Skocz do zawartości

sceny 3d: biblioteka uniwersytetu warszawskiego


curka

Rekomendowane odpowiedzi

koniec pracy.

oceniajcie.

 

EDIT: poprawilam link bo tamten chyba niedobry byl...

___________________________________________________________

 

============TUTAJ GALERIA 16 OBRAZOW:==============

 

http://img223.imageshack.us/gal.php?g=vizcopy.jpg

 

___________________________________________________________

 

a tutaj takie dodatkowe obrazki pokazujace z grubsza moj model

(TO TYLKO DODATEK, wlasciwe prace w galerii)

 

mod1copy2by.th.jpg mod2copy6ni.th.jpg mod3copy5qu.th.jpg

mod6copy4ub.th.jpg mod5copy8ec.th.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ile robilas to co przedstawilat tu na tych 5 fotkach?

rozumiem , ze pracowlas na jakis blueprintach ktore ktos narysowal a ty wizualka, ale patrzac na te foto z gory, nei mylilo ci sie tak troche, tyle tych tam kolecvzek itp narysowane? Scena wydaje sie być duża, jaki masz komputer?

 

aha co z tym pismem, cos jeszcze musisz opisać to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje dziekuje.

robilam dlugo. nie powiem ile ;)

ale to tyle trwalo,bo duzo sie w tym czasie musialam nauczyc.

 

zrobione na podstawie planow cadowskich od uprzejmego pana architekta (mialam rzuty i przekroje, eleawcji niet)

komputer athlon xp 1,8, 1giga, karta radeon 9800pro atlantis (ale dopiero odkad stara sie spalila ;))

 

a napisac musze jeszcze opis, czyli prace teoretyczna bo to projekt do szkoly.ale juz i tak koncze :)

 

dziekuje za mile slowa.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję. Coś tak czuję, ze to było bite pół roku roboty. Cały czas z zaciekawieniem śledziłem postępy i cieszę się, ze już jest gotowe. Napisz, jaki będzie efekt obrony tej pracki. Jest on co prawda wysoce przewidywalny, ale profesorowie bywają kapryśni. :D Pozdrawiam serdecznie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie, tylko z doświadczenia dodam, że malkontenci nie znający się na grafice (czyli ludzie którzy na ogół są odbiorcami wizualizacji) przyczepią się do trzypunktowej perspektywy, tj. do tego że budynki wyglądają jakby się miały zaraz przewrócić. Mimo wszystko pionowe krawędzie powinny być równoległe i...pionowe;). Poza tym w porządku:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE!!!

 

No i po bólu ;P

 

Osobiście jestem pełen uznania, że uwzględniałaś w pracy każdą najmniejszą uwagę która padła w WIPie, nawet złośliwą, miło się śledziło wątek - szkoda że się skończył ;)

 

Podobnie jak wyżej - czekam na wynik obrony - chociaż jestem o niego spokojny.

 

Życzę wielu sukcesów w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malkontenci nie znający się na grafice (...) przyczepią się do trzypunktowej perspektywy (...) Mimo wszystko pionowe krawędzie powinny być równoległe i...pionowe;).

 

Chciałem zauważyć że perspektywa boczna rozbieżna (ta z "pionowymi liniami"),

też ma co najmniej trzy punkty zbiegu (jeżeli założyć że przedstawia sześcian):

chodzi o punkt niewłaściwy (np. N∞) jako punkt zbiegu dla "pionowych" a reszta punktów zbiegu na horyzoncie. ;P

 

A budynek jak dla mnie to nie sprawia wrażenia "przewracającego się"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shogunn, dziekuje pieknie.

 

pixelforge, pewnie masz racje, ale tym razem (poza tym ze do szkoly) robilam ta prace tak naprawde dla siebie. duzo sie przy niej nauczylam i staram sie wyciagnac wnioski na przyszlosc.nie mowie,ze nie ma tu bledow czy niedociagniec,ale generalnie jestem zadowolona. natomiast bardzo dziekuje za odrobine krytyki, gdyz jest ona dla mnie bardzo cenna.powaznie :]

 

ogolnie mialam duze problemy z ogarnieciem tego budynku przy ustawianiu ujec i wiem ze taka perspektywa moze jest nieco dziwna,ale taka jest i juz :) niech tak zostanie.jak bedzie nastepnym razem zobaczymy.

 

MOTHMAN, bardzo milo ze sledziles wipa i ze sie podoba. pewnie jeszcze kiedys zaloze jakiegos wipa wiec don't worry ;) pewnie tylko nie bedzie to taki spaslak jak buw ;)

 

ogolnie wszystkim bardzo dziekuje za mile slowa i za odrobine krytyki, bo ona tez jest potrzebna.

 

przy okazji jak juz sie tak rozpisalam dziekuje tym, co pomogli, za pomoc, bo nie wiem jak wygladalby ten projekt gdyby nie wip :)

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno...

zapomnialabym sie pochwalic!

wydrukowalam prace pisemna wraz z kilkoma renderami i jestem nader zadowolona no i pierwsza ocena juz wpisana :)

ta najlepsza czyli BARDZO DOBRA.

zobaczymy jak bedzie dalej, bo z promotorem bylo latwo.

gorzej recenzent i komisja.

ale jakos zupelnie sie tym nie martwie ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie napisze nic ;) Albo jak nasz profesor: "jest OK".

i teraz jest już wszystko jasne, prawda Curka? Naprawde fajnie Ci to wyszlo

i jak to slyszalem ostatnio od chlopaka z naszej grupy: "Ja nie chce bronic

po Was", tak wiec bedzie dobrze, a obrona nie ma co sie martwic. Rozwalimy

i recenzenta i komisje, a tak jak napisalem kiedys tam, zaczelas od BUW,

skonczysz pewnie na wirtualnej mapie Warszawy. Wiem jedno, byloby to

mistrzostwo swiata, tak zreszta jak Twoja pracka dyplomowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodze sobie na stronke tak zeby poogladac i co widze ... swietna prace. Gratulacje za ocene i za projekt.

 

Przy okazji (bo ja jestem poczatkujacy) mozesz uchylic choc rabek tajemnicy jak wymodelowalac drzewko (chyba go gdzies tam widzialem). Mam podobny problem i nie wiem jak sobie z tym poradzic. Dzieki.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz mnie tu skrzycza za ten odgrzewany kotlet,ale co mi tam zaryzykuje...

mili panstwo po dlugim czasie doczekalam sie terminu

obrony mojej pracy

(prezentowanej w tym watku),

a termin ten w najblizszy czwartek (14.07)

pisze,bo licze na zacisniete kciuki forumowiczow :)

 

jak bedzie czym to sie oczywiscie pochwale.

poki co pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, ostatni raz podbijam watek ;)

chcialam sie tylko pochwalic,ze obrona juz za mna i ze obronilam na BARDZO DOBRY i w ogole mowcie do mnie *Pani Inzynier* i w ogole dziekuje za uwage :)

mam wakacje!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! Jeszcze nie miałem okazji wypowiedzieć się co do modelu, bo rzadko zaglądam. Bardzo ładnie – przejrzysta siateczka tyle poly ile potrzeba i nic ponadto - moje gratulacje Pani Inżynier :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahoj!

 

przepraszam za wznawianie dawno wygasłego tematu, poszukuję jednak kontaktu do użytkowniczki "curka" (ponieważ już chyba dawno forum tego nie odwiedza). tworzę stronkę internetową dla mojego wydziału uczelni i bardzo pragnął bym skorzystać (jesli się curka zgodzi) z jej pracy tzn. frontu biblioteki uw ponieważ w realu takiego zdjęcia jak mogła by wyeksportować praktycznie zrobić się nie da.

 

jeśli ktokolwiek byłby zdolny mi pomóc proszę o kontakt gg:3636532 lub tu na PM

 

z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności