Skocz do zawartości

[pojazd] Audi RSQ [update: 02.09.2005 20:10]


hkropinski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Postanowiłem przedstawić efekt kilku ostatnich dni mojej pracy... Jest jeszcze trochę niedociągnięć, ale nie wiem czy zdołam je poprawić bo mam kiepskiego blueprinta i ciężko się pracuje. Jeszcze dziś w kolejnym updacie zniknie ten okrutny bug nad grilem @#%$# Pozdrawiam

 

7

Edytowane przez hkropinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dareg -> nie mogę mu zrobić normalnych kół bo robię wszystko jaknajdokładniej wg blueprintów, ale może jak już skończę ten samochodzik i dam go do FW to wtedy pomyślę nad obróbką modelu. narazie jednak o tym nie myślę, chcę jak najlepiej skończyć ten model,

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bugów nie widać ale jest troche niezgodności z oryginałem:

maska - o ile dobrze widze na renderach jej środkowa część jest uniesiona a nie powinna (pewnie niewiesz o co mi chodzi ale zobacz na zdjęcia :P )

spód zderzaka jest inaczej wyprofilowany

górna linia świateł powinna być bardziej poziomo

wiem że nie łatwo robić ze zdjęć ale postaraj się bo to piękna bryka :)

 

a co do waszej dyskusji o tych "kołach" to zacznijmy od tego że to nie są koła tylko kule :] i nie pier......niczcie że źle wyglądają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji w maxie jest autosave można sobie ustawić czas np co 3 minuty i jak się komp zawiesi albo np zresetuje lub co kolwiek innego można probować tamte pliki otwierać... są w katalogu maxa w autoback...

 

A AUDI wygąda super POWODZENIA w dalszej pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siatkę daję na miniaturce, jest jeszcze przed ms ( miniaturka1 ) oraz z ms ( miniaturka2),

 

Javor: światła są dobre , wyglądają inaczej przez kąt w jakim są ukazane, maska jest na 100% dobra, zobacz zdjęcia od przodu, jest uwypuklenie na masce,

 

pozdrawiam

Edytowane przez hkropinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co hkropinski, patrzac na twoje pierwsze prace na tym forum i na to co teraz wyrabiasz z tym Audi stwierdzam, ze jestes przykladem, iz mozna cos osiagnac spokojnie sie uczac i nie bedac upierdliwym. ;) I to w tak krotkim czasie. :)

 

pozdrawiam, oby tak dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA -> no nie wiem czy nie byłem taki zły... kiedyś zapytałem o coś i dowiedziałem o tym by użyć funkcję array. chwilę potem miałem nowy wątek - "gdzie znajdę funkcję array" ;-))

 

nielot007, AGmakonts -> moglibyście wskazać miejsca gdzie jest błąd, byłbym bardzo wdzięczny

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności