Skocz do zawartości

Maszyny bojowe : she & her machine [UPDATE5 6.07.2005r.]


Rekomendowane odpowiedzi

Scenka będzie w dzień. Co do sceny już wiem co i jak będzie wyglądać. Dzisiaj wyjeżdzam odpocząć od wszystkiego do gdańska wracam w poniedziałek także nie będzie dużej przerwy w aktualizacjach. Jak wróce bende musiał stworzyć kilka postaci i samochodów low poly dokończyć kobiete i samochód ... Dozobaczenia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kobiete już dawno skończyłem jednak przez pewien czas się zaopatrzalem w 3ds max 7,5 aby móc skorzystać z jego genialnego modyfikatora do tworzenia wlosow. Jednak jest jeden problem który mi ciężko obejść. Otóż jest pewna wada, napewno da sie ją jakoś obejść. Oto problem:

 

 

Mam obiekt (editable poly), przypisuje mu mesh smootha (itterations: 1) następnie przypisuje modyfikator shag & hair po czym wybieram pole na którym mają się pojawić włoski. jednak cale postać jest jednym obiektem (cialo,koszutlka,trampki itd.) i cięzko by było mi edytować na bipie obiekt mający ok. 40 tys. poly. OPIS SYTUACJI:mając przypisany modyfikator włosów (na samej górze), pod nim jest mesh smooth.(itterations: 1) chcąc wyłączyć modyfikator mesh smooth na czas przylanczania bipa i animacji postaci, potem gdy go włanczam fryzura jest calkiem inna niż powinna być i nic się z tym nie da zrobić.

 

Ale namieszałem ale może ktoś coś z tego zrozumie i mi odpowie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jeden problem. Czy jest tam jakaś opcja która umożliwia aby wlosy reagowały na inny obiekt. Przykład: są włoski na kulka1, wloski są długie i opadają na kulke2 (odzdzielny obiekt) i na nią reagują. Próbowałem użyć funkcji "Instante nude - replace" jednak to (chyba) nie działa. Bym był wdzięczny za szybką odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności