Skocz do zawartości

Poszukujemy ludzi do gry!!


Grimor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dziudeczke za mało danych wg. mnie podałeś o samej grze żeby ktoś poważny traktował to poważnie. Dużo ludzi szuka pracowników do robienia gry w ostatnim czasie, a w ciemno to raczej nikt na to nie pójdzie. Proszę podać coś więcej np. co to ma być za gra?etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ze wyjde na chama, ale mam takie pytanie - wydaje mi sie ze ostatnio pytałes na forum jak połączyć dwa boxy a teraz gre juz robisz????

 

Najprawdopodobniej kolo pomylił działy.

No chyba że reprezentuje sponsora i dla tej armii ludzi zapewni godziwy zarobek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja jestem grfikiem 2d w tej wkipie a teraz sie wziolem za 3d,a ogloszenie ja napisalem gdyz tak mi kazal przewodniczacy :] A o grze nie moge wiecj powiedzeic bo poniewaz jestesmy dopiero w fazie robienia engine. Moge pwoiedzeic jeszce tyle jesteśmy grupą która pracuje na własny koszt tzn wszelkie zyski które gra przyniesie zostaną podzielone międzi pracowników lub wpompowane w firme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego..... jak chcesz aby ktoś poważny grą się zainteresował to napisz o niej coś więcej.

 

Dlaczego ktoś miałby do was dołączyć?

Przecież są inne gry, nawet MMORPG w produkcji, o których jest obszerne info.

Ja naprawdę dobrze radzę, nie chcę nikogo pouczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, ale zeby poswiecic po kilka , kilkanascie godzin dziennie, muszisz jaks zachecic.....--> LOL, czemuz to ktos mialby sie do was zgloscic za free?, nikt nie bedzie poswiecal swojego czasu tylko po to zeby ...wlasciwie po co . nawet nie sprzeda sie potem tego co powstanie.....zastanow sie troche mr.Grimor , albo pokaz cos zebym zmienil zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze w ogloszeniach takiego typu powinno sie powiedziec, ze Uczestnik Teamu ma wlasne statystyki i tworzone portfolio, by mogl w poszukiwaniu pracy pokazac co zrobil dla tego projektu i jak to zrobil (pokazujac staty i pf) bo grafika chyba najbardziej chodzi o doswiadczenie i zrobienie pf.

 

a takie robienie "w ciemno", no od tego sie zaczyna, ale to nie ma sensu za bardzo.

 

Zycze powodzenia w poszukiwaniach, ale imo lepiej sie laczyc niz tworzyc cos nowego. (a jest jeden b. dobrze zapowiadajacy sie projekt MMORPG ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat: "pracuje na własny koszt tzn wszelkie zyski które gra przyniesie zostaną podzielone międzi pracowników lub wpompowane w firme..."

 

Pomyliłeś pojęcia, przede wszystkim błąd semantyczny, "koszt, tzn. wszelkie zyski" ;) Koszt to nie zysk (tzn. koszt jaki się ponosi jest zwykle zyskiem dla kogoś innego ;)) :) To brzmi jak "tak, tzn. nie" ;) Generalnie większość firm pracuje na własny koszt, tj. ma określone koszty z tytułu prowadzenia działalnośći (dzierżawa lokali, prąd, rachunki telefoniczne, koszty pracy, koszty materiałów). Koszt to byłboby w tym wypadku zsumowanie kosztów wszystkich elementów, które są niezbędne do powstania gry, czyli na przykład pensje dla teamu. Natomiast zyski to zyski :) I tak są zyski realne i nominalne, ale już mniejsza z tym ;) Założenie "wszelkie zyski które gra przyniesie zostaną podzielone międzi pracowników lub wpompowane w firme..." uważam za bardzo optymistyczne ;)

 

Od jakiegoś czasu sceptycznie podchodzę do takich pomysłów, obserwując upadek kilku takich projektów i nie widząc końca kilku innych.

 

Mogę wam życzyć tylko powodzenia. Jak potrzebujecie pomocy w kwestii zarządzania projektami to piszcie ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności