Skocz do zawartości

[pojazd 3d] Alfa Romeo GTV [maly update 6.09]


[MaTRiX]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zamieszczam 1-go swojego WIP'a na tym forum, jak narazie nie wiele zrobione, ale niezbyt dlugo nad tym siedzialem - jedynie przod jest w miare wiec reszty nie ma co pokazywac. Troche krzywych linii jest ale sie poprawi, pare trzeba bedzie wywalic, kilka trojkatow tez sie znajdzie do poprawy. Dosyc ciezka sprawa bo prawie kazda alfa na fotkach inaczej wyglada, a blueprinty do d***. Jak zauwazycie cos nieteges "to rzuccie mi tym w twarz" :] - moze mnie to zmotywuje do szybszej pracy i projekt nie padnie nieskonczony.

Siateczka:

wire1.jpg

Clay:

clay1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no no... wracam sobie do domu - patrze a tu wszystko do klepania... w takim razie zanim posune sie do przodu poprostuje tu i tam - nadkole nie jest az takie krzywe - no moze troszke z przodu bo z tylu jest prawie ok - tylko tam jest takie smiszne wciecie ;) .

dobra Panowie, dzieki za odzew, wytkniecie tych "drobnych" bledow i zabieram sie do przestawiania vertexow.

 

edit:

bleee... jak zwykle wrzucam WIP'a nie w pore. bo mam milion innych rzeczy do roboty wiec na updaty jak narazie za malo zrobione, ale beda :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ziom:) robie ten sam samochód, no już prawie skończyłem, będzie można porównywać:)

 

co do twojego modelu to widzę, że zdeżak na ko dole nie oryginalny, a i trochę wyżej na zdeżaku po boku powinne być chamfery przyjżysz sie lepiej to zauważysz, te wytłoczenia na masce też chyba tek nie idą bo powinny być coraz łagodniejsze idąc w stronę szyby, a i okolice świateł są troche nie takie.

 

Narazie życze powodzenia w dalszej pracy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly apdejt... nie wiele, bo czasu tez za duzo nie mam, ale teraz moze sie troche spreze.

pecet, dzieki za uwagi, oczywiscie trafne ;) wlasnie chcialem pisac ze to wszystko do poprawy. a robie w sumie bardziej z referek niz z blueprintow wiec stad roznica w zderzakach i progach.

clay_wire3.jpg

paint3.jpg

pain3b.jpg

te boczne przetloczenia tez troche za glebokie wyszly ale sie poprawi:)

lakier slaby, bo chcialem szybkie renderki zrobic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze wzgledu na "seksualne" nastawienie do zabawy vertexami, zrobilem sobie shaderka i chetnie uslyszalbym jakies opinie na jego temat, gdyz mi jest ciezko obiektywnie go ocenic...

paint_green.jpg

paint_green2.jpg

 

oczywiscie kolor nie pasuje do alfy i na niej nie zostanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZIZO: to zes mnie zdolowal ;], chyba jednak rzuce grafike i zajme sie szydelkowaniem albo hodowla jedwabnikow. :P

xeav: dzieki, wlasnie o opinie na temat lakieru mi chodzilo ;]

hellworld: mam nadzieje, ze bedzie "dalej", musze poczekac na dobre nastawienie do pracy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności