Skocz do zawartości

SCENA 3D: Wizualizacja wnętrza: Sypialnia [update 12:10]


AGmakonts

Rekomendowane odpowiedzi

Echhh pewnie pare osób wyklnie mnię za to że nie dopieściłem salonu ale jak juz mówiłem straciłem do niego cierpliwosc. Teraz mam zamiar zając się kolejnym pokoikiem w tym domu=]

 

Narazie nie wsadzam pomieszczenia bo ubogo tam ale dam po koleji obiekty które maja tam być. Pierwsze 2 sa z jeszcze testowymi shaderami i nie ostatecznymi kolorkami ale materac chyba i tak bd czarny=]

 

ko3uj.th.jpg velvetshader5oz.th.jpg

 

To co pewnie uznacie za rozwałkowany fotel jak 2 osobową kanapa tak naprawde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1) Dzieki wszystkim

2) RA -> Hmmm specjalnie dla Ciebie posiedziałem i to zmieniłem teraz mi się bardziej podoba

3) Tak to napewno złudzenie wszystko jest jak od linijki:P

 

Taka mała porcja dzisiejszych updateów

 

Najpierw poprawiona sofa czekamy co RA powie:

kanapa27wl.th.jpg kanapa13tg.th.jpg

 

Następnie szafka która mnię do szału doprowadza bo z jej shaderkiem walczyłem w c**j długo:

szafka4uc.th.jpg szafka18xs.th.jpg

 

Oraz półeczka która będzie wisiała nad mataercem:D:

plka6ed.th.jpg

 

No i poduszeczki które beda i na materacu i na podłodze w okół niego:

poduszki9sk.th.jpg

 

 

Wszystkie uwagi mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie bedzie po tym wariowal :P Ale oparcie z poduszek to imo zly pomysl. Lepsze by bylo oparcie takie jak ma fotel. Co do szawki to jak dziala ten uchwyt?;] mozna tam przelozyc palce czy trzeba jakos inaczej zlapac? Zgadzam sie z RA odnosnie tej polki ze swiatlami. 3-4 powinny zalatwic problem. A moze zrobic taka jedna dluga lampe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu poukąłdałem mebelki:D sofa w prawdzie jeszcze stara ale nie miałem czasu jej zmienić na nowa. Wiem ze pokoik wydaje się dupnu bo on jest dupny ale postaram się tak zagospodarowac pzrestrzeń że ani nie będzie jak się zgubuć ani nie będzie ciasno.

 

Kolejna sprawda skoro chveti potrafi do niedzieli to i ja więc się spręże.

 

A to 2 renderki pokoju:

20lz.th.jpg 14ae.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle że taki ukłąd pomieszczenia jest najlepszy z dotychczasowych. Tam gdzie jest murek będzie telewizor i para kolumienek. Kolor tys świateł z niebieskiego zmienie na biały co mam nadzieje dobrze wyjdzie z planowanymi bordowymi ścianami. Na podłodze dam chyba panele imitujące jakieś ciemne drewno. Wszystko będzie utrzymane raczej w ciemnycj tonach rozświatlene wieloma halogenkami.

 

 

Obacny stan pracy:

97fw.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak - na temat oswietlenia to za wiele nie mozna powiedziec bo jest tak jak powinno byc imo, jesli będzie sterylnie to bedzie git bo jak juz pewnie wiesz ja tak lubie ;) co do shaderków to bym postawił na szkło i chromy ale chyba sie nieskusisz- moze dało by rade na froncie wstawic okno ? albo dac taki naroznik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak tam są schodki do pzredpokoju:P nie chciałem drzwi poprostu:P a ta szyba tam słuzy jako balustrada do schodów. Chromu będzie sporo tak samo jak szkał którego i tak jest juz wiele. Na tej szybie znajda się także półki więc myśle że będzie się lepiej komponowac z całością. Miałem w parwdzie nie robić tutaj ragałów ale chyba czuje się zmuszony. Na murku postawie jeden z chromowanymi elemetami i szklannymi półeczkami.

 

A co sądzicie o samym projekcie i tych moich dziwnych pomysłach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peter -> co z tym stopniem bo wybacz ale archtiektem nie jestem i nie będe przez najbliższe pare lat, czemu to błąd jakieś problemy z budową czy to poprostu źle wygląda?

 

peter, chveti -> co do dziury to serio o niej myślałem ale nie mam koncepcji co by w nią wsadzić bo na sofy to za nicko chyba będzie ale spróbuje dzis to zrobie i puszcze na noc render.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ta dziura pod schodami to koniecznosc ale czy ten bialy murek jest potrzebny? schodki to juz wystarczajeca przegroda a na dole robi sie ciemno. moze krotszy, nizszy albo co....strasznie masywny jest na razie

jeden stopien jest zwykle malo widoczny i latwo mozna sie potknac. to jest powod dla ktorego raczej sie jednego stopnia nie robi ;) w sumie u ciebie to raczej podest i ciezko to zrobic inaczej. tylko przy murku bialym trzeba by to przemyslec bo w tym jednym miejscu tylko jeden stopien moze byc niewidoczny(i raczej bedzie bo ciemno) i szczegolnie niewskazany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności