Skocz do zawartości

Postać3d : Pamperek :) Bork Ooos


Jim mee

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie ... normalnie nie da się wysiedzieć czegoś takiego w sobie bez podzielenia się z wami ;) . Oto moja najnowsza pracka- początek w sumie z zamysłem zanimowania tego kiedyś.

 

Moimi referkami jest ten oto 2gi z góry Orgolek

http://us.games-workshop.com/games/40k/orks/catalog/warboss.htm

 

A tu na dole załączam już gotowy model młoteczka boyowego- czaszkozgrula. :)

Ostrza są gotowe do podcinania nawet piszczeli tyrra smoka roxa: http://www.3dkingdom.org/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=494

 

Przechodzę dziś do proporca , a jak czas da .. a pefnie nie ;) zrobię jeszcze guna.

 

Jeszze takie coś ... młotek ma 14.000 poly czy to tak okrótnie dużo. Dał bym rade mniej , ale z wielką stratą na jakości modelu (chyba).

 

Czy tworząc modele do animacji powinno się jakoś nie wiem jak o to spytać , ale chodzi o oszczędność poly.... to chyba inna szkoła , albo o niej się nnie powinno mowić ;). Bądz co bądz.. troche warzy młotas , spróbuję oszczędzać teraz bardziej.

 

I może nie warto iść w takie rzeczy jak śruby i inne extrudy modelu , bo można to texturą załatwić .. nie wiem , bo na razie tylko otexturowałem pomarańczko i meteor z helpa.

 

Po prostu napiszcie coś pliz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Postac 3D...

 

Co do modelu - mi sie podoba, nawet bardzo. Pracuj dalej :)

BTW.

Wreszcie ktos pokusil sie o jakies modele postaci z bitewniakow ^^. Swojego czasu chcialem robic Yojimbo z Mishimy [system Warzone jesli ktos kojarzy] - ale kto wie, kto wie :D.

 

Osobiscie bede ci kibicowal :D.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knysha ... dzięki. Może jak będę w stanie sprostać temu przedwsięwzięciu możemy zrobić jakąś scenke z pamprami z .... z naszych kolekcji :). Oras jest pierwszy , .. kupiłem jeszcze Space Marina z Heavy Blasterem i mam podstawową armie Necronów. Będzie co robić ;).

 

A teraz panowie .. będę bronił swojego stanowiska jak Lew z Poznania i nie pozwolę na dyskryminację mniejszości słowno/kulturalnej . Pamperek na zachodzie Polski oznacza postać , człowieczka lub inne żyjątko człekopodobne będące pamperkiem :D :D. Tak jak pamperki LEGO :).

"pokój ludziom dobrej woli" :)

Kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czy wątek jest cześciej odwiedzany i cześciej sypią sie komenty zależy głównie od poziomu pracy jaki reprezentuje autor i updatów na których widać większy postęp a nie wrzucanie screena po dodaniu każdej pierdółki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności