Skocz do zawartości

Kryształy Lorien WiP - 2D


Phantom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 547
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Buteleczki takie zostaną...na ich 40% odpowiednikach nie zobaczysh błędów...

 

Teraz wszedł w życie pomysł...na okładke myśle Kryształów Lorien...więcej info za tydzień...dwa...kiedy pomysł się skrystalizuje i zacznie być nanoszony na kartkę :P więc do tej pory na ten temat sha :D

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW [wow][wow][wow] jak ja bym taki kursor zrobił to chyba bym wportachy ze szczescia narobił hehehe , wyrąbany ... , pod wrazeniem nie no giera pewnie idzie pod super sprżet bo vczuje jak jzu przy takich Menu u kursoram na mojim duronie 900 sie muli heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UpD

 

SiD - ja zrobie maxymalnie małą sizowo i maxymalnie wyostrzoną (czyli dobrą:P) grafe 2D :D...i nie bój sie napewno pójdzie na twoim sprzęcie :D

 

--Chris-- - thx :D

 

a tu tak szukałem po necie od dłuższego czasu odpowiedniej czcionki i chyba znalazłem...zwie sie ona Mael i chyba nie jest taka zła :D

 

a wybierzcie qtóra wersja pozycja jest najlepsza :D (chodzi mi tylko o wygląd napisu nie tła :D)...

 

pozdro...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UpD

 

Pablo - tak jest zbudowana czcionka...ale wielkie dzięki...poprawie to w najbliższym czasie...dobra czyli droga selekcji wybrano 2...i dobrze :D Napis zostanie dokładnie zrobiony jak powstanie okładka...a do jej powstania jush jest bliżej nish dalej :P

 

a w takzwanym międzyczasie (:P) updejt...coś mnie sie zdaje że z tego powstanie jakieś otwieralne menu...mapa albo cósik :)

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by sikham

witasisty

 

witam sicham na moim topicu...:D thx na wstępie :)

 

Pomysł okładki jush został obmówiony...i wszedł ostatecznie w faze robienia concept-artu...czyli jush nie długo trafi on do mnie...za jakiś tydzień może :P

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc!

 

co do broni to lepszym wyjsciem wydaje mi sie modelowanie broni, teksturowanie ich i w odpowiednim rzucie renderowanie- i to beda ich rysunki w inventory. Szybsze, i bardziej odzwierciedla prawdziwy wyglad broni :).

Ale concept arty twoj czlowiek moglby zrobc, ja bym sise nie obrazil :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoW Phantom CUDO!!!!!!!!!A kursor ten pierwszy to wymiata....Wogóle ta koncepcja że cały interface to jakaś tam roślino podobna rzecz co wszystko oplata jest świetna:)!![piwo][piwo][piwo]

 

Mam tylko małe zastrzeżenie co do kolorów:)Warhammer jest grą o mrocznym klimacie.Propomuje dać bardziej pomure kolory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinienes tylko troche zmienic kolorystyke, cos tak w stylu tego drugiego kursora tak zeby interface nie przebijal kolorami grafiki, ale ogolnie to jest swietnie, szczegolnie te buteleczki, czerwona i zielona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

falav...teraz wiedząc cokolwiek...znając zalążki fabuły...zaczynamy z Andertonem tworzyć 2D od początku...znaczy się menu początkowe...coś w stylu BG...to co powstało wcześniej...wynikło z bojaźni (jak się okazało niepotrzebnej) o to czy anderton będzie chciał rysować dla projektu...teraz jush wszystko wiem...i one tesh więc zaczynamy projektować...:D

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to zrobiłem po 3h w PSie...fartuch napewo będzie inny...znaczy się jak coś gdzieś znajde albo wymyśle to na niego wrzuce...bo jeszcze musi mieć jakieś bebechy i inne takie paskudztwa świadczące o jego zawodzie :D

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UpD

 

dobra skończyłem merytoryczną jego część teraz zostaje dopracowanie szczegółów jak oczy...fartushek :P i delikatnie jeszcze poprawić musze trzewiczki :P

 

a teraz lece pić [piwo] w dzień moich 19 urodzin :D:D:D

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo - w asterixie & obelixie...takie zostają bo na majtałaski Obelixa były stylizowane...i Anderton tak chciał :D a i wcale tak źle nie wyglądają :D

 

Saygon - chwila moment narazie ogólny zarys colorów a teraz reshta...jush się za brudzenie i flakowanie zabieram :D

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności