Skocz do zawartości

[scena] Vizualizacja - salon [shader test]


AGmakonts

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmm, no ladnie ladnie,

ale jak dla mnie te schody (biala czesc) wygladaja jak plastik ?!

No i sama podloga...jest troche nie wyrazna..jak dla mnie powinno byc wiecej bumpa, zeby bardziej odznaczyc przerwy miedzy deskami.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGmakonts napisz jaki Ty masz komputer bo "Rrender time 7h 46m" to baaaaardzo dlugo jak na ta jakosc.

co do pracki to:

- podloga jakas niewyrazna (wrzuc ostrzejsza texturke)

- kineskop i glosniki zrob czarne (jesli urzywasz koloru tzn. ustawiasz w materiale Diff RGB na 0,0,0 to jest to zly sposob, zrob w PS obrazek 5x5pix w czarnym kolorze i zaladuj go do Diff materialu dzieki temu czarny bedzie czarny)

- ten pentagon na suficie do wyrzucenia

- wiem ze pokoik w kolorze czerwonym ale ta czerwien za tv to nie za bardzo, tzn. wyglada ok ale w realu to chyba zle by sie na tv patrzylo szczegolnie w sloneczny dzien.

- zrob jakas balustradke po lewej stronie co by dzieci nie pospadaly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż.....

Hindus - wiem że się nie podoba bo nawet mi to nie pasuje ale robie co moge

t0m3k - Podłoga niewyraxna bo to narazie próby bumpa i innych, Oglądałem wiele telewizorów ale żaden nie ma idealnie czarnego kineskopu tak samo kolumny, niektóre kewlarowe membramy maja refleksy, O wywaleniu wneki juz zadecydoałem i juz jej nie ma a co do kompa to Celeron 2.66 Ghz, 512 ramcu niebawem dokupuje kolejne 1,5 gb:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okeja to ja zaczne od podlogi:D

Powinienes sie na cos zdecydowac.. Bo teraz wyglada jak porysownana klepka ale jest chropowata jak panel..(gdzie swoja droga jest za duzy bump) zrob ladnie swiecaca klepeczke albo panel ktory nie ma prawie bumpa (w sensie szpar miedzy "klepkami") tylko jest taki delikatny chropowaty ladnie rozpraszajacy swiatlo.

W pierwszym renderze bylo najlepiej. (taki ciemne drewno, tylko zeby bylo z mniejszym bumpem)

 

Co do calosci:

Powiem ze wyglada to calkiem wporzadku. Ale..

Ten pentagram moze i jest "powiedzmy" jakas konsekwecja tych lamanych schodow.. niestety co do ogolnego wystroju troche ni w 5 ni w 10:P

 

3 sprawa: Wydaje mi sie ze tam w tyn aneksie telewiyjnym jest bardzo ciasno.. Z tej perspektywy wyglada to jakby bylo od kanapy do telewizora tak z poltora metra..

Rzeczywiscie jest taki fajny kacik ale przy takim duzym salonie powoduje to efekt przytloczenia.

 

Ale naprawde mi sie podoba pomysl, zapowiada sie coolock. Nawet jak nie przeczytasz tego postu to nic sie nie stanie. Sadze ze bedzie ciekawa pracka.:D:D

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

światło teraz jest o wiele lepsze, koniecznie daj jakieś el. wyposażenia wnętrz bo pustką wieje. Doczepię się do 2 rzeczy - nie ma odbicia otoczenia na ekranie tv i odblask jest jakiś taki chropowaty a powinien być gładki i panele na podłodze mają troszkę dziwny podział - chodzi mi o ten pas poprzeczny - no chyba że takie mają być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpieprzyć się od mojej podłogi :P jaka za hindusowata (|) :P

 

więc tak imo :

 

- wywal tego glowa - aż mgłe czuć w powietrzu :]

- cienie troche za rozmyte

- utnij kadr co by sufit wywalić i kawałek podłogi

- popraw bumpa na podłodze

- shader monitora powinien mieć jakis reflect

 

Rosline mógłbym ci odpalic moją ale zaraz pół forum będzie miało :P

Aha - w żadnym wypadku npcków :P

 

Napowno jest lepiej i róznice sam powinieneś zauważyć :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy stosowanie 2giej lampy pod oknem jest stosowne - powinna być chyba po drugiej stronie - i wygląda na jakiś ever volume :) shader monitora do poprawy - textura na podłodze nie pasuje do tego pomieszczenia imo :P mogłeś ją wymienić bo to było tylko tak dla testu wstawione :P aha zmniejsz opacity dla tego planea z enviromentem - a tak btw good work :] aha i koniecznie na półke wstaw jakieś kniszki :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm..................

Widoczek za oknem nie nie plane:P tylko szybka zabawe w ps=] więc zmiana to nie problem w każdej chwili można to zmienic

 

a co do podłogi sam szukam dobrej teksturki ale narazie bez powodzenia chyba będe musiał się przeprosić z Wood workshopem

 

A tak jak mówiłem shader telewizora to nadal prowizorka, ten orginalny jest już gotowy tylko nie nałożony, wprawdzie miałem to renderowac osobne tak jak mi Jaras radził ale nie chciało mi się juz z tym babrac.

 

Teraz poustawiam wsztsrkie pierdułki i mam nadzieje że za tydzien praca w końcu znajdzie się w galeryjce=]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności