Skocz do zawartości

Wip: The Valley


Gość Caspik

Rekomendowane odpowiedzi

wrzucam WIP'a . Jak narazie za wiele nie widac ale to coś. Bede wrzucal kolejne etapy ;] To co widac ponizej zajelo mi ok. 2h roboty. Jak widac zostalo mi jeszcze do namalowania pfff ohoho szkoda gadac. Chyba sie zajade przy tym.. (niestety ciagle myszka :/ )

 

etap15nc.jpg

 

tu troche wieksze

http://img272.imageshack.us/img272/4585/etap17bb.jpg

 

a tu bez konturek ;]

bezszkicu6ti.jpg

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no mysle ze sie nie skonczy zapał, w koncu az tak duzo roboty nie ma .Gorzej to jak zwykle jest przy animce (no ale jak narazie anim. idzie na przod wiec nie ma sie co obawiac [jak narazie]. Mysle ze calkowity czas pracy bedzie wahal sie w okolicach 24h

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slizgi - rudawy janowickie cos ci mowia? i kolorowe jeziorka? mi kolor wodu nie przeszkadza ale fakt troche dziwna metoda ze robisz ze sczegolami od poczatku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w atlasie geograficznym mam przerozne zdjecia i wsrod nich znalazlem takie ktore umialbym namalowac ;] teraz juz cos wolniej idzie praca -tyle obowiazkow i jeszcze do tego animka dochodzi , dlatego teraz rzadziej bede wrzucal update'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz ja cos powiem:p....tak na moje krzywe oko...to najlepiej wyszly gory..bez 2 zdan...wymiataja na rysunku:D...wedlug mnie powinienes jeszcze postarac sie zrobic odbicia w wodzie miedzy innymi tych gor...rozumiem ze jestes w fazie pracy nad projektem wiec moze masz to w planie..po za tym podoba mi sie lewa strona ten kontrast z prawa jest bardzo na plus...dodasz troche szczegolow i bedzie pieknie...to nie pozostaje nic jak zyczyc powodzenia...hehe

 

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za tutka aras ;] napewno sie przyda, a refleksy oczywiscie dodaje zawsze na koncu ;] no to nie pozostalo juz nic jak sie zabrac do pracy z wiekszym zapalem ;]

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie rewelka, wygląda jakbyś wchodził od razu w szczególy skał/stoków i chciał je jak najszybciej, choćby na małej przestrzeni dopieścić, co może sprawić później kłopoty w dograniu całości, choć akurat w przypadku landscapowego tematu nie musi to być kłopotem, w naturze wszystko jest dziełem przypadku i ten picek po prostu musi wyjść dobrze :) Powodzenia i wytrwałości życzę, bo cos updatowanie siada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiscie updateowanie siada , Jutro postaram sie cos domalowac i wrzucic,ale nic nie obiecuje ;].

 

pzdro

 

EDIT: Mecze chmury , jak cos nabazgram to wrzuce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miniaturce chmury wyglądają tak, że lepiej być nie może, serio, dobra kolorystyka, fajnie, że wyróżniają się odcieniem od śniegu, mógłbyś owiać nimi szczysty, dobrze by się to komponowało. Ludzie się ich czepiają, myślę, że gdybyś nadał im troche przestrzenności, ulepił z nich jakieś kształty (wyglądają płasko, płaskie powierzchnie) to byłoby bardzo elegancko. Tak teraz patrzę, wyglądają troche jak rozlana kałuża... podcieniowane są jedynie krawędzie tych chmurowych powierzchni, warto by objąć cieniowaniem całe chmury, rozproszyć je trochę... takie moje dywagacje :)

 

Pozdro, DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki aras za tutki z chmurek zapewne skorzystam ...WIDZE ze specjalizujesz sie w szukaniu tutkow :D pzdro

eee tam czasem też coś maznę (speed galery) ale dopiero od niedawna zacząłem zabawę z tabletem, a teraz męczę się z brushami ;) a przy okazji podglądam innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

jak widac praca narazie jest w stanie spoczynku, gdyz nie mam wolnego czasu (jak narazie) ale mam nadzieje ze wkrotce sie to zmieni ;].

 

pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności