Skocz do zawartości

Terminator


HEKTOR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

 

 

To jest moja nowa praca, przedstawia ona terminatorka, jestem fanem tego Pana więc go namalowałem. Dawno tutaj pracy nie umieszczałem, ale za namową Leleń-a postanowiłem ją tutaj pokazać. Praca wbrew pozorom jest skończona to białe tło jest celowe, nie domaluję reszty bo nie potrafię rysować prostych kresek, jak domy i inne rzeczy mechaniczne, dlatego rysuję głowy, ale nie krzywduję sobie ;). Jak widać ciągle się uczę i czekam na wasze sugestie i komentarze.

 

 

 

Pozdrawiam!

 

Mała rozdzielczość : http://www.tibik.nazwa.pl/Grafika/Prace/2D/terminatorjpgmini.jpg

Normalna rozdzielczość :

http://www.tibik.nazwa.pl/Grafika/Prace/2D/terminatorjpg.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam!

 

 

Dzięki za komentarze. Włosy rysowałem ale za każdym razem wychodziły nie takie jak potrzeba więc został łysy, a to żeby był to Arnolda podobny to za Chiny nie potrafiłem zrobić. Giorgione to nie jest zdjęcie figurki, ale dzięki!

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rrany HEKTOR!!!...ja pamiętam twojego konika pozbawionego proporcji i ledwo pokolorowanego...a teraz totalny odjazd!!!=) może podobieństwo super nie jest i coś ci z nosem nie wyszło by wyszedł bardzo spłaszczony ale jeśli cały rysunek zrobiłeś ręcznie to faktóre masz wspaniale opanowaną(te rany na jego skórze poprostu super=|)...ćwicz dalej, postępy robisz niesamowite...jesteś zywym przykładem ze jak się chce to się ma:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

Baldack- To tylko photoshop.

 

Tweety - jak by to powiedzieć, o to mi właśnie chodziło co zrobiłeś, wyszedł mi za bardzo taki siny, a cienie to jeszcze ćwiczę robić.

 

Pa6LP – Miło mi to słyszeć, najważniejsze to się uczyć, ciągle coś bazgrałem i bazgram jak tego terminatorka, masa tutków przerobionych po nocach. Najważniejsze to słuchać waszych rad. Oraz miałem też pomoc ludzi którzy chodzą do szkoły plastycznej, pomoc polegała na wytykaniu błędów moich prac, a ja je poprawiałem. Najważniejsze też to chęci i wiara. A te rany to już miałem przećwiczone na jednej z moich prac „Prawdziwe oblicze”(nie dawałem na forum), takim sposobem to zrobiłem.

 

Drab - Może namaluje resztę tego Pana, jednak jest problem bo ja maluje w dużych rozdzielczościach, więc trochę by on miał, a też nigdy nie malowałem całej osoby, nie wiem jak mi to wyjdzie, jeszcze spróbować bym chciał namalować sam endoszkielet terminatora, a nie potrafię malować rzeczy mechanicznych. Ale się nie podam :).

 

 

Dzięki Wam wszystkim za komentarze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh..no to przykładaj się tak samo jak do ran a będziesz wielki....a jak na razie możesz dobrze rysowac krwawe łaźnie...i sceny rodzajowe pełne przemocy, ran ciętych i porozszarpywanych ciał :P..a jak na razie jesli chciałbys ukryć defekty obecnego rysunu to mógłbyć np zacienić jego lewą część twarzyi pozostawić czerwone tylko oko i czerwone oko mechaniczne...zyskalo by na klimacie i pokazalbyc to w czym jestes najleprzy...w RANACH:D :P nie no żartuje, rób co uwazasz za stosowne byle sie ucz:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności