Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Acura rsx | Honda integra / s-type 2005


Bzyku

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pelen szacunek...

Kurcze ten lakier mnie intryguje. Pewnie piekno tkwi w prostocie.

Coz, wszystko w zasiegu reki - testowac i testowac pozostaje.

To jest zblizone do lakieru suurlanda, tak? Chyba tak gdzies przeczytalem... Poprawcie mnie jesli sie myle.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak tylnie szyby bedą chyba minimalnie bardziej przyciemnione od przednich czyli tak jak chyba powinno byc i musze pomyslec jak zrobic ogrzewanie tylnej szyby niby wiem ale jeszcze nie jestem pewien czy to wyjdzie :) i to bedą jedyne tekstury moze dokladniej maski jedynie jeszcze na oponach i na feldze gdzie bedzie znaczek reszta to czyste shadery klosze tez bo te biale swiatlo to poprostu oddzielny element...

RA-> teraz prosty wczesniej wydawal mi sie nie do powtorzenia :)

i dzieki jeszcze raz za pozytywne opinie.

 

PS. no Loozack miales racje jak go zobaczylem w normalnych kolorach to prawie padlem z wrazenia :D to bylo rozowe :D:D:D

 

A to to co ja widze ;)

 

img0039b1ka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Christian-> juz wiesz 1024 jest tylko jedno ale ... :)

hindus->1.ja jeszcze mam to sproboje pokazac bo juz jakis czas temu odchudzalem plik i juz nie pamietam co kasowalem, a 2 no jak myslisz szkoro nie zrzut ekranu to pewnie tylko aparatem :D

kome-> dzieki.

AGmakonts-> jak bym umial robic taką testurke lamp to pewnie bym robil tylko modele lowpoly ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczesane autko (samochody z kraju kwitnacej wisni rulez) i wyczesany modeling (dlaczego mnie te nurbsy tak odstraszaja ??:) ...chyba pobawie sie Solid Edge'em. Czekam na reszte furki i az bierze mnie chec zeby Nissanka Silvie skonczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@Ti->tnx

eco-> co tam moze odstraszac ?? :)

 

zeby nie bylo ze sie obijam to dzisiaj usiadlem i zrobilem oponke bieznik oczywiscie displ.... costam costam ;) czyli teksturka mam nadzieje ze nie skonczy sie to tak samo jak w megance ze nawet rendering nie ruszy hym a wiec

 

TOYO PROXES CF1 jeszcze tylko side oponki mam do zrobienia

 

opona90xg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe w jak znasz rhino to latwiej jest zrobic gladkie powierzchnie itp. niz w maxie ale najpierw trza sie go nauczyc a nie jest to latwe (probowalem) chyba trza sie urodzic i miec we kri te nurbs'y :D

congratulation BZYKU!!

mam do ciebie pare pytan:

-jaka masz wersje vray'a??

-podzielilbys sie ustawieniami materialu opony??.....wiedzialem ze nie:(:(??

modelik super wszystko super ogolnie super.....

a ten lakier pink coraz bardziej mi sie podoba (chodzi o kolor) ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot hym jak by to powiedziec chciec sie nauczyc probowanie raczej nie wystarcza :) dobra a teraz na twoje pytania cos tam powiem wiec jaki Vray a taki jak 1.09 i jakies tam literki ale najnowsza zanim zaczeli meczyc sie z 1.5 materila opony no tu raczej tajemniec by nie bylo bo to najprostszy material jaki moze byc a wiec : kolor. prawie czarny v7 czyli RGB 777 moze byc 666 pewnie i tak nie bedzie duzej roznicy :D glossy 0.5 czasami 0.45 no zaleznie jaki mam humor ;) odbicia ok V50 szary oczywiscie choc musze sie tu zastanawoc na lekkim frenselem ale to troche pozniej pomecze :)..

rozwowy byl przypadkiem i niech tak zostanie :D

 

a zapomnialem zrobilem sobie test acura + felgi x 2 i opony tez x 2 ale jeszcze musze popracowac na jakosc czas bo narazie wyszedl tylko czas gorzej z jakoscia

 

acura253gt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGmakonts- glupoty gadasz co ma material na ktorym sie kladzie lakier do samego lakieru ?? tymbardziej jak sie kladzie na podklad i to przy plastiku nawet dosc gruba warstwe wiec nie moze nawet minimalnie inaczej. no chyba ze tak jest w cinenkusie czy innym fiatowskim badziewiu z dolnej pulki ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No paanie :) Bzyku-co to za foty tu umieszczasz ?? HEHE ladnie to idzie- gladziutkie i czysciutkie, po prostu rewelacja...a mnie od nurbsow odstaraszaja nurbsy :P hehe -ale postanowilem ze jak bede mial za jakis czas wiecej czasu to wtenczas sie wezme i chwyce za te krzywe i wyprostuje sobie o nich pojecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności