Skocz do zawartości

Klolejny (III) zlot we Wrocławiu


tweety

Kiedy ma się odbyc Mega Zlot we Wrocławiu??  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy ma się odbyc Mega Zlot we Wrocławiu??

    • 9 lipca 2005
      4
    • 16 lipca 2005
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Wogole wymyślilem że można by sobie przyfakać takie coś legitymacjo- podobne... ktoś by mogł to zaprojaktować z logiem max3d.pl, z miejscem na avatar, nick i co tam jeszcze potrzeba, wrzucić potem np. w *.psd na jakis serv i żeby można było sobie ściągnąć, uzupełnic, puknąć na igłówce i olaminować czy co to tam sie robi... Potem z takim cackiem na smyczy na szyi[szyji] po meetingach by sie jeździło i problem veryfikacji byłby raz i ostatecznie rozwiązany... :D no bo wiadomo jak ktoś by miał coś takiego to wiadomo że swój ;) .

 

Nie wiem jak Ty ale ja bym nie łaził po knajpach z legitymacją na klacie :D dziwnie by to wyglądało :D Tego typu identyfikatory i tak są zdejmowane zaraz po zebraniu całej "ekipy" więc chyba pomysl nie wypali

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 229
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

......a ja tylko chciałem uprzedzić, że niestety może mnie nie być.

Sprawy służbowe.

Ale mam nadzieję, że uda mi się z tego wykręcić i piwo poleje się strumieniami na wrocławskim rynku pod szyldem Max3D.pl :)

 

głupio było by organizować spotkanie i się na nim nie pojawić

 

 

PS. !!! SMYCZE ZOSTAWIAMY W DOMU !!!

...niech śniadanie na niedzielę szykują :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godz 18:58 mam autobus - około 19:20 będę w rynku :)

na razie mam inny problem: który krawat wybrac: czerwony w zielone grochy, czy zółty w czerwone orchidee? ;)

Adek: oj będą fotki ponoc będzie i film. jeden z lepszych megazlotów się szykuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem właśnie chlapać bannerek na zlot :D wypatrujcie :D format mniej więcej 50x60, namalowane akrylem więc są pewne niedociągnięcia, ale myślę że nie jest źle :D

 

banner.jpg

 

Tweety pamiętaj żeby wziąść statyw :)

 

Do zobaczenia na zlocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krotko - bylo zajedwabiscie :D

 

Jeden przykry motyw "pijanych napastliwych burakow" nie zacmil calego przyjemnego (jak najbardziej) klimatu imprezy.

Wraz z uplywem kolejek humor sie wyostrzal co bedzie mysle widac na juz wkrotce opublikowanych zdjeciach, ew. filmach :]

 

Zanim reszta najtwardszych wroci z pracowni moge juz chyba zapowiedziec mini bitwe w montazu materialu video ze spotkania, szczegoly w osobnym temacie juz calkiem niedlugo ;)

 

Zyczylbym wszystkim oby takie spotkania staly sie cykliczne i zdobywaly coraz wieksza popularnosc, nie tylko we Wrocku ale takze w innych miastach/wsiach/miejscowosciach/itp.

 

Pozdrowienia dla Całej Ekipy, a w szczegolnosci Plastique, Tobi_k, Tweety, Vorka i Mkk3a (a.k.a Mk-Cafe ;P), pamietajcie - uzytkownicy max3d pija Colsberga ;))))

 

P.S. magiczne slowa .... "doo brryyyyy Jeeee zuuuuu aaaa naaaaszzzz paaaa nieeee..." :D (bez urazy dla katolikow ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OFICJALNIE OGŁASZAM IŻ O GODZINIE 2:47 MEETING WE WROCŁWIU SIĘ ZAKOŃCZYŁ

obecni byli: Vorek, tobi_k, WtoreK, mkk3a, Plastique, Badyl, Asblaze,kannu i ja.

już niedługo foty i film. :D

niechaj żałują ci którzy się nie pojawilii (rowr masz w kły!!!!!!!) :D

tyle powiem: dotrwało nas do końca trzech: ja Vorek i tobi_k. mieliśmy iśc jeszcze do Gumowej Róży ale ją zamknęli :(

pozdrowionka dla wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety, chyba o kimś zapomniałeś :D

 

Co do zlotu to było świetnie, zabawa przednia, ludzie nie zawiedli (ci co byli ;) ) Odwiedziliśmy Pracownię i Altanę, jak poprzednio. Dokładniejsza relacja przy okazji fotek i filmu :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, w szkolce i tak sie nie masz co pokazywać ;] a tak serio to żebyś był na następnym zlocie, bo będzie niedobrze :]

 

Właśnie mi się przypomniało, Plastique, miałeś cyfrówkę więc dawaj tu fotki zaraz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowr: lepiej nie pokazuj się na Dominikańskim! :D

jesli zaś chodzi o film to chyba mogę uchylic rąbek tajemnicy i powiem że film bedzie montowany niezależnie przez cztery osoby: tobi_k'a, Plastique'a, WTorK'a i mnie. Sami ocenicie czyj montaz wyszedł najlepiej.

Zapowiada się po prostu MINI BITWA. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no nie powiem bylo zabawnie poza jednym momentem, w ktorym nerwowo zapewnialem tego milego pana, ze absolutnie ale to naprawde nie mam zadnych problemow :(

:]

pozdro dla wszystkich co byli i nie byli i co byli ale sie zmyli itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plastique siedzi pewnikiem jeszcze we wro i nie ma dojscia do kompa z netem :D

i daj takiemu w łapki cyfrówkę... ;)

co do "niemiłych panów" to no comments - takie jest drugie (ciemniejsze) oblicze Wrocławia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiedzieć że nie zrobiliście wstydu i carlsbergi piliście, nie są to co prawda heinekeny, ale to już coś!

sorry, że mnie nie było, ale przedłużające się problemy ze sprzętem jak i parę innych nieprzyjemnych sytuacji i obowiązków ostatnio się pałęta po mojej głowie i niestety nie miałem możliwości przybyć na meeting i bardzo tego żałuję, bo jak widzę humory są niezłe. Niestety nie mieszkam we Wrocławiu, czy nawet w okolicy, lecz w sąsiednim województwie i to w samym jego środku :> to też nie sprzyja spotkaniom. No ale cieszę się że się dobrze bawiliście chłopaki, jak dobrze rozumiem to nie ostatni meet, z chęcią pojadę na następny, jeśli będzie jeszcze w lipcu, bądź w drugiej połowie sierpnia, a może i później też.

pozdro i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę zmyć z siebie to wstydliwe brzemie nieobecności na meetingu.

Radźmy ludu kiedy to następne spotkanie ma nastąpić.

Zrobię wszystko aby nie dopadły mnie "służbowe" sprawy.

 

PS> Ja proponuję przyszły weekend :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Odespałem to moge coś napisac:) Impreza była świetna, ludzie dopisali. O niemilym spotkaniu z łysymi kolesiami niech lepiej wszyscy zapomną. Jest materiał filmowy tylko go jeszcze musze na kompa zgrac. Potwierdzam, że bedzie mini bitwa:) Dziekuje wszystkim za swietna zabawe, a ci co nie byli moga tylko załowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności