Skocz do zawartości

[pojazd] Audi RSQ [update: 02.09.2005 20:10]


hkropinski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajnie ci idzie to autko, mysle ze te kilka malutkich bledow ktore wymienil nielot mozna na nie przymknac oko. A ta twoja siatka rzeczywiscie gesta, jesli jeszcze nad nia panujesza to albo to sa nurbsy (troche topologia na to wsakzuje) albo modelujesz splajnami. Zdradz nam co to za technika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! widzę, że z siatką wynikło małe zamieszanie;-)) technika modelowania to poly, a jeżeli chodzi o siatkę to pierwsza jest z mesh smoothem, ale ja go już nie cofnę bo chodzi o ms'a z narzędzi edit poly na dość początkowyym stadium pracy... pozdr

 

EDIT: nie chciałbym abyście pomysleli, że was oszukuję tylko na początku siatka była mało zagęszczona i dałem ms'a - z narzedzi poly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. np porownujac do tunelu jaki byl w filmie "To Ja Robot" to uwazam, ze tunel sprawia wrazenie bardzo niskiego i ogolnie malego.. dodaj wiecej swiatla.. kamerka z nizszego poziomu.. noi wtedy zobaczymy co z tego wyjdzie.. ;)

 

ale to audi to miodek.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelkos--> nie mozna na te bugi przymknac oko ja sie nie zgadzam !!

hkropinski--> jesli chodzi o twoj post nr.64 to jak rozumiem ms'a wlaczyles w edit poly?? tak i o co chodzi ze nie mozesz go wylaczyc??

albo dales ms'a (modyfikator) i pozniej dales covert to edit poly

ktora wersja prawdziwa:D??

samochod mi sie nie podoba(przez te bugi nie poprawione)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tunelu, to tamten był raczej słaby, zrobię tunel na końcu bo procesor przegrzał mi się renderingu ( drugi raz;-)). na razie zabawiam się z teksturami. trochę ciężko bo dochodzi szkoła, ale poradzimy sobie;-)) pozdr

 

 

5

Edytowane przez hkropinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, taki mały update: ( już zmieniona czcionka;-)) )

 

5

 

ps. nielot -> na miniaturce zobacz, że z błędem który mi pokazałeś jest wszystko ok;-))

 

czy na wszystkich lcd nie widać foteli???;-))

Edytowane przez hkropinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja z kołami pojawi się niebawem, właśnie tworzę jakieś felgi, nie ukrywam, że już mi się niechce...;-)) Co do Audi to zdecydowałem, że po kilku tygondniach kończę pracę nad projektem i za niedługo oddam go w ręce galerii 3d. po prostu nie mam siły dodawać otoczenia i uważam, że na początek model mi wyszedł. pozdrawiam

 

ps. bądźcie ze mną już nie długo przy kolejnym modelu;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności