Skocz do zawartości

WIP 3D: Pasąg kobiety-stadium początkowe


Mortom

Rekomendowane odpowiedzi

Witka dla wszyskich zgromadzonych :) To ma być posąg kobiety no i co więcej bede godać... powiem tylko tyle że ta praca narazie raczkuje i do końca jest duża KUPA pracy do zrobienia, w sumie nawet ona niema renców więc co bede gadać, a i jeszcze jedno wybaczcie niepołączone nogi ale jeszzce nie do końca zdecydowałem sie co do pozy. Cheja. Napiszcie co o tym sądzicie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam,

 

Jeśli możesz, to postaraj się wygładzić łączenie pomiędzy lewą i prawą połową ciała, bo jest mocno widoczne, zwłaszcza na podbrzuszu i między piersiami. Poza tym, wydaje mi się, że głowa jest nieco za duża, ale może to tylko złudzenie optyczne. O ile pamiętam, w/g klasycznych proporcji wysokość człowieka powinna równać się siedmiokrotności wysokości głowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STALE jesli chodzi o łaczenie na środku to powiem ci jedno, narazie pracuje na jednej połówce druga to KLON i łączenia bądą ostre bo model nie jest złączony. A co do tważy to zobaczcie z bliska, musze ją trochi podszlifować to macie racje! SiJo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie nie przyczepie ani do oczu ( bo to jakie one maja byc to juz sam autor wie a ze my nie wiemy to raczej nie mozemy sie czepic ze sa zle ale to juz moje zdanie ) Ani do ust sie nie przyczepie bo mi sie podobaja . Ani do glowy ( bo ona po prostu uzywa Sunsilk ten fioletowy i ma puszyste wlosy :] ) Ale czepie sie do nog ( chociaz to tez umiarkowanie ) Ja bym je zrobil troszke dluzsze bo i ona bedzie lepiej i seksowniej wygladac a i napewno by sobie tego zyczyla od ciebie skoro jestes dla niej tata matura :]

Tak to ladniutko i schludniutko i czekajaco na postepy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie ladne cialko wychodzi ... troche malo posagowo wyglada ... ale co tam... jakby nie bylo to jesli naprawde nie zmieniles w trakcie koncepcji i dalej ma to byc posag ... to niestety musisz zminic wlosy bo jak narazie to te sa raczej niemozliwe do wyciosania w kamieniu. obawiam sie ze nawet w drewnie z nowoczesna pilarka byloby ciezko cos takiego wyskubac... poogladaj kilka posagow

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następna odsłona posągu. Narazie tylko bawie się z materiałami więc nie wiem do końca jak ostatecznie bedzie to wszystko wyglądało. Półki co to taki zarys wydażeń w scenie. Mam jeszcze pomysł żeby uczłowieczyć ten posąg i przypadkiem nie pododawać textur tważy i reszty ciąłka i zrobić oraniczną postać a nie sam kamien albo coś z tego i tego. Narazie jeszzce koncepcja pozostaje nieruszona. Jeszzce tylko jakąś szmatke jej przewiesze żeby jej źimno nie było :D i troche jeszzce popracuje na światłem bo to jeszzce nie to. No i otoczenie! No ale sie spisałem... zakańczam sie i już siedzie cicho. Pozdrowienia wszystkim i zachencam do komentaży(niebujta sie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności