Skocz do zawartości

[scena] Simple Room


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie niektórzy pamiętają z bitwy - zwykły pokoik wraz z małym biórem które znajduje się na piętrze - do bitwy zamierzam wystartować z czymś naprawde dobrym także dlatego zamieszczam w finished - większośc modeli została zrobiona pod maxem pomimo wcześniejszych wersji w rhino :] C&C as always ;) acha i ja to traktuje jako 'just for fun' bo długo nad tym nie siedziałem - dzięki.

 

vr4.jpg

 

live8no0.jpg

 

live8no1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Czysto, sterylnie. Kiepska tekstura podlogi. Wykonanie okolic okna kiepsko ... (parapet, klamka, obramówka). Pierwszy render wydaje mi się przejarany w jednym miejscu (okolice pufy). Na sam koniec coś co mnie najbardziej wnerwiło ... co ma wspólnego ten pokój, z tym zagłodzonym dzieckiem z belką na obrazku? według b. kiepski pomysł. Ogólnie technicznie momentami jest ok, ale dobór niektórych rzeczy jest totalnie pomylony ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie olewam - chory jestem :( tak jak pisałem - nie ma sensu tego naprawiać bo sie nie chce i wogóli :] co do shaderków to nic lepszego mi nie przyszło do głowy tzn jakos nie miałem pomysłu co tam zapodac - czyto sterylnie bo lubie takie klimaty - nie bawi mnie na wpół pomarańczowy render - wole białe cos pokroju giraffe jesli ktos wie o co chodzi - druga sprawa zamierzam sie skupić dokładnie na bitwie i zaciągnąć ciężką altyrerie także wiecie potrzebuje czasu na bitwe a nie na bawienie sie pierdołami typu klamki w oknach i wnviroment poza nimi - 3 sprawa jak wszyscy wiedzą odzyskałem utracone (jak sie okazało) dane i pisałem o tym w wątku w mini bitwie :] teraz z koleji zamierzam podkurowac sie na zdrowiu a pozniej/w trakcie wziasc sie za bitwe. Ok to by było na tyle - dzięki za komentarze ;)

 

edit -> aha IMO to niepodchodzi pod pzrepalenie :P

 

edit2 -> a dzieciak na plakacie co by może przyciągnąć uwage http://www.live8live.com kto powiedział że mają być ciągle laski etc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności