Skocz do zawartości

Model3d: ASG (broń palna)


PAINbringer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nom mi tez sie podoba :)

chodz moze troche z ta czernia przesadziles i tu jest bolad? moze warto bylo by dac zamiast czystgo czarnego (ktory pochloni cale sswiatlo niewazne jak go oswietlisz) dac bardzo ciemny szary? ale to tego pewnien nie jestem :), troszke moz3e zaszalales z wypamaniem swiatla/cienia ale to moze pod specyficzny silnik co nie obsluguje specularow zadnych?, swiatel?

 

jesli nie uzywasz alphy 1/0 to troszke wolniej bys rozproszyl ten promien lasera :) teraz tak sie poprostu urywa i koniec :)

 

oglnie mi sied podoba , pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knysha => Spox

Kakrotto13 => hahaha arbuzy może i trafiają się okrągłe, ale na pewno bronie bywają kańciaste ;]

Ftorek => Racja. No w końcu człowiek musi popełniać jakieś błędy, żeby się czegoś na nich nauczyć ;). Tzn.: jak bozia 'da' to się kiedyś tego naucze :)

Hatred => Silnik pod który zrobiłem ten model jest troszku przystarawy (tylko standardowe cieniowanie, żadnego speculara :/), a wszystkie badania kliniczne wskazują, że taki kontrast daje w tym przypadku porządany efekt. Ten promień lasera na tych skrinach to zwykły fake; prawdziwy pojawi się dopiero w grze uzyskany za pomocą spawnowania sprite'ów. Było to wymuszone brakiem kanału iluminacji, jedyny mu podobny dostępny to jest tryb renderowania addytywnego tekstury, ale to (jak wiadomo) kompletnie nie to co chciałbym uzyskać.

 

A tu jeszcze siatka, którą obiecałem:

asgwire8na.jpg

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od siateczki sa inni ja jedynie powiem ze tekstuka mi jak najbardziej sie podoba pomijajac tylko gorna czesc gdzie rzeczywiscie gubi sie orientacje - ogolnie ladnie - twoja ksywka w przypadku tego modelu jest jak najbardziej na miejscu ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzuq => Ajaj faktycznie górna część jest nie za bardzo, tak na odwal ją zrobiłem :P

'twoja ksywka w przypadku tego modelu jest jak najbardziej na miejscu ;)))' - przyjemność po mojej stronie ;]

kurt_hectic => Spokojnie kurt, bez przesadyzmu; słowo 'wymiata' zdaje mi sie być tutaj nie na miejscu. Co do tutoriala to już kiedys próbowałem zrobić; niestety mam klasyczny zespół braku zdolności dydaktycznych O_o

;)

Kakrotto13 => oj żeś go podsumował... brutalnie ;)

 

A i tu dla zainteresowanych obiecany widok z przodu. Szczerze mówiąc nie wiem co pokazanie go wnosi do tematu ... no ale zobaczymy.

asgfront8ky.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności