Jump to content

Postać3d : Pamperek :) Bork Ooos


Jim mee

Recommended Posts

Panowie i Panie ... normalnie nie da się wysiedzieć czegoś takiego w sobie bez podzielenia się z wami ;) . Oto moja najnowsza pracka- początek w sumie z zamysłem zanimowania tego kiedyś.

 

Moimi referkami jest ten oto 2gi z góry Orgolek

http://us.games-workshop.com/games/40k/orks/catalog/warboss.htm

 

A tu na dole załączam już gotowy model młoteczka boyowego- czaszkozgrula. :)

Ostrza są gotowe do podcinania nawet piszczeli tyrra smoka roxa: http://www.3dkingdom.org/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=494

 

Przechodzę dziś do proporca , a jak czas da .. a pefnie nie ;) zrobię jeszcze guna.

 

Jeszze takie coś ... młotek ma 14.000 poly czy to tak okrótnie dużo. Dał bym rade mniej , ale z wielką stratą na jakości modelu (chyba).

 

Czy tworząc modele do animacji powinno się jakoś nie wiem jak o to spytać , ale chodzi o oszczędność poly.... to chyba inna szkoła , albo o niej się nnie powinno mowić ;). Bądz co bądz.. troche warzy młotas , spróbuję oszczędzać teraz bardziej.

 

I może nie warto iść w takie rzeczy jak śruby i inne extrudy modelu , bo można to texturą załatwić .. nie wiem , bo na razie tylko otexturowałem pomarańczko i meteor z helpa.

 

Po prostu napiszcie coś pliz..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 15
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Postac 3D...

 

Co do modelu - mi sie podoba, nawet bardzo. Pracuj dalej :)

BTW.

Wreszcie ktos pokusil sie o jakies modele postaci z bitewniakow ^^. Swojego czasu chcialem robic Yojimbo z Mishimy [system Warzone jesli ktos kojarzy] - ale kto wie, kto wie :D.

 

Osobiscie bede ci kibicowal :D.

 

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Knysha ... dzięki. Może jak będę w stanie sprostać temu przedwsięwzięciu możemy zrobić jakąś scenke z pamprami z .... z naszych kolekcji :). Oras jest pierwszy , .. kupiłem jeszcze Space Marina z Heavy Blasterem i mam podstawową armie Necronów. Będzie co robić ;).

 

A teraz panowie .. będę bronił swojego stanowiska jak Lew z Poznania i nie pozwolę na dyskryminację mniejszości słowno/kulturalnej . Pamperek na zachodzie Polski oznacza postać , człowieczka lub inne żyjątko człekopodobne będące pamperkiem :D :D. Tak jak pamperki LEGO :).

"pokój ludziom dobrej woli" :)

Kuba.

Link to comment
Share on other sites

to czy wątek jest cześciej odwiedzany i cześciej sypią sie komenty zależy głównie od poziomu pracy jaki reprezentuje autor i updatów na których widać większy postęp a nie wrzucanie screena po dodaniu każdej pierdółki ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy