Skocz do zawartości

Felek Made In Templars Low Poly 1900


Gość Templar82

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Templar82

Dłonie stopy do poprawy proszę o konstruktywną krytykę pierwsza tekstóra to 1024 a druga bump 512 no 1900 trójkąów limit to 2000 wiięc mam jescze 100 do dyspozycjii czekam na sugestie jakby kto pytał to jest ludek do burżuazjiiu2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Spoko się zapowiada, ale poza siatką popracuj nad teksturami jeszcze troche bo wygląda w tym momencie jak blaszany a nie jak z ciężkiego metalu jak myśle że powinien. Szczególnie naramenniki.

Ojezu no ale może pierdziele głupoty bo od wczoraj nie spałem także nie zwracaj na to uwagi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom nad texturkami moche zroznicowania bo teraz wygloda troche monochrmomatycznie (dobrze napisalem :D) ) normal mapa normal mapa ale dobrze bylo by podkreslic nia texturke niz z normal mapy na kilku kolorkach robic texture :)

 

ten pan tutaj zrobil to o co mi chodzi

http://www.poopinmymouth.com/3d/skater.jpg

http://www.poopinmymouth.com/3d/skater_c.jpg

 

nom nozki i raczki sa raczej takie jak by ich wogole nie bylo (koleczki?) ogolnie nie jest zle, ale mysle ze texturka tutaj mogla by byc do poprawy

 

i sugerowal bym difa i bumpa dawac w podobnych rozmiarach lub diffuse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wyblakl troche przydaloby sie go zerdzawic. Proporcje rak i stop leza. No i jeszcze kwestia helmu. On cos widzi?? I jak ma glowa ruszac ta przyczepiona rurka, bo aniowanie tego podpinanie kosci ... po co sobie zycie utrudniac, nie lepiej dac p[o bokach??

Aha i hatred .... zle napisales :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Templar82 - jeżeli jesteś tym panem o którym myślę, to widać tu maksymalnie duży progres - tak trzymać :D

Widzę że masz duże możliwości, tylko musisz większą uwagę zwrócić na anatomię :] Ściągnij sobie jakieś refeerki i popatrz jakie są proporcje - dłonie ciało, stopy ciało, jak układają się mięśnie na brzuchu itp. popracuj nad tym i będzie coraz lepeij.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Templar82

Mówiłem że łapy i nogi do wymianny a tu wszyscy patrzą na na te kikuty no ale teraz są one powiększone więc chyba proporcja jest ok a skoro najnowszy silnik burżu będzie te efekty czytać to grafę można zbliżyć do filmu a taką lubię Siatka modelu jest chyba ok skoro skin nie stwarza większych problemów wiadomo model nie jest doskonały i kanciasty no ale ma to być do gry i ma 1900 tri. więc low poly to w earth 2160 podobno postać ma 3000 trójkątów a jest to rts grał ktoś w tą gre ???? planujemy mod do tej gry

aa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności