Posted April 13, 200520 yr Witamy! Mamy okazję serdecznie zaprosić wszystkich użytkowników forum max3d do korzystania z nowego forum poświęconemu w cąłości grafice komputerowej. Jest ono forum o charakterze EDUKACYJNYM. Głównym celem który przyświecał nam przy jego tworzeniu było stworzenie jak najlepszych warunków do nauki dla tych mniej doświadczonych grafików. Wraz z dniem dzisiejszym rozpoczęły się także prace nad stworzeniem największej i najbardziej przystępnej bazy tutoriali w polskim internecie, której rozwój będzie można śledzić w odpowiednim dziale na naszym forum. Forum ma za zadanie wypełnić lukę którą pozostawiły pozostałem fora o tej tematyce. Prawie codziennie pojawia się na max3d czy na innych tego typu forach nowy użytkownik, który chce rozpocząć swoją przygodę z grafiką komputerową. Najczęściej jednak nie uzyskuje potrzebnej mu pomocy przy okazji czyniąc niepotrzebny bałagan. Dlatego powstaje właśnie nasze forum o nowatorskim, dostosowanym do użytkowników początkujących, układzie. Bez pomocy bardziej doświadczonych grafików całe przedsięwzięcie nie ma większego sensu, prosimy więc także ich o rejestrację i możliwie częste odwiedzanie forum, aby dać początkującym możliwie profesjonalną pomoc. Także tutoriale, videotutoriale czy making of'y w waszym wykonaniu mogą znacznie ułatwić naukę początkującym. Ostrzegamy jednak że forum działa na darmowym koncie i nie szokuje prędkością. Postaramy się to jak najszybciej zmienić. Prosimy więc o cierpliwość. pozdrawiamy Salvator i Malefatal
April 13, 200520 yr Podpisuje sie pod tym co napisal Salvator i dodam od siebie, ze robie wszystko aby to mialo rece i nogi :] ... Podkreslam rowniez ze trzeba jeszcze wprowadzic troche poprawek technicznych i kosmetycznych. Rowniez prosze o nie narzekanie w stylu "o nie, kolejne forum " ;)... Pozdrawiam
April 13, 200520 yr BARDZO ciekawa inicjatywa ! popieram jak najbardziej. Dla niektórych początkujących użytkowników pewnie bolesne jest to czego muszą wysłuchiwać na innych forach - "naciśnij F1" itp. jeżeli tu znajdą odpowiedzi na podstawowe pytania to cool ! . pozdrawiam jaras
April 13, 200520 yr Wypas pomysł wkoncu wypalił, jest duzo osob ktore chca zapytac o cos ale sie boją krytyki a to zapewne ułatwi sprawe !!!
April 14, 200520 yr Bardzo dobre "przedszkole" :). doskonała propozycja dla tych którzy chcą zamieszczać swoje prace tutaj na max3d.pl a początkują. Tam mają okazje się podszkolić i nabyć dużo wiadomości oraz zasięgnąć rady ekspertów i wtedy zaimponować osobom na max3d.pl kiedy już bendą mieli doświadczenie ;).
April 14, 200520 yr Jakos nie bardzo rozumiem ten pomysl. Tu nie moga wrzucac swoich prac? Nie dostana tu odpowiedzi, albo nie znajda informacji? W sumie nie przeszkadza mi taki pomysl, ale jak wspomnialem nie bardzo rozumiem jego sens. No, ale coz, powodzenia!
April 14, 200520 yr Z tego co wiem to glownym celem tego forum jest ztworzenie najwiekszej bazy WIDEOTUTORIALI w polsce , wiec raczej nie bedzie to forum tylko dla poczatkujacych ale rowniez dla tych ktorzy poprostu szukaja informacji. Ale o tym niech napisza wiecej cos zalozyciele :)
April 14, 200520 yr tez popieram i jestem zarejesrtowany:) swietny pomysl i pomoge jak tylko sie da zeby on przetrwal:)
April 14, 200520 yr Szkoda tylko ze mam takie wrazenie ze to 2 max 3d forum poniewaz oceniaja te same osoby co tutaj a nowincjusze i tak beda tu postowały bo jest wiecej uzytkownikow, no i max3d forum juz długo jest, aczkolwiek moze wypali ! Powodzenia !
April 14, 200520 yr hcpiter666 mozliwe ale max3d.pl zle traktuje poczatkujacych a tamte forum jest stworzone dla nich pozdro
April 14, 200520 yr Chalek: Nie rozumiesz ? To dam Ci przyklad. Osoba bardzo poczatkujaca zamieszcza pare slabych pracek. Max3d : Po godzinie jego temat jest zasypany odpowiedziami. Wiekszosc to "Ty chyba zartujesz?", "Wcisnij czasem F1", a w najlepszym wypadku "Zmien temat". cglore : Uzytkownik dostaje cenne rady, a najwazniejsze nie zostaje wysmiany... ;) Moze to troche zbyt drastyczny przyklad ;)... Ale kazdy z nas pamieta takie przypadki jak ten opisany powyzej. Nie twierdze tym samym ze max3d.pl jest zle, bo jest swietnie, ale poczatkujacy powinni miec gdzies swoje miejsce gdzie ze spokojem zamieszcza swoje prace. Kazdy kiedys zaczynal ;) ... Pozdrawiam
April 14, 200520 yr malefatal: Ok, juz rozumiem mniej wiecej. Nadal nie wiem czy to dobry pomysl, pojawia sie u mnie watpliwosci: czy nie dalo sie zrobic dzialu na max3d dla poczatkujacych? Czy z "wyrozumialoscia" tez nie mozna przesadzic? Czy moze takie ostre podejscie nie jest bardziej mobilizujace do pracy? Nie wiem, nie jestem pewiem odpowiedzi na wiekszosc pytan, wiec pozostawiam je bez odpowiedzi.
April 14, 200520 yr Mysle ze sporo ludzi by nie umialo tego czym teraz dysponuja przebywajac w tzw. kole wzajemnej adoracji to wlasnie tam zanika glowny motor napedowy, jesli chodzi o MAX3D zdecydowanie lepiej aby poczatkujacy przebywali w gronie lepszych od siebie, jednak ci drudzy tez powinni schowac swoje przerosniete ego i w miare lopatologicznie przekazac swoja wiedze ktora by pomogla danej osobie. Ale napewno nie jeden poczatkujacy bedzie zadowolony CG Lore.
Create an account or sign in to comment