Skocz do zawartości

pojazd 3D: Lokomotywa SM 42


Lookas

Rekomendowane odpowiedzi

witam:))

 

Ponieważ co jakiś czas nalezy dac znak życia, czynię to zatem:)) i prezentuję model nad którym obecnie pracuję. Poniewaz bedzie on składową sporej wizualizacji, to to, ze zostanie ukonczony jest raczej przesądzone:)) na razie jednak mozecie looknać efekt około 8-10 godzin pracy. Poniewaz nie mam zbyt wiele czasu na jego wykonanie, jednoczesnie modeluje i poszukuje referk w necie;/ NIe usprawnia to niestety pracy.

 

Jeśli zatem ktoś dysponuje fotami detali tej lokomotywy, byłbym zobowiazany za udostepnienie:)

 

pozdr

Lookas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ok!!

Poniżej rendery "ukonczonego" modelu. czasu goni, wiec wiekszośc brakujących drobiazgów postaram sie nadrobić teksturami. Zobaczymy, czy mi sie uda:))

 

Model z założenia ma byc wypełniaczem dla sceny a nie jej głownym elementem, wiec moze bedzie dobrze:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj no mam nadzieje ze to tylko podglady :) bo wyglada okropnie. Wsensie ze fajnie tylko narazie to jak zabawka. Ogolnie wielki podziw za model, naprawde fajny!! textury mam nadzieje ze dorownaja:>

 

zrobisz go na jakiejs naszej obskurnej stacji?? :D

 

PS tez chcialem zrobic lokomotywe.. Sir Ralph Greasley. tylko ze refarencjery jakies takie slabe mam.. i nie rozpracowalem tego calego systemu tlokowo, korbowo, napedowego..:P

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wracajac do domu widzialem dokladnie ta lokomotywe:P No i teraz musze ci jeszcze raz przyzac ze naprawde fajnie wylada.

Dudihnio- nie wiem czy jest polska, ale napewno jezdza u nas.:P

 

Teraz czekam na swietne textury z brudem i zaciekami. bede ty zagladal:)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde klimatyczna lokomotywa ! Odrazu przypominają sie czasy dzieciństwa :D jak sie na tory kamienie albo monety podkładało zeby sie kolejka wykoleiła :D Ale było pozniej zdziwko jak przejechał jak po masle i stracilismy kilka złotych :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loodzie:)

 

zapomniałem juz, ze coś takiego zrobiłem:) Poszukam w robocie, jeśli jeszcze istnieje ta lokomotywka to wrzuce rendery:)

 

Sie ktos zapałętał az tak daleko:D hihihihi

 

pozdrówka dla szperaczy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności