Skocz do zawartości

Tablet za....


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

chcialbym kupis sobie tablecik za ok 150 zeta :P moze byc troche wiecej ale nie za duzo :D wiem ze to malo kasy ale szkoda mi wydawac kupe kasy skoro i tak nie potrafie rysowac :) wole ram kupic ;) ale poradzicie moze cos doloze jhak nie bedzie za tak malo kasy

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pewnie wszyscy polecom wacoma (tylko ze on to 600-900zl kosztuje) a ja polecam Pentagrama, hmmm np.: XL (za 180 powinienes go kupic)... jesli nie umiesz malowac to w sam raz, jest on raczej dal poczatkujacych, ale rysunki i tak na nim niezle wychodza (w szczegolnosci komixy, ojj to to wychodzi rewelka). pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=57021266

 

moge spokojnie to polecic ... A4 ... mialem ... sprawdzalem ... nie zawiodlem sie ...

 

testowalem Pentagrama XXL i tego Mediona ...

 

to jedno i to samo ... moge powiedziec nawet ze pentagram zrąbal mi sie 3 razy w okresie 6 miesiecy a Medion mialem przez rok i bez zadnej awarii ... moze to przypadek ...ale ja tu ciągle slysze ze pentagramy sie psują jak "niewiadomoCo" ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

christian Noir Stein no wlasnie ja chcialbym sobie po szkicowac a tak prawde mowiac wkoncu sie tego nauczyc:)

oh sans taka okazja a mi przemknie kolo nosa!!:( na dzien dzisiejszy nie mam w planach wyjaz do/kolo warszawy :(:( a szkoda

czyli kuede;) jaki rozmiar najlepszy a6 a5 a4 ?? bo juz nie wiem :( a chcialbym sobie poszkicowac!!:) i wkoncu photoshopa sie nauczyc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech najlepiej kolega kupi cos malego i uyzwanego na poczatek pisze ze dopiero co uczy sie rzsowac i moye zaczal by od czegos mniejszego i tanszego np kupil ,jak radzicie na allegro , cos uzywanego i zobaczy jak mu sie spodoba przygoda z grafika ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności