Skocz do zawartości

[obiekt3D]: Glock19


emer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

ponizej efekt moich kilkugodzinnych zmagań

jako referka posłużyła hukowa replika glocka 19, niestety zrobiona z jednego kawałka :/ także elementy ruchome robione nieco na czuja, a trochę z fotek znalezionych w necie.

glock19.jpg

siatka woła o pomstę do nieba to chyba nie pokaze :p

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

naboje akurat te 9x19, jedyne co jest zmienione to wcięcie od strony spłonki (jest węższe i trochę inny profil) ale mogę nie mieć racji oczywiście :p

druga sprawa kaliber:

glock19 - 9mm, G23 - .40, G32 - .357, G25 - .380 (wszystkie wyglądają tak samo praktycznie, różnią się jedynie kalibrem czyli można sie pomylić i położyć nie te naboje obok giwery)

co do pojemności magazynka to G19 ma ładowność 10 (również ten mój - akurat pasował do loadera na stronie), 15 i 17 (w wersji przedłużonej 31)

 

a jeżeli chodzi o shadery i bugi na siatce to juz sobie dałem parę razy po pysku :)

faktycznie trochę się posypało... ale gun mój pierwszy i mam nadzieje nie ostatni także

będzie okazja żeby sie zrehabilitować :)

 

dzięki za posty

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

O taka tematyka prac 3D to cieszy oko !:D. Model dość ładny, ale jest kilka błędów takich małych ;):

 

1. To powinno być cieńsze u ciebie wyszło za grube

 

2. To jest zdecydowanie do poprawy.

 

 

Materiał odpadają. Ten kolor na lufie jeszcze ujdzie, ale całej broni to jest zbyt świecący, za bardzo odbija światło, bardziej matowy powinien być. Zmień co nieco i będzie git :). Nio a co do broni to glock to wspaniała zabawka :D, ale jeżeli chodzi czyszczenie to masakra.

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności