Skocz do zawartości

Maxwell 1.X


xeav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 627
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O ile dobrze zrozumiałem to kamery też sobie tworzysz w swoim sofcie.

 

Szkoda, że Next Limit nie zrobił takiego plug-ina do maxa czy mayki, że materiały i wszystko ustawia się tu, a później gotową scenkę wyexportować do tego maxwell'a i tu tylko wyrenderować: jenym słowem - tak jak było dotychczas.

 

Osobiście wolałbym shaderki przygotowywać w Hypershadzie, niż w tym całym stanalone material editorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra juz mam odpowiedz od Nextlimitu - wszystko wyglda tak - przesuneli premiere oficjalnej wersji, o ile jeszcze nie ma nowej dokladnej daty- wiadomo tylko ze uzytkownicy maxwella ktorzy posiadaja orginalne oprogramowanie beda mogli pobrac wersje beta (znana pod nazwa ReleaseCandidate version) ktora jednak nie bedzie finalna wersja maxwella 1.0 Tym samym uzytkownicy nowego maxwella (ReleaseCandidate version) beda mogli korzystac z nowego forum na ktorym to znajdzie sie jak sami obiecuja masa nowosci, shaderów etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czaje tego - dlaczego tak przesuwają te terminy?

Albo mają gotową finalną wersję, albo jej nie mają. Z tego co widać, to raczej mają, bo przeciaż gdzieś robią te rendery porównawcze. No i te screeny nie są chyba namalowane w paincie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ponoć będzie można renderować dalej w maxie np tylk oze zeby wziasc ustawiania shaderów trzeba będzie skorzystac z tego oddzielnego softu - robisz w maxie, renderujesz w maxie - a shadery robisz sobie i sprawdzasz pod tą aplikacja - tak oni twierdzą nie wiem czy to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 Grudnia czyli w ten piatek na 100% ma byc maxwell render RC1 czekamy :)

 

Dear Friends,

 

We're happy to announce the exact date of first release candidate.

Maxwell Render RC1 will be released on Dec 2, 2005 (Fri)

Thank you for your great support!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hindus- aż sam jestem ciekaw, ale tak z dnia na dzień by przekładali to by było coś nie tak :) Więc trzymam kciuki, bo przez te wszystkie tematy pozakładane na forum jestem ciekaw jak wyjdzie, przedewszystkim jak bedzie z ziarnem i czasem renderów

Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności