Skocz do zawartości

Scena 3D: Wizualizacja mojego pokoju...


Spliner

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Parę dni temu zacząłem robić lampę, teraz postanowilem dotej lampy dorobić całą resztę mojego pokoju... Narazie jest biurko, dywan no i oczywiście lampa biurkowa :D. Proporcje i obiekty będą tak jak w oryginalnym pokoju, lecz materiały będę robił według mojej wizji... :D

Materiały są robocze, proszę się nimi nie sugerować. Liczę na wasze rady i komentarze...

W załącznikach moje dotychczasowe dzieło + Render lampy jak była jeszcze żółta :D.

To tyle, CYA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Modeling idzie Ci sprawnie.

Materiały , textury - tragiczne

render - tragiczny

 

zmień system renderingu na Vray byś mógł stworzyć ładniejsze materiały i ładniejszy render , oczywiście nie zrozum tego tak : zmienie renderer = odrazu jest super.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do renderu, to nie wiem czy jest jakikolwiek dobry render do CINEMY 4D, ale to jedyny soft, który mi podchodzi od strony obsługi... Jeśli ktoś może mi wytłumaczyć w jaki sposób ustawić render w Cinemie, to bylbym wdzięczny... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja... Hm...http://www.evermotion.org/tutorials/mich/minterior01.htm

 

Zajżyj na to... Bardzo przydatne ;) Sam sie na tym uczyłem :P Pozdrawiam i życzę powodzenia ;)

to co podałeś to jest tutorial do 3ds maxa i renderu Vray a nie do C4D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spliner pod tym adresem http://www.orca.mila.edu.pl/~pawel_paciorek/test2.jpg

masz moją bardzo szybką wizualizacje w C4D. Oczywiscie model i textury sa mocno nie dopracowane, sam render tez mozna jeszce dopracowac ale juz teraz widac kolosalna różnicę między Twoim a moim. Jeśli chcesz to podeśle Ci plik z projektem, będziesz mógł popatrzeć na ustawienia, popróbować u siebie, mail do mnie to [email protected]

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!!

Poskrobałem troche w czasie wolnym i dorobiłem łóżko, szafę poprawiłem troche materiały, ale i tak będą one w ostatecznej wersji zmienione. Poprawiłem też render i światła.

Dzięki za komentarze, przydały mi się podczas poprawiania... Liczę na dalsze...

W załączniku najnowsze wypocinki...

CYA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Chciałbym zwrócić uwagę, że narazie zajmuję się wymodelowaniem całości, materiały są raczej zrobione poto żebym się potem nie pogubił przy przypisywaniu ich obiektom. Render, materiały i światło będę dopracowywał na końcu, gdy już skończę modeling... :D Dzięki za komentarze, CYA l8er.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrobałem coś w wolnym czasie, a ze względu na to że nie mam go zbyt dużo, to dopiero teraz zrobiłem rendery, bo przedtem nie zabardzo miałem co pokazać...

Konras --> Poprawiłem proporcje, rzeczywiście biurko było za duże, też to zauważyłem, thx za comenta...

Scur_ek --> Narazie pracuje nad modelem, wiem że textury są tandetne, to są textury tymczasowe, render też jest zrobiony żeby było ładne, ale i szybko się renderowało, final render będzie dopracowany, nie buj sie :D,

Kome --> czasem się spotyka dywany w stylu "Witrażowym", ale jeśli ci się nie podoba, to może spodoba ci się ten co jest teraz...

Wiele elementów jest zrobione tak jak by mi się podobało a nie tak jak jest, ze względu na to że chciałem sobie w tej wizualce troche pomażyć, zresztą jak dorobie wyposażenie, to sami zobaczycie...

CYA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności