Skocz do zawartości

moje portfolio pierwsze ;]


Misiop1990

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

misiopie nie podoba mi się niestety. przede wszystkim pomyśl o kolorystyce. baner z podejżewam twoją pracą zupełnie nie pasuje do metalicznych gradientów. dalej, to napisy. czcionka bez pz, i jeszcze dosyć nieciekawa. pozatym ma kolor który się po boku zlewa z tłem. pracuj dalej. pozdro :)

zobacz http://www.monstertemplates.com jeśli chodzi o animacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem czas ...

 

 

WADY

 

-> Przesadna prostota

-> Statyczność

-> Nieczytelność strony

-> Buttony nawet nie mają hita

-> Denerwujący styl + kolorystyka

-> Brak preloadera + waga strony lub słaby serwer

-> Całokształ

 

ZALETY

 

-> Brak

 

RADY

 

-> Pracuj, pracuj - będzie lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem tyle , gdy wszedlem na strone zaczelo mi sie otwierac pelno iexplorerow,(choc korzystalem z innej przegladarki)

BEZ PRZERWY SIE OTWIERALY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. wcześniej zaczynasz to pracuj pracuj to do czegoś dojdziesz.

Na razie nie powiem nic, bo musiałbym Cię zjechać na maxa, ale to nie o to chodzi. Jakbyś był na studiach o kierunku zbliżonym do designu/grafiki, albo próbował zarabiać w ten sposób tobyło by źle.. :D Bardzo źle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko co powyzej ale jak to na poczatki we flashu... tak bywa :D wazne ze wszystko dziala w miare plynnie i bez bledow... szata graficzna do przebudowy... juz nie istotny jest gust.. brak czytelnosci to najgorsze co moze byc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jAK NA 15LAT to geniuszem grafiki nie jestes :)

Ale dobrze ci idzie :)

Oby tak dalej :)

 

 

W sumie nie dawno widziałem stronę pewnego profesora, który na uczelni wykłada flash'a ... czyli uczy studentów flasha ... zobaczyłem ... i powiem, że z Panem Misiop1990 nie jest źle ;) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link ... ale nazwy uczelni nie podam ... ale powiem, że wykłada na 3 uczelniach ... na jednej może będę studiował :P ... strona główna we flashu ... jednak chyba przebija strone autorstwa Misiop1990 :P ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt że wcześnie zaczynasz i dlatego uważam że przydadzą Ci się uwagi :). Po pierwsze nie rób grafiki we flashu poniewaz to wygląda fatalnie nie wiem czemu ale kolory i gradienty flasha są fuj. Spróbuj zrobić coś w photoshopie albo czyms takim potnij i zaanimuj we flashu. jesli chodzi o ułożenie to nie upychj tak tylko zrób cos prostsze i klarowne. Jeszcze taki szczegół jesli chodzi o linki jako napisy to w ostatnią klatke buttona wstaw prostokąt wielkości napisu bo jest to wygodniejsze, ale to szczegół ... Mam nadzieje że następna strona bedzie juz o wiele lepsza, w końcu trening czyni mistrza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt że wcześnie zaczynasz i dlatego uważam że przydadzą Ci się uwagi :). Po pierwsze nie rób grafiki we flashu poniewaz to wygląda fatalnie nie wiem czemu ale kolory i gradienty flasha są fuj. [...]

 

Bez przesady! Wszystko zalezy od Ciebie i twoich umiejętności a nie od tego, że jest "fuj" ... no fakt, jak ktoś stosuje tylko gradienty to trudno powiedzieć, że jest ładne ... ale zaby zwalać to na program?

 

[...]Spróbuj zrobić coś w photoshopie albo czyms takim potnij i zaanimuj we flashu. [...]

 

Dobra metoda... ale tu też ma głównie znaczenie umiejętności usera, jeśli wyjdzie coś kiepskiego chyba nie powiemy, że photoshop jest "fuj"?

 

 

[...] jesli chodzi o ułożenie to nie upychj tak tylko zrób cos prostsze i klarowne. [...]

 

Align się prosi! ;)

 

[...] Jeszcze taki szczegół jesli chodzi o linki jako napisy to w ostatnią klatke buttona wstaw prostokąt wielkości napisu bo jest to wygodniejsze, ale to szczegół ...[...]

 

Tak zwana klatka Hit

 

[...] Mam nadzieje że następna strona bedzie juz o wiele lepsza, w końcu trening czyni mistrza :)

 

 

Autor tematu coś mi mówił przez gg, że robi coś znacznie lepszego itd. :) ... ciekawe czy się pochwali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że huter rozdlubał moją wypowiedz na kawałeczki jak to tylko możliwe :D, a co do kolorowania we flashu to da sie poznac, jakos tak specyficznie to wygląda :P a szczególnie jak sa to tylko prostokąty i kółka z obrysami :P poprostu wieje tanim flashem a wcale nie mówie ze nie da sie tam nic porządnego zrobic, ale mimo wszystko we flashu cięzko malowac :P takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ... nie można powiedzieć, że we flashu da się zrobić konkretną grafikę w sposób łatwy ... jednak wydaje mi się, że nie doceniasz jego możliwości ... dodatkowo wspomnę, że Macromedia wydała program Fireworks w którym grafiki robi się znacznie lepiej ... Flash i Fireworks to już konkret :) ... można zrobić zacną stronę :) ... a jeśli dodać do tego PI lub PS - wyobraźnia jest jedynym hamulcem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności