Skocz do zawartości

SCENA 3D - Okładka książki Paragraf 22


neosim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No, pomysł fajny. Podoba mi się.Mam tylko jedno ale: mianowicie wytłoczyłeś napis PARAGRAF 22 i na boczki dałeś szarość z gradientem. Kłopot jest taki, ze w połaczeniu ze spadochronem w tle całość daje nieprzyjemnyefekt rozmycia. Ujednolić te boczki, albo zmień im kolor, choć lepiej to pierwsze, bylebyś ten efekt zlikwidował i szarość wytłoczek nie miała tego samego odcienia, co pasy spadochronu. Poza tym buty są mało czytelne wbrew pozorom. Dodaj im bieżnik.

To wcięcie na dupę pod spodem łóżka jest baaardzo sugestywne. :D

DraB, książka jest o paranoi w wojsku a sam paragraf 22 mówi, że żeby wyjść z woja, trzeba być nienormalnym, przy czym każdy, kto CHCE wyjść z woja, jest normalny... To wcięcie pod łózkiem, to jest clu programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na pewno lepsza od tej z kciukiem/penisem (jedno z ostatnich wydań).

 

Każdy ma swój gust, a o tym sie nie dyskutuje podobno ...

Ale ja sie nie zgadzam, mam to wydanie o którym mowa i okładka jest ŚWIETNA.

 

Co do prezentowanej - to moim zdaniem kiepska praca - kolory jak do elementarza - i jakoś tak po najprostszej linii ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracka mi sie nie podoba, zarówno jak ta okładka z palcem

ja mam taką wersję ksiązki ze jest brązowa okładka i tylko szry napis PARAGRAF 22 JOSEPH HELLER i ta wedug mnie jest najlepsza chociaz jest bardzo stara

a ksiazka jest swietna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujednolić te boczki, albo zmień im kolor, choć lepiej to pierwsze, bylebyś ten efekt zlikwidował i szarość wytłoczek nie miała tego samego odcienia, co pasy spadochronu...

 

Zgadza sie. Powrocilem do wersji pierwszej :) bez obrysu. Czasem czlowiek przedobrzy jak nad ranem konczy projekt :)

 

Dzieki za konstruktywne uwagi Shogunn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności