Skocz do zawartości

Owady: Nocny letni przyjaciel ;)


Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No i stalo sie !! :((( mam uszkodzone pliki od mojego komara !! :((...komp mi sie sam zrestowal podczas pracy w maxie...i zaden nie chce sie otworzyc, nawet autobacki :(((...czyli koniec z komarem....ehhhh !!:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jesli zaden z kilku plikow sie nie chce otworzyc, to bym nie skreslal pracy- wieksze prawdopodobienstwo, ze to z instalacja maxa cos jest nie tak. Jak na moj gust, podczas pracy w maxie system nie tyka kopii zapasowych, co najwyzej podczas zapisywania pliku moze wystapic blad.

 

No chyba, ze miales tylko jedna wersje a backup sie nie zapisal. To by byla wielka szkoda- Twoj komar to dotychczas jedna z najlepszych i najbardziej zaawansowanych prac :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niestety urok 3dsmax:(. Spróbuj przesłac je komuś, kto ma dobrego maxa, moze je odczyta. Jednak najlepiej abys je mergował przez maxowski browser, pomaga w 90% przypadków.

 

Inne programy tez maja tendencje do wieszania, jednak o wiele rzadsza, na przyklad XSI lubie sie wiesznac raz na tydzien, gdy sie ostro miesza, badz dodaje skrypty i addony na zywo.

Co dziwne, przez pol roku uzywania, ani razu nie walnela mi sie Maya. Przez to oduczylem sie saveowania co 5 minut.

 

Zycze powodzenia z plikami *.max, nie poddaj sie i walcz,

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kopie pliku nawet na ftp\'ku bo po stracie wszystkiego co związane z maxem jestem o wiele ostrożniejszy.

 

Składam szczere kondolencje Pablo:(.

 

Na pocieszenie[piwo][piwo][soczek][winko] czyli wszystko co najlepsze. Nie łam się.

 

 

pozdro

KAIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co kilkanascie savow robie kolejna kopie, a save\'a robie co kilka-kilkanascie czynnosci ;). Np. moj szerszen ma juz 25 plikow.

 

I wspolczuje komara, wiem jak ciezko jest stracic owoc wielu godzin pracy. A na pewno tym trudniej, ze nieublaganie zbliza sie koniec bitwy :(. Nie poddawaj sie tylko Pablo :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No współczuję, pracka naprawdę ładnie sią zapowiadała. Radzę robić kopie jak najczęściej. Ja do swojego modelu mam już 28.

A najlepiej nadaje się do tego zachowywanie ze zwiększonym numerkiem.

Jest to opcja \"Save Incremental (+)\" w ustawieniach skrótów klawiaturowych. Ja mam do tego podpięte alt+ctrl+s i co jakiś czas wciskam.

 

pozdro

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności