Skocz do zawartości

Klolejny (III) zlot we Wrocławiu


tweety

Kiedy ma się odbyc Mega Zlot we Wrocławiu??  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy ma się odbyc Mega Zlot we Wrocławiu??

    • 9 lipca 2005
      4
    • 16 lipca 2005
      7


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 229
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

buhahaha no w" czeskim filmie"(swoja droga nie byles tam tweety ostatnio????) tez jest fajnie tylko tlok tam moze byc ewentualnie w "Salvatorze " troszke stypnie ale pusto :D albo w nowej "Coolturce" ale tam browar drogi od 5 zl za warke i 6,50 za żywca :) ale maja calkiem fajna piwnice i jedna kelnerke :) jak sie chcemy napic piwa to najlepiej do "Madnesu" kolo pkp tam piwo po 3 zl duze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początku wątku jest lista osób które mają przyjść - czy to znaczy ze jesli tez chce wpasc, to musze to komus z organizatorów jasno powiedziec?

po drugie - o co dokladnie chodzi z tą kartką z nickiem i avatarem? mam sobie wydrukować plakietke i przypiąć do koszuli czy co? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkk3a: ta lista jest poglądowa, nie trzeba na niej być żeby można było przyjść. po prostu napisz: "to spoko! ja też przyjadę!" i już :)

co do avatarka: tak. druknij nick i avatarka na karteczce i przypnij do koszuli.

BTW: już jesteś na liście więc musisz przyjechać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w kur*e - zlot we w moim miescie. Czy mi sie zdaje czy wy sie juz wszyscy znacie? ;) Jakos tak dziwnie, wpadlbym, ale ani mnie jeszcze grafikiem nazwac nie mozna, ani szanownego towarzystwa nie znam... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkk3a: ta lista jest poglądowa, nie trzeba na niej być żeby można było przyjść. po prostu napisz: "to spoko! ja też przyjadę!" i już :)

co do avatarka: tak. druknij nick i avatarka na karteczce i przypnij do koszuli.

BTW: już jesteś na liście więc musisz przyjechać ;)

 

 

hehe ostatnio jako jedyny nie mialem avatarka :D tylko magiczna kartke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja jeszcze mam takie pytanie co do organizacji - z tego co czytałem i rozumiem, to chcecie (chcemy) isc gdzies do klubu, czy na piwo, czy coś w tym stylu

a tak do której mniej wiecej to by trwało? no wiecie, ja jeszcze mieszkam ze starymi i jestem w takim wieku, ze informuje ich o tym, ze zamierzam "nieco później" wrócic na chate :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vorek - no tak to rozumiem :D

 

Doliczyc mnie prosze ;]

 

Ostatnim czasem po 22?? Uu cos widze slabo pijecie, a przeciez to podstawa kazdej glebszej dyskusji ;))) Jestem za propozycja Plastique - gosc mysli fachowo ;]]]

 

Co do klubu/pub'u to wybierajmy cos gdzie sie slyszy czlowieka po drugiej stronie stolu ;] No i zebysmy sie pomiescili wszyscy, bo duzo nas sie robi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uch ale dyskusja :D

WTorek witamy w ekipie! Bedzie CZADowo :)

 

no to ja jeszcze mam takie pytanie co do organizacji - z tego co czytałem i rozumiem, to chcecie (chcemy) isc gdzies do klubu, czy na piwo, czy coś w tym stylu

a tak do której mniej wiecej to by trwało? no wiecie, ja jeszcze mieszkam ze starymi i jestem w takim wieku, ze informuje ich o tym, ze zamierzam "nieco później" wrócic na chate

pewnie skończy się białym ranem kiedy to nieprzytomnie bedziemy gadac z barmanką aby pokazała nam swoje poly :D

co do klubu to raczej chyba pogadac bo tańczyc i gadac na raz się nie da.

BTW: tobi_k: pisałeś że masz znajomości w PracOFnii. może załatwisz rezerwację??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie fajnie tyle osób w jednym mieście w Gliwicach tylko ja i RA, wieś normalnie, ale życze miłej zabawy

 

Ty przynajmniej masz TEGO RA ;)

A ja nikogo :P .....chociaż gliwicetychy 30km :)

 

miłej zabawy wrocławiaki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długiej nieobecności na forum wracam na dwa dni i mnie znow nie bedzie. Juz sie nie moge doczekac spotkania:D Zdobyłem kamere ze statywem, analog bo analog ale zawsze cos. Co do rezerwacji to spoko tylko musze znac przyblizona liczbe ludzi i dobrze z wujkiem zagadac;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wow - az takie koneksje w lokalu, zeby sie nam przez to w glowach nie przewrocilo :P Jak zaczniemy badac rzeczone polygony kelnerek to chyba nawet wujek tobi_k'a nie pomoze :P :D

 

Aaa a co do materialow z kamery to ja sie z checia wlacze w ewentualny montaz - mam doswiadczenie z takimi nagraniami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tobi_k: liczbe ludzi (przybliżoną) masz w pierwszym moim poście. chyba "osób towarzyszących" nie będzie?

hehe no to jak ewntualnie bede to mam kobiety nie brac uffff kamien z serca teraz jej powiem ze tweety nie pozwolil :)

 

hehe a i tak chciala poznac swoich ziomkow z sojuszu ogame: illego i banan mana:)

 

salv a zrob jak ostatnio to zajade na te twoje zadupie ,stane na krzeslo i ci przywale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo to bedzie ciekawie :). Jakbym juz mial prawo jazdy [jeszcze mi nie wydali ;(] to zapewne wpadlbym do Wrocka :D. Za jakies 2tyg i tak [na 90%] bede we Wrocku, no ale juz wtedy nie bedzie meetingu =/. Pzdr i milej zabawy ^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POZOSTAŁY 4 DNI DO MEETINGU :D

.

tobi_k: jak się ma sprawa z PracOFnią?

pytanie w publikę: kto w końcu przyniesie kamerę??

małe usprawiedliwienie: nie mam dostępu do drukarki na A3. logo max3d.pl druknę na A4 :/

.

.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta ...zróbcie a-3:P i powieście na całej powierzchni budynku :D

 

postawcie osobny serwer na zdjęcia i filmy z meetingów :D

 

edit----------

 

z neta wygrzebałem takie coś :

 

Pracoffnia

Dół od g. 15, góra od g. 19 (pt - sob od g. 17)

Do g. 16 ławeczki pod jesionem

Okocim - 5zł

Calsberg (0,4) - 6zł

Muzyka teatralna, jazz

W poniedziałki filmy ok. 21

Więzienna 6 (stare więzienie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vorek: jak najbardziej! jak tylko wrócę z pracy to wysyłam. (*.psd)

chveti: co do reklamy to była taka propozycja na I-wszym meetingu: wykupić jakiś billboard i zareklamowac tam max3d.pl. tylko że powinni się zrzucić forumowicze ofcoz :D

propozycja była tez taka aby zareklamować na ratuszu podczas remontu (na rusztowaniach). :D

 

co do serverka to jeśli by ktos miał i udostępnił ok. 100MB to byłoby fajno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie w publikę: kto w końcu przyniesie kamerę??

 

ja napewno wezmę cyfraka... to nie kamera ale pare ujęć można zrobić :) pozatym im więcej wszelkiego rodzaju nagrywaczy [np. 1 vhs i 2 aparaty] tym fajniejszy montaz będzie hyhy :) także brac co popadnie :D

 

...

Wogole wymyślilem że można by sobie przyfakać takie coś legitymacjo- podobne... ktoś by mogł to zaprojaktować z logiem max3d.pl, z miejscem na avatar, nick i co tam jeszcze potrzeba, wrzucić potem np. w *.psd na jakis serv i żeby można było sobie ściągnąć, uzupełnic, puknąć na igłówce i olaminować czy co to tam sie robi... Potem z takim cackiem na smyczy na szyi[szyji] po meetingach by sie jeździło i problem veryfikacji byłby raz i ostatecznie rozwiązany... :D no bo wiadomo jak ktoś by miał coś takiego to wiadomo że swój ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności