Skocz do zawartości

Nowe Forum


xlm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

to forum jest beznadziejne:/ pelno reklam, design zwalony, te posty "Na rynku jest wiele programów pozwalających trzorzyć sceny i animację 3d. " albo sie pytaja zniknely mi strzalki xyz, a news z max3d... btw. xlm robisz se antyreklame... ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz zwierzyna atakuje ;]

 

nie jestetm zwolennikiem takich for , wole przystawac przy tym zeby zając sie CG niz zajmowac sie forum graficznym ... zwlaszcza takim startującym ...

 

Adek tez robil 3d ;] i co teraz :P siedzi i robi jakies stronki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee to ja juz wolalem Dark CG :D hemmm nie no ale spoko jak ktos sobie szuka zajecia to chyba lepiej jak robi nowe forum o grafice gdzie sie moze nauczy troche kodowac niz by mial pod sklepem z ziomalami wina pic jak wujek rowr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to forum jest beznadziejne:/ pelno reklam, design zwalony, te posty "Na rynku jest wiele programów pozwalających trzorzyć sceny i animację 3d. " albo sie pytaja zniknely mi strzalki xyz, a news z max3d... btw. xlm robisz se antyreklame... ^^

 

Czy ty się słyszałeś?

 

- forum jest beznadziejne

może jest

 

- pełno relkam

1

- Na rynku jest wiele programów pozwalających trzorzyć sceny i animację 3d. " albo sie pytaja zniknely mi strzalki xyz

omg a co mają pytać ?

 

- a news z max3d

znowu omg, ten news na 3dkingdom to też z max3d

 

 

knysha- zansz jakiś serwer (lepszy od lycos) z oblsluga php?

 

 

 

 

A poza tym zmieniłem styl forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do gaa.pl->xlm jakbys sie zdecydowal to zagadaj do admina :] jezeli ghaaxa przekonasz to ci da sponsorowane konto 200MB nawet bo standardowo gaa.pl ma 10MB chyba max i nic wiecej. a takie konto 200MB na gaa.pl kosztuje ponad 140 iles złotych nawet na miech, pomysl pomysl

mi udalo sie ghaaxa namowic na sponsoring :D:D:D

wporzo gosc, lepszego admina z swieczką szukac-na luzie pogadasz, jak cos ci nie gra mowisz i masz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności