bubu- hmmm tam koło dachu nad drzwiami, to tam mi jeszcze rynienki brakuje:), a co do dachu no to powiem ci ze jeszcze nie prubowałem, i raczej niebende :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KamillM- hm wiesz co podsunołes mi pewnego pomysła, zeby dodać pare szczegółow i zrobić z tego terenówke :)

Cieszę się, że jak tylko coś napiszę to komuś coś wpadnie do głowy :lol: :P

W sumie to jakbyś to ładnie zaplanował to wyjdzie nawet nawet wózek :D

powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

egon niestety musisz usunąć to orurowanie, unia europejska zabroniła producentom stosowania jej w samochodach, jako że stanowią zbyt duże zagrożenie dla pieszych podczas wypadków :p

enywej jakby nie było lepiej dla zastawy chyba żeby została wyścigówką jaką zacząłeś robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności