Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Jacuzzi


Naos

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zrobione Jacuzzi, ktore mialo sie znalezc na plytcie Evermotion archmodels ale z przyczyn ktorych nie bede poruszac plyta z moimi modelami nie wyjdzie. Oto 2 renderki , mam nadzieje ze sie spodoba: :)

 

Jacuzzi_e.jpg

 

Jacuzzi_02e.jpg

 

Pozdrawiam

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Miniaturke to z tego co wiem wstawiasz jako zalacznik do posta ^_^ tak przynajmniej to u mnie dzialalo :p tylko one musza byc chyba do 70KB czy jakos tak^^' Moze ktos bardziej doswiadczony by cos powiedzial jakby to nie zadzialalo, bo ja tez jestem dosc nowy i nie wszystko jeszcze wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja raczej nie podzielam zdania przedmowcow - żeby nie powiedzieć totalnie skopany render. Nie wiem panowie czym sie tak zachwycacie.

Z pierwszego posta wnioskuję że to vray więc raczej nie napracowałeś się przy shaderku bo taki efekt można uzyskać po przsunięciu kilku suwaczków w opcjach materiału vraya.

Ogólnie nie jest żle ale i rewelacji też nie widzę.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nie liczy sie praca a jej efekt - w koncu kazdy dazy do tego aby jak najmniejszym kosztem i iloscia czasu uzykac jak najelpszy efekt. po to sa te wszystkie programy i pluginy - aby nam pomoc :D a ten efekt wyglada bardzo ladnie i starannie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności