Skocz do zawartości

Huter_web_:)


Huter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

IMHO ogólnie OK - bardzo prosta i fajna.

Zastrzeżenia:

1. Koniecznie ten licznik popraw, a najlepiej to go wywal - zupełnie nie pasuje i psuje całą kompozycję.

2. Niepodobają mi się także czcionki, ale skoro to początki...

3. Buttony kiedy się pojawiają jak dla mnie trochę zbyt instensywnie zielone są.

4. Te animowane linie na początku(nie wiem jak się to nazywa, ktoś wie?) pojawiają się zbyt powoli - trochę bardziej dynamicznie.

5. Co to za piłeczka tam lata - nieciekawie to wygląda.

 

Podsumowanie - stronka sprawia pozytywne wrażenie. Czekam na finish.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO ogólnie OK - bardzo prosta i fajna.

[...]

 

I taki jest zamiar

 

[...]1. Koniecznie ten licznik popraw, a najlepiej to go wywal - zupełnie nie pasuje i psuje całą kompozycję.

[...]

 

Licznik jest dla mnie, bo chce wiedzieć ile razy ktoś właził :P ... sam wlazłem 100 razy, a reszta? WOW :P ... licznik wyleci jak będzie koniec ;)

 

[...]2. Niepodobają mi się także czcionki, ale skoro to początki...

[...]

 

[...]

3. Buttony kiedy się pojawiają jak dla mnie trochę zbyt instensywnie zielone są.

[...]

 

 

Napisy wylecą ... one są nawet nieczytelne ... co do napisów buttonów to praca trwa - one mają być interaktywne, czyt. reagować na kursor ... czcionka to chwilowo najmniejszy problem :) ... co do "zbyt zioelone" to czekam na opinie innych bo w sumie tej zieleni nie chce zmieniać :)

 

 

 

[...]4. Te animowane linie na początku(nie wiem jak się to nazywa, ktoś wie?) pojawiają się zbyt powoli - trochę bardziej dynamicznie.

[...]

 

Ejjjj... początek to koniec intra którego jeszcze nie mam ... gdy klikniemy "skip" to będziemy już na stronie gotowej z kilkoma efektami wstępnymi ... jeśli ci chodzi o linie te które robią się na dole to ja to robiłemw big mega pośpiechu ... i to poprawię ...

 

[...].

5. Co to za piłeczka tam lata - nieciekawie to wygląda.

[...]

 

LOL ... a oto moja pierwsza praca w maxie, tak mi się spodobała, że nie mogłem się powstrzymać - było sztywne więc zrobiłem piłeczke ... z nudów ... ale się nudziłem ;P ... to też zniknie ...

 

 

UWAGA ... strona powstawała około 5 dni, a potem przez jakieś 5 miesięcy o niej zapomniałem, czyt. nie miałem czasu ... i teraz wracam, stąd ten opis na górze :) ... teraz wracam do projektu i niebawem uaktualnienia ...

 

[...]Podsumowanie - stronka sprawia pozytywne wrażenie. Czekam na finish.

Powodzenia

 

Doczekasz się :] ... a kto bawił się menu muzycznym? SZUKAĆ BUGÓW!!!! ... :> ...

 

 

 

Plany:

 

-> Brak pojawiania się elementów na sztywno ... ANI JEDEN OBIEKT NIE POJAWI SIĘ SZTYWNIE! Tak jak teraz, np. główne tło strony, menu muzyczne...

 

-> Nowa galeria, ta jest ... zmaszczona ... chętnie poczytam propozucje

 

-> Ruchome okna, możliwość przenoszenia ich, minimalizacja i zamykanie.

 

-> Intro

 

-> Nowy preloader

 

-> Lekkie poprawki ...

 

->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac mi sie nie za bardzo podoba...

 

tak to wszystko do siebie jakos nie pasuje. tutaj jakies rurki, tam jakis postnuklearny obrazek ;) jakos to do siebie nie pasuje. a najbardziej mnie drazni kolor tla!!! jest sucks!!! jak sie linie laduja to ok, tylko jak te zielone gradienty wchodza to sie syf zaczyna robic.

 

ogolnie nie wiem co tu mozna zmienic, po prostu mnie sie jakos niepodoba, sorry :)

 

PS. a typografie pozostawiam koledze Maceo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to wszystko do siebie jakos nie pasuje. tutaj jakies rurki, [...]

 

To nie finał tła ;) ... rurek będzie więcej :]

 

[...]tam jakis postnuklearny obrazek ;) jakos to do siebie nie pasuje. [...]

 

Ja mówiłem, że to zrobiłem z nudów i to wyleci ... ups ... wyleciało ^^

 

[...]a najbardziej mnie drazni kolor tla!!! jest sucks!!! [...]

 

Kolor tła będzie inny na 100%, ptło to jest wszystko do dolnej kreski ... chciałem podstawić, a w środku co miałem? Dziurę :P ... to zapodałem pierwszą lepszą yteksture z PhotoImpacta ...wszystko ma mieć charakter jak by metaliczny, rurowy, elektroniczny ... a to, to ja nawet nie wiem co to jest - chmurki? Raczej planuje umieścić tam ledwo widoczne tło, bo na tym będą pojawiac się różnego rodzaju wersje menu, i co jak co - ale nie czytelne jest w obecnej wersji ^^

 

[...]jak sie linie laduja to ok, tylko jak te zielone gradienty wchodza to sie syf zaczyna robic.

 

[...]

 

Mówisz... nie wiem o czym :P ... o tych zielonych liniach?

 

[...]ogolnie nie wiem co tu mozna zmienic, po prostu mnie sie jakos niepodoba, sorry :)

 

 

Ty mi tu nie sorrkuj, bo to nie przejdzie ... :P ... każdy ma swój gust i w pełni szanuje twoją opinie co nie zmienia faktu, że może zmienisz zdanie :P ... jestem wizjonerem i widzę ... dziurę ... kurcze - światło zgasło :P

 

No dobra, troche dowcipu było ... a teraz jak ktoś się zna na flashu to mile widziany propozycje :> ... no jakie tło, no jakie ludzie dać bo ja mam dziurę :) - cholerni elektrycy ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Hunter, teraz niebedzie "sorry" :)

 

1) kolor tla - chcesz dac inny to daj bo zgnilo-zielony za badzo do metalo-rurko-elektronicznego klimatu nie pasuje, proponuje niebieski, srebrny itp.

2) te dziwne kreski szaro-czarne (w tle) na jakies bardziej metaliczne zmienic, jakas teksturka albo cos innego wymysl...

3) no to tlo (chmurki czy co to jest...) to MUSISZ zmienic KONIECZNIE :)

4) zmienic czcionke na dole na bardziej industrialna (jezeli w ostateczej wersji strony cos tam ma w ogole byc)

5) no i zrob cos z tym "menu galeria", zeby jakos bardziej efektowniej wygladaly te napisy...

 

podsumowujac: zmien kolor tla, bardziej umetalicznij wszystko - a powinno byc spoko :)

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobieżnie bawiłem się menu muzycznym i bugów nie znalazłem.

 

Mam wrażenie, że muza trochę nie pasuje do klimatu, kojarzy mi się raczej z taką grą kyioday mahjong (nie wim jak się to pisze).

 

Kolor cyferki oznaczjący grający utwór (szary) nie pazuje do tła - daj np. coś takiego: #BAD1FF - myśle, że pasowałby - pokombinuj.

 

PS.

Ok Hunter

Huter będzie zły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Hunter, teraz niebedzie "sorry" :)

 

[...]

 

Hunter? Myśliwy? Gdzie, gdzie? O TU ... a ja to tylko skromy Huter jestem ^^, na myśliwego się nie nadaję ^^

 

[...]1) kolor tla - chcesz dac inny to daj bo zgnilo-zielony za badzo do metalo-rurko-elektronicznego klimatu nie pasuje, proponuje niebieski, srebrny itp.[...]

 

Ja planuje dać jakąś płytke elektroniczną ale tak by ledwo była widoczna ...

 

[...]

2) te dziwne kreski szaro-czarne (w tle) na jakies bardziej metaliczne zmienic, jakas teksturka albo cos innego wymysl...

[...]

 

Pomyślimy :)

 

[...]

3) no to tlo (chmurki czy co to jest...) to MUSISZ zmienic KONIECZNIE :)

[...]

 

Zaraz będę pstrykał karte graficzną na teksture, potem ją do PhotoImpacta i się zrobi tło :)

 

[...]

4) zmienic czcionke na dole na bardziej industrialna (jezeli w ostateczej wersji strony cos tam ma w ogole byc)

[...]

 

Bez dwóch zdań masz rację :)

 

[...]

5) no i zrob cos z tym "menu galeria", zeby jakos bardziej efektowniej wygladaly te napisy...

[...]

 

Trwają parcę, jednak wcześniej chce zrobić tło do buttonów by móc obiektywnie dobrać efekt ...

 

[...]

pozdrawiam!

 

Pozdrawiam

 

Pobieżnie bawiłem się menu muzycznym i bugów nie znalazłem.

 

[...]

 

Co myślicie o muzyce ładującej się automatycznie przy starcie?

 

[...]Mam wrażenie, że muza trochę nie pasuje do klimatu, kojarzy mi się raczej z taką grą kyioday mahjong (nie wim jak się to pisze).

 

[...]

 

To odnośniki z preloaderem ... wystarczy podmienić plik muzyczny - ale jaki będzie klimat strony? Ja sam nie wiem - jak dobrać muzykę? ;P

 

[...]Kolor cyferki oznaczjący grający utwór (szary) nie pazuje do tła - daj np. coś takiego: #BAD1FF - myśle, że pasowałby - pokombinuj.

[...]

 

Wezmę to pod uwagę ... ale finał w planie ma wyglądać tak:

 

Będą metaliczne drzwiczki z napisem "Music" ... klikamy ... otwierają się ... i tam będzie menu wyświatlena na "czymś fajnym" i specjalny guzik do zamykania drzwiczek ... to oczywiście tylko plan - czy realny? Zobaczymy ^^

 

[...]

Huter będzie zły :)

 

O tak ... jestem zły ... ARGHHHHHHHH ... NIE JESTEM MYŚLIWYM cos.gif ... ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, sorry HUTER

moim usprawiedliwieniem jest godzina pisania tego posta (01:53)

 

 

Nie sorrkować mi tu ... jak już powiedziałem - to nie przejdzie ;) ... ale powiem, że na każdym forum gdzie jestem ludzie mówią mi Hunter i co tu dużo mówić ... Huter narodził się z Huntera ^^ ... mój nick ma ciekawą historię i moze kiedyś opowiem, ale tymczasem chce zawiadomić, że stronka lekko zostałą zmodyfikowana :)

 

Obecnie wygląda znacznie paskudniej - jeje :)

 

Nowe menu bedzie ... rezygnuje z tego stylu :] ... zobaczycie co moja zwariowana głowa wymyśliła ... do tego zmniejszyłem wagę strony głównej o 23KB :) - i to mi się chyba tylko udało :] ...

 

 

EDIT:

 

Po wywaleniu zbędnego śmiecia spadło 8KB :) - po co ja się tym chwale? :P

 

EDIT2:

 

Spadek o 12KB :) ...

 

Strona oczyszczona ze zbędnego syfu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi zmodyfikowana - wywalił 83% strony i cieszy się, że waży mniej :)

 

83%? Chyba 83% grafiki, a jak to wyliczyłeś? ... nie no ... wersja na mym kompie kwitnie :> ... uptade jutro ... ale waga strony glównej zmalała się znacząco po kompresji ... strona miała około 100KB ... obecnie ma 25KB ... nie powiecie mi, że to grafiki tyle zajmowały :) ... ja podchodze do strony z radosnym nastrojem ... ale mam dziurę teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to wyliczyłeś?

cos(SQRT(sin(cos(sin(PI*OKO)))/1,56456345345685847718))*100%

 

Czekam na tego updata, tą część gdzie będzie się pojawiać coś, to jakoś oddziel od reszty (dół i lewa strona), jakiś pasek albo cuś walnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upadate

 

 

Nowowści:

 

-> lepszy preloader strony głównej

 

-> nowe menu muzyczne z jednym małym znanym mi bugiem ... jak się pośpieszymy zdołamy odpalić muzyczke nim menu się pojawi w 100% ... brak też chwilowo tła menu muzycznego ...

 

-> preloader do wgrywającej się muzyczki ... obecnie mało atrakcyjny ... bo go testuje, w finalnej wersji będzie się wysówać jakaś metalicznła płytka...

 

-> czarna lista neo.gif

 

-> abstrakcja jupi.gif

 

 

 

 

Zapraszam chętnych do torturów menu muzycznego i opisania swych doznań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

preloader nawet fajny - ale znacznie odbiega od reszty - już myslałem ze jakieś 3d tam będzie - bo preloader to symulował - a tutaj zupełnie inne odczucie.

Moim zdaniem - koniecznie wybierz sobie jakieś fajne fonty - bo te co są to raczej stwarzana nienajlepsze wrażemie.

Sposób wyboru muzyki nawet ciekawy - chciaż i tak symbol play wydaje sie za bardzo wyciagnięty. No i przydałaby sie lepsza czcionka i kolor - może biały?

w ogóle cieżko więcej cokolwiek powiedzieć skoro nic wiecej nie mnozna zobaczyc :)

 

pozdr

giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się to, iż nie ma powiązania pomiędzy preloaderem, a resztą strony. Bynajmniej nie chodzi o to, że "znacznie odbiega od reszty", ale o to, że pojawia się jakiś prostopadłościan, coś tam się dzieje i nagle wszysktko znika i pojawia się "mainframe".

 

Generalnie chodzi o to:

Brak pojawiania się elementów na sztywno ... ANI JEDEN OBIEKT NIE POJAWI SIĘ SZTYWNIE! Tak jak teraz, np. główne tło strony, menu muzyczne...

Mam nadzieję, że nie wycofujesz się z tego, a obecny stan rzeczy tłumaczysz tym, że strona jest jeszcze w powijakach.

 

w ogóle cieżko więcej cokolwiek powiedzieć skoro nic wiecej nie mnozna zobaczyc

W pełni się z tym zgadzam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

preloader nawet fajny - ale znacznie odbiega od reszty - już myslałem ze jakieś 3d tam będzie - bo preloader to symulował - a tutaj zupełnie inne odczucie.

[...]

 

Strona zrobiona w 10% - Poczkaj na menu ... ^^

 

[...]Moim zdaniem - koniecznie wybierz sobie jakieś fajne fonty - bo te co są to raczej stwarzana nienajlepsze wrażemie.

[...]

 

One pełnia tylko finkcje informacji i na pewno będą inne ;) - ale chwilowo - po co?

 

[...]Sposób wyboru muzyki nawet ciekawy - chciaż i tak symbol play wydaje sie za bardzo wyciagnięty. No i przydałaby sie lepsza czcionka i kolor - może biały?

[...]

 

Po otwarciu menu ma mieć tło, do którego graficznie zgram guziki

 

[...]w ogóle cieżko więcej cokolwiek powiedzieć skoro nic wiecej nie mnozna zobaczyc :)

 

[...]

 

Pozostaje Ci obserwować temat ;)

 

 

 

Nie podoba mi się to, iż nie ma powiązania pomiędzy preloaderem, a resztą strony. Bynajmniej nie chodzi o to, że "znacznie odbiega od reszty", ale o to, że pojawia się jakiś prostopadłościan, coś tam się dzieje i nagle wszysktko znika i pojawia się "mainframe".

 

[...]

 

Między preloaderem a stroną bedzie intro ;)

 

 

[...]Mam nadzieję, że nie wycofujesz się z tego, [...]

 

Nie wycofam się ... NIC NA SZTYWNO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA ... informacja dla tych co się spodziewają super mega total strony :) - ta strona jest w produkcji ... i nie spodziewajcie się zobaczyć kokosów ... przynajmniej chwilowo ... strona powstaje ... i być może będzie wam dane śledzić całą prace ... co nie zmienia faktu, że wasze wizje są mile widziane ... propozycje ... krytyki ... CISKAĆ W HUTERA CO MACIE :] ... ZOSTAW TEN KAMIEŃ!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udoskonaliłem menu muzyczne ... bardzo pilne i to jak najszybciej komentarze tyczące się menu ... nie lubię się zajmować kilkoma rzeczami w jednej chwili, chce w miare udoskonalić to menu i ruszyć do newsów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie powinienes za bardzo przejmowac sie muzyka i menu do tej funkcji. Najwazniejsza jest wlasciwa czesc strony.

 

Jak dla mnie to muzyki moze wogole nie byc, szczerze powiedziawszy jest tylko kilka przypadkow, kiedy pierwsza czynnascia po wejsciu na strone flashowa nie bylo wylaczenie dzwieku.

 

Dalej to zobaczymy, bo w sumie to na tej stronie jeszcze nic nie ma, wiec powodzenia i czekam na jakies wieksze updaty.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie powinienes za bardzo przejmowac sie muzyka i menu do tej funkcji. Najwazniejsza jest wlasciwa czesc strony.

 

[...]

 

Wiem ... problem w tym, że udsokonalam stary projekt w którym jedyną w miarę poprawnie działającą rzeczą było właśnie muzyczne menu ... nie chcac tracić menu przerabiam je, i tak zacząłem od muzyki :/

 

[...]Dalej to zobaczymy, bo w sumie to na tej stronie jeszcze nic nie ma, wiec powodzenia i czekam na jakies wieksze updaty.

 

Pozdrawiam

 

Znalazłem buga w menu muzycznym ... tra poprawianie ... ach ... zaraz wklepie nowy AS :)

 

UWAGA ... ze względu, że masz racje daruje sobie małe uaktualnienia, a jak już to walne konkretne uatktualnienie ... może za tydzień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobny update ... schemat zostawiam ... ale jednak ... grafika spotkała się z bardzo surową krytyką na forum o tematyce flash, to też rezygnuje z tego typu grafiki, jednakże zostawie wcześniejszą grafikę na menu music ... macie sugestie? Dawać :P ... jak mnie nic nie odtrąci od projektu to może go wreszcie zrobie ;)

 

 

Nic tu w sumie nie ma ... ale chodzi mi o to by ktoś przetestował buttony ... one MAJĄ gasnąć jak zjedzie się kursorem ... jak się komuś uda zronbić tak by nie zgasły to MÓWIĆ :) ...

 

 

Trawją prace...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam sugestie... gdzie ten update? :P a dobra juz mam... ja sie tam nie znam na stronkach zbytnio ale:

- czarny pasek po buttonach jakos nie pasi (chyba ze zapelnisz caly pasek buttonami albo je tak rozszerzysz)

- to cos co tam w tle sie przejawia jest... nie jest fajne

- niezly pomysl z tym buttonem na muzyczke, ale troszke nie pasuje kolorkami

- ogolnie to zielony tam nie pasuje design, buttony takie metalowe moze zrob szary kolor cos ala max3d:)

- te 3 zielone paski co sie scigaja beda czemus sluzyc? bo jak nie to sa one raczej nepotrzebne (choc zawsze jakies urozmaicenie)

- bardzo fajne wejscie i preloader, to musze przyznac:)

- pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

- czarny pasek po buttonach jakos nie pasi (chyba ze zapelnisz caly pasek buttonami albo je tak rozszerzysz)

[...]

 

 

Ten obiekt ma mi ułatwić pracę ... guzików będzie może z 5 :) ... niebawem to zniknie...

 

[...]- to cos co tam w tle sie przejawia jest... nie jest fajne

[...]

 

W tym polu będzie się pojawiac strony i inne "pierdoły" ... w sumie to będzie mały dodatek i nie wiem czy ktoś przy pełnym zestawie bedzie zwracał na to uwagę...

 

[...]

- niezly pomysl z tym buttonem na muzyczke, ale troszke nie pasuje kolorkami

[...]

 

Ale dużo kolorów tam mam :P

 

[...]

- ogolnie to zielony tam nie pasuje design, buttony takie metalowe moze zrob szary kolor cos ala max3d:)

[...]

 

W finale tej zieleni nie będzie nawet widać ... chyba, że poza stroną...

 

[...]

- te 3 zielone paski co sie sciagaja beda czemus sluzyc? bo jak nie to sa one raczej nepotrzebne (choc zawsze jakies urozmaicenie)

[...]

 

One latają losowo ... tak ... dla jaj :P ... coś może z nimi będzie ... propozycje?

 

[...]- bardzo fajne wejscie i preloader, to musze przyznac:)

[...]

 

thx. ... ale wejście i tak nie jest pełne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update...

 

Guziki stają sie aktywne gdy cała strone całkowicie się rozwali na ekranie :P ... każdy guzik wczytuje ten sam plik zewnętrzny który jest kwadratem ... ale w pliku ukryta jest grafika :> ... dla tego może ładować się długo ale jestem wredny więc ustawiłem wszystko tak by nie można jej zobaczyć ;P ... ale kwadracik jest sexy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stronka troche sztywna jest. nie podobają mi się takie kreseczki , kropeczki i gradienty ktore sie poruszaja , a nic nie znaczą. fajny pomysł z tym ładowaniem po lewej stronie, tylko czemu one są w odcieni czerwonego i czemu wygasają.

nie znam sie na stronach, ale dużo stronek widziałem. ta nie ma nic twojego, czegoś niepowtarzalnego. patrząc na twego nicka i avatar widać ze lubisz mroczne klimaty. tymczasem coś co pokazujesz zawiera proste kreski,jakby szablony a przecież to portfolio.

sorki jeśli ten koment nie jest pozytywny, ale takie odnosze wrażenie. powodzenia i pozdro

mrduck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='-> Mr. Duck

 

Może znaczyć będą...

 

[quote=-> Mr. Duck

[...]

 

Bo to na okres ładowania się ... nie wiem czy bedą czerowne - nie psuje do reszty kolorów ... może niebieski?

 

[quote name='-> Mr. Duck

 

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... CO?!

 

[quote=-> Mr. Duck

[...]

 

Trwają prace ...

 

[quote=-> Mr. Duck

sorki jeśli ten koment nie jest pozytywny, ale takie odnosze wrażenie. powodzenia i pozdro

mrduck

 

 

NIE SORRKOWAĆ :P ... hehe ... każde zdanie się liczy ... i dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe...

fajne efekty, tylko kolorystyka mi nie pasuje, dokładnie chodzi mi o to, że tło jakieś takie dziwne (domyślam się, że jest to jakiś odcień niebieskiego z alpha ok 50??) IMO nie pasuje i dziwnie wygląda.

Poza tym nie podobają mi się te bańki takie wyblakłe.

 

Reszta jest OK - bardzo fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym Cię Huter krytykować za zbytnio więc powiem że mi prawie wogóle nie podeszła.

kilka uwag oczywiście wg mojego gustu :P :

 

1.Kolor - Strasznie oldschoolowe te twoje kolorki

2.Latające w liniach błyski etc. - nudne , stare , nie polepszają wyglądu

3.Po kliknięciu na button za długo trzeba czekać na resztę , nie mówiąc już o tym że jeszcze trzeba się pofatygować o następne kliknięcie :P

4.Bańki ciekawe aczkolwiek niepasujące do strony.

5.Brak typografii.

 

Tyle ode mnie , taka jest moja opinia.Flasha już w miarę opanowałeś , sugeruje by zacząć coś innego , w innym stylu a także bardziej przemyślane.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym Cię Huter krytykować za zbytnio więc powiem że mi prawie wogóle nie podeszła.

[...]

 

 

 

Hę? JA CHCIEĆ KRYTYKA A NIE KRYTYKA NIE ZA ZBYTNIO :]

 

[....1.Kolor - Strasznie oldschoolowe te twoje kolorki

[...]

 

Tło ... to zieolne ma być przykryte grafą ... do tego nie przewiduje czystych kolorów ... czyli, np. ramka nie bedzie niebieska ... czyste kolory będą miały tylko preloadery i tło wczytanej strony ... nic więcej ...

 

[...]2.Latające w liniach błyski etc. - nudne , stare , nie polepszają wyglądu

[...]

 

Sami tego chcieliście ... coś z nimi wymyśle :>

 

[...]3.Po kliknięciu na button za długo trzeba czekać na resztę , nie mówiąc już o tym że jeszcze trzeba się pofatygować o następne kliknięcie :P

[...]

 

Na stronie wczytanej będzie więcej rzeczy, to prawdopodobnie będzie galeria ... albo coś innego ... sądze, że kolejne kliknięcie nie stwarza kłopotu ... przyśpieszę ...

 

[...]4.Bańki ciekawe aczkolwiek niepasujące do strony.

[...]

 

Będą pasować... przwiduje takie działy

 

-Home -> strona główna, gdzie autor się wita ;P

-Galeria -> No galeria :>

-Tutorials -> Chce kilka napisać zarówno do maxia jak i flasha ... ale takie total dla początkujących ...

-Kontakt - to się kontakt nie będzie nazywało ... ale będzie otwierał się formularz w którym podajemy em@ila i imię + nazwisko lub nick i treść ... flash wyśle to do skryptu PHP który mi to wyśle :>

 

Każdy dział będzie miał tylko identyczne wejscie ale dalej to już będzie całkiem co innego ... każda strona ma mieć jakiś dynamiczny efekt taki jak bańki ... choć bańki będą chyba tylko w galerii lub w tutorials ... w innych będą inne ...

 

[...]Tyle ode mnie , taka jest moja opinia.Flasha już w miarę opanowałeś , sugeruje by zacząć coś innego , w innym stylu a także bardziej przemyślane.

 

[...]

 

Chce zrobić projekt w 100% ... nigdy się nie sprawdzę jak będę ciągle od nowa robił ... to już 4 wersja, a poprzednie 3 prawie nic mnie nie nauczyły ... ja tą stronę traktuje jako naukę ... będzie fajna? Będę happy, będzie bytka? Będę sad :P ...

 

Ahhhh... jak klikniecie tą dużą banie nie myślcie, że te trójkąciki zostawie takie jak są obecnie ... SĄ PASKUDNE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krechy.. a wogóle do czego jest ta stronka? to takie miejsce gdzie sie chwalisz twoimi umiejętnościami flasha? czy to jakieś zamówienie? bo jak to portfolio, to gdzie będziesz dodawał tekst o sobie, o pracach itp? może wywal kilka lini, rozplanuj troche inaczej to. po co ci będzie dół? ("tekst A"),naliniował żeś tam od cholery. chyba nic tam nie planujesz napisać? tego nie będzie widać.

wiadomo że stronka powinna mieć jakieś bajery, wodotryski, ale nigdy sie na nich opierać nie powinna.np jak klikniesz button- mnie aż bierze jak te kwadraciki wyskakują. a po co one? szybki efekcik i odrazu info. przemyśl bardziej wszystko i twoją dużą wiedze o flashu włóż w to subtelniej.

kolejny minus to grafa, ale rozumiem że to wip.

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote=-> Mr. Duck

[...]

 

 

Powiem, że z tymi krechami to nie wiem ... ale mało mi się chce wszystko przesuwać ... coś wymyśle, ale coraz częściej myślę o ich ... wywaleniu ... TEKST A ... w tym miejscu będą siępojawiac informacje ... klikniemy galeria ... będą miniaturki na całej wczytanej stronie ... gdy klikniemy pojawi się duza wersja ... a w miejscu TEKSTU A, a raczej pod nim bo zamiast TESKTU A pojawiać się będzie stosowny opis ... np. info ... i dane obrazka na dole, w czym robiony ... itd. ... krótko mówiąc:

 

TEKST A = nagłówek info pod którym będą się pojawiac informacje ... taki mam zamiar

 

[quote=-> Mr. Duck

wiadomo że stronka powinna mieć jakieś bajery, wodotryski, ale nigdy sie na nich opierać nie powinna.np jak klikniesz button- mnie aż bierze jak te kwadraciki wyskakują. a po co one? szybki efekcik i odrazu info. [...]

 

OKEY ... wywale te małe kwadraciki ... i te duże niemal momentalnie będą reagować, a co za tym idzie - efekt totalnie przyśpieszony ...

 

 

[quote=-> Mr. Duck

 

Otwieracie mi oczy ... mnie też szlag trafia jak czekam n czasu, a sam nie zobaczyłem, że robie topornie wolną stronę ... dzięki

 

[quote=-> Mr. Duck

powodzenia

 

WIP :) ... JEEEEEEEEEEEEEEEEE... mam uczucie, że najszybciej to zrozumiałeś :> ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z twojąwizją ... ale ... MAM NOWĄ WIZJĘ DZIĘKI TWOJEJ ... Kurde ... zmieniłem tok myślenia ... cholera ... jesteś po prostu ... eee ... GENIALNY ... o rany ... ile roboty ... Wywal to ... nie chce by ktoś siędomyślał ... :> ... ja to zapisałem i może dla porównania udostępnie potem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update

 

 

Kilka słów:

 

  • Tło jest proste, ale według mnie ładniejsze - nie będzie się pojawiało na sztywno jak obecnie
  • Bańki będą tylko na stronie głównej
  • Buttony wczytują galerię nad którą trwają pracę ... wszelkie propozycje i rozmowy na temat galerii która ładuje tylko jedną grafę mile widziane - UWAGA, galeria ma paskudny koniec :P ... nie klikać więcej niż 2 razy w strzałke :P
  • Zmina preloadera muzyki ...

 

 

 

PRACE TRWAJĄ ... JUHUUUUUUUUUUUUUUUUuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu... :P

 

 

EDIT: zapomniałem, dużo zawdzięczam pomysłowi -> Mr. Duck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tetaz te "wrota" od menu muzycznego nie pasują :p

Stronka nabrała takiego "morskiego" klimatu poprzez umieszczenie tego czegoś w rogach ekranu.

Moim zdaniem te bańki nie powinny być w głównym "okineku", lecz na obreżach (dołączony obrazek).

Nadal upieram się, że prostokąt z _alpha == 50 powinien wylecieć ;]

 

Dźwięk przy pękających bańkach do wymiany

Buttony kiedy się pojawiają, są takie zielone - imo nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. jeżeli mam być szczery to mi się nie podoba. A jeśli chodzi o konkrety:

 

Kontury: raczej nie powinny być w 100% bieli i napewno nie takie grube

Kolory: Tu pojechałeś strasznie, jeżeli już kolorystyka ma się zimeniać w zależności od działu to niech zmienia się na całej stronie albo jakoś logicznie bo kombinacja niebieski /rózowy....

Menu: modle się o to że te butttony to tylko tymczasowo :)

Music: 10 lat do tyłu, do wymiany :)

Strzałka: zgniata się tak że sprawia wrażenie "cofnij" a nie "dalej"

Bańki: zbędny bajer

Galeria: czerwone kontury wokół miniatur....

 

Całość jest stanowczo za ciasna, ekran masz duży, wykorzystaj go

Podoba mi się preloader i animację zmiany działów :)

 

Pracuj, pracuj...to ma być Twoja wizytówka

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności