Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Mazda rx8


Rekomendowane odpowiedzi

czesc. chcialem pokazac moj pierwszy model jaki zrobilem. grafika interesuje sie od miesiaca i tyle czasu robilem ten model (oczywiscie z przerwami). model jest nie jest calkowicie skonczony ale juz nie mam zamiaru go dalej walkowac:) przyznam sie bez bicia ze opony to poprostu tuba z meshsmooth, a tylnich swiatel nie zrobilem :) jaezeli mozecie to ocencie to co widzicie:) dzieki. czekam na opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witamy na forum :). No całkiem nieźle jak na początki :), przyzwoity model, tylko szkoda, że wiele szczegółów brakuje, no i uważaj na kadrowanie bo to chyba ci najgorzej wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na początki to super ci wyszło. Jeżeli będziesz dalej pracował i się uczył w tym kierunku to wróżę ci dobrą przyszłość. Co do modelu to gdzieniegdzie siatka ma nierówności i wychodzi to na odbiciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za opinie:) "czy robiles go z tutka?" -tak ale tylko na początku, tutorial byl malo dokladny i postanowilem ze dalej bede robil go sam. siatka zeczywiscie jest w paru miejscach lekko krzywa. co do szegolow to nie moglem ich pozniej zrobic(tylnie swiatla,wycieraczki) przez moja glupote, przypisalem na stale meshsmoth i moj wspanialy komp pokazal co potrafi:) tak przy okazji, macie moze przepis na dobry material na felgi, za cholere nie moge sie polapac w opcjach materialow. dzieki i czekam na dalsze komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Karlos Dlamie Jak Na Poczatek Jest Super Wiadomo Jak Trudno Zrobic Cos Takiego,brawo Za WytrwaŁosc Nie Rezygnuj Tylko Baw Sie Dalej

Trening Czyni Mistrza,dziaŁaj I Wystawiaj Na Forum Swoje PomysŁy Pozdrawiam Pioto-killer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za kumpla,odwalil maly numer:) no coz zdarza sie. nie pomyslcie ze sam sobie wystawiam komentarze. przegladarka u niego zapamietala moje logowanie no i wystawil komentarz pod moim nickiem:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co model jak model już usłyszałes opinie.

Ale jak robisz tło to niech to bedzie zwykłe surowe podłoże a jak chcesz wkomponowac w to jakiś background to rób to porządnie albo wogule nie rób bo takie podchodzenie do tematu (byleby było choć jest badziewnie) będzie ci się udzielać na twoje przyszłe prace.

A tak a propo chyba renderowałes Brazilem sadząc po tym bardzo niebieskim GI:)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)) wiem. schrzanilem sprawe ale to nie mialo byc zadne "tlo". to miala byc mapa odbic ale nie wiedzialem jak ja ustawic zeby byla niewidoczna dla "kamery" no i tak juz zostawilem z pospiechu:)) bo to moja pierwsza praca na forum:) rzeczywiscie renderowalem brazilem. dzieki za kom. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności