Skocz do zawartości

[scena] Stare procki 486 DX2


convict

Rekomendowane odpowiedzi

Zamieszczam moją niedawną prace! Nie miałem co robić na kompie wiec powróciłem do maxa po dłuższej przerwie! Wiem, wiem! Dziewnie wyglądają te procki ale co ja na ot poradze ;P Co moge w nich zmienić?

P.S. Gorąco was przepraszam za standardową texture "stołu", ale nie miałem nic innego pod ręką =P

procek3da.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ciemność widzę! gdzie image?

 

EDIT:

aha są i renderki.

pierwsze co się rzuca w oczy to piny: IMHO są za grube i za ostre zakończenia mają. druga sprawa to to że procki nie mają żadnego materiału na obudowie. przy tak małym modelu przydało by się trochę makro redneru i pokazanie np: faktury powierzchni cermiki na obudowie. w tej pracy definitywnie brakuje mi DOFa i ciekawego oświetlenia.

Jaki software i jaki renderer?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale można było zrobić kilka różnych modeli, lub przynajmniej poobracać nieco - np. te dwa po prawej. POnadto ciekawszy kadr i jak tweety zuważył DOF.

Oczywiście z samych procków ciężko uzyskać bardzo ciekawy efekt końcowy, ale możnaby to jeszcze dopieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze sama konstrukcja nie jest najlepiej dopracowana, napewno procek ten jest cienszy i wydaje mi sie ale nie jestem pewny ze ma wiecej nozek i jak ktos zauwazyl nozki nie powinny byc zakonczone jak igly tylko zwykly cilinder. i pozatym 286 jest bardziej ciekawy ... duzo mniej osob go widzalo na oczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy temat jest godny tego by sie za niego zabierac, ale trzeba miec na niego pomysł, a tu go nie ma. Układy sccalone to bardzo wdzięczny temat, ale trzeba wiedzić jak to ugryść, bo inaczej wychodzi banalnie jak możemy się przekonać na tym przykładzie...

No i jeszcze jedno - zdecydowanie niedobry dobór środków wyrazu do tematu, cop co to klepać w 3d? Convict rozkręć kompa, aparat w łapę i do dzieła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności