Skocz do zawartości

Scena 3d: Aviator


Traitor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Peter: A ja mysle, ze na szarościach świat się nie kończy i zauważ, że w kamerach jest coś takiego jak głębia ostrości a nie globalny sharpen. Gdy robisz zdjęcia w makro dof robi się dosyć duży. Do tego dochodzi jeszcze rozmycie otoczenia w ruchu gdy target masz wycelowany w poruszający się obiekt.

 

A to jak kto odbiera obrazek jako obrazek sam w sobie to prawde mówiąc juz indywidualna sprawa, mnie się w miarę podoba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba, nie jest to co prawda moj klimat, ale jest fajnie. Jest dosc zielono, fakt, biarac pod uwage koncept uwazam ze to nawet dobrze, wkoncu to w trawie dzieje sie akcja. :)

Traitor musze cie wyprowdzic z bledu, poniewaz glebia ostrosci w makro nie robi sie duza, wrecz przeciwnie jest baaardzo mala.. Na pracy wlasnie taka sie wydaje wiec wszystko w porzadku, i jeszczde to rozmycie spowodowane ruchem tego "samolotu".

 

Jak najbardziej wszystko gra!! Gratuluje fajnego efektu!! :D

 

pozdrawiam serdecznie ^_^

 

PS. Podoba mi sie jeszcze ta matowa tekstura oponek. No.. w ogole fajnie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traitor musze cie wyprowdzic z bledu, poniewaz glebia ostrosci w makro nie robi sie duza, wrecz przeciwnie jest baaardzo mala..

 

Tak, wiem. Fachowo duże rozmycie w obiektywie nazywa się małą głębią. Jednak w środowisku graficznym zauważyłem tendencje do określania głębi o dużej nieostrości obrazu "głębią dużą". To jest niepoprawne, ale zazwyczaj tak na to ludzie mówią, mi też ciężko jest się od tego odzwyczaić od błędnego określenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traitor musze cie wyprowdzic z bledu, poniewaz glebia ostrosci w makro nie robi sie duza, wrecz przeciwnie jest baaardzo mala.

 

Traitator musze cie zmartwic zaby nie potrafia konstruowac latajacych masz, twoja praca jest do bani i nie trzyma sie realizmu;)

 

...po to jest grafika zeby nie bylo tak jak jest chyba co nie? a rybki nie gadaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności