Skocz do zawartości

[pojazd] Syrena concept 2005


Euzebi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jest troche błędów tak jak sam napisałeś

 

co mi sie najbardziej rzuca w oczy ? że samochód aż sie prosi o bardziej zwartą konstrukcję może gdyby tylną oś przesunąć do przodu i zrobić tylną boczną szybę bardziej spadzistą było by lepiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem, że całkiem nieźle. Nie można wymagać by każdy od razu wiedział wszystko i robił mistrzowskie modele z uszczelkami, wycieraczkami, pięknym wnętrzem i innymi pierdołami... wiadomo są to rzeczy ważne, bo diabeł tkwi w szczegółach, ale ja osobiście uważam, że całkiem fajny koncept i życzę powodzenia przy kolejnych modelach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. sa bugi. 2. concept nie zachwyca(wiem ze trudno robic cos samemu ale czasem warto przemyslec model jeden dzien, niz tworzyc na zywca przed kompem :P) 3. render delikatnie sredni, kiepskie oswietlenie, masakryczny specular na lakierze i polaczenie plane + hdri wnie wychodza tym obrazkom za dobrze ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:/

jak dla mnie ostatni render jest jako tako, a reszta w ogole mi sie nie podoba

zle oswietlone/niedoświetlone - widac to na felgach

ziemia jest szarobura przez co staje sie nieciekawa

jakbys to dobrze oswietlil to bylby kawał niezłej fury, a tak spedziles mase czasu-

wliczajac w to wnetrze- a render jest mniej niż średni

 

mi by bylo szkoda pracy, po prostu siedzialbym nad tym kolejny tydzien zeby ładnie ustawic swiatla :)

model to polowa sukcesu :) druga polowa to oswietlenie+materiały

 

sory za ochrzan :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja tez cos powiem:p...rozumiem ze nastepca syrenki powinien wygladac troche inaczej od poprzednika...ale ty przegieles:p...praktycznie nie ma tu wogole elementow z starej syrenki...po za tylnimi swiatłami...po za tym nie wiem skad ci przyszedł pomysl na takie dziwne proporcje..bo jak dla mnie nie sa naprawde dobre...po za tym wydaje mi sie ze karoseria jest za niska a kola za duze...jestem uczulony na takie rzeczy bo sam rysuje autka...wiec sory za krytyke...ale moze ci sie przyda:)...po za tym plus za to ze wykonywałes swoj projekt...tego wlasnie powinno byc wiecej na forum:D

 

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś cie sie uczepili ze syrenka ma przypominać poprzednik a czy porsche z tego samego roku co syrenka jest podobny do dzisiejszego porsche. Nie bardzo więc dajcie se na luz. Druga sprawa jest taka ze ze duze koła miały podkreslić to ze samochód jest sportowy(prawie) a jak wygląda chrysler atlancic tez ma duze koła a i nikt sie nie czepia mimo ze nie ma co porównywać do mojej syrenki. No a reszta to sie zgadzam robota do kosza:).

012ip.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...nie wiem za bardzo o ktorym modelu porshe mowisz...ale jesli nie jest...to poporstu czerpiesz wzorce z złych przykladow...bo dla mnei sztuka oddania nastepcy danego modelu jest poprostu zrobienie starego projektu w nowej skorze...z licznymi odmlodoznymi elementami...jesli chodzi o kola to zdecydowani przerosly auto a syrenka raczej nie byla sportowym autem...ale nei czepiam sie wkoncu to twoj projekt i ty sam decydujesz jak co zrobisz...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności