Jump to content

Scena 3d: Aviator


Recommended Posts

Peter: A ja mysle, ze na szarościach świat się nie kończy i zauważ, że w kamerach jest coś takiego jak głębia ostrości a nie globalny sharpen. Gdy robisz zdjęcia w makro dof robi się dosyć duży. Do tego dochodzi jeszcze rozmycie otoczenia w ruchu gdy target masz wycelowany w poruszający się obiekt.

 

A to jak kto odbiera obrazek jako obrazek sam w sobie to prawde mówiąc juz indywidualna sprawa, mnie się w miarę podoba:)

Link to comment
Share on other sites

Mi sie podoba, nie jest to co prawda moj klimat, ale jest fajnie. Jest dosc zielono, fakt, biarac pod uwage koncept uwazam ze to nawet dobrze, wkoncu to w trawie dzieje sie akcja. :)

Traitor musze cie wyprowdzic z bledu, poniewaz glebia ostrosci w makro nie robi sie duza, wrecz przeciwnie jest baaardzo mala.. Na pracy wlasnie taka sie wydaje wiec wszystko w porzadku, i jeszczde to rozmycie spowodowane ruchem tego "samolotu".

 

Jak najbardziej wszystko gra!! Gratuluje fajnego efektu!! :D

 

pozdrawiam serdecznie ^_^

 

PS. Podoba mi sie jeszcze ta matowa tekstura oponek. No.. w ogole fajnie jest :)

Link to comment
Share on other sites

Traitor musze cie wyprowdzic z bledu, poniewaz glebia ostrosci w makro nie robi sie duza, wrecz przeciwnie jest baaardzo mala..

 

Tak, wiem. Fachowo duże rozmycie w obiektywie nazywa się małą głębią. Jednak w środowisku graficznym zauważyłem tendencje do określania głębi o dużej nieostrości obrazu "głębią dużą". To jest niepoprawne, ale zazwyczaj tak na to ludzie mówią, mi też ciężko jest się od tego odzwyczaić od błędnego określenia:)

Link to comment
Share on other sites

Traitor musze cie wyprowdzic z bledu, poniewaz glebia ostrosci w makro nie robi sie duza, wrecz przeciwnie jest baaardzo mala.

 

Traitator musze cie zmartwic zaby nie potrafia konstruowac latajacych masz, twoja praca jest do bani i nie trzyma sie realizmu;)

 

...po to jest grafika zeby nie bylo tak jak jest chyba co nie? a rybki nie gadaja...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy