Skocz do zawartości

relacja z pokazu maxa 8


max_1989

Rekomendowane odpowiedzi

No więc zebrałem się do napisania mini recenzji. Gdy już wyszliśmy na śródmieściu zmierzaliśmy ku "nijakiemu" murku koło metra. Jakoś dotarliśmy i wypatrywaliśmy kogo kolwiek z obiecywaną nam tabliczką max3d.pl, jednak niestety shogun zawiódł i musieliśmy iść sami. Po wielu próbach szukania drogi do szkoły w której miał się odbyć pokaz w końcu dotarliśmy. Ukazał się nam duży biały budenk. Nie czekając ani chwili dłużej pstrykneliśmy zdjecie ofcourse z myślą o forumowiczach :). [zdj 1.].

Następnie nadeszła chwila na wejście do budynku. No i wchodzimy a tu nic :\. Żadnych transparentów ulotek, lecz było to spowodowane tym, że przyszliśmy za wcześnie ok. 14:30. Po zapytaniu się pana recepcjonisty dowiedzieliśmy, że że pokaz się rozpoczyna o 15:30. No więc mając chwile wolnego czasu zeszliśmy sobie zostawić kurtki (koniu w między czasie miał problemy z odnalezieniem toalety :D ). Następnie poszliśmy sobie coś kupić do bufetu no i wracamy a tam jest stoisko oblężone ludzmi [zdj. 7] z wszelkiego rodzaju gadżetami, zdążiliśmy "jedynie" na darmowe koszulki [zdj. 2,3], branzoletki oraz małą ikonkę maxa8 [zdj. 4] Ponadto co nas załamało totalnie nie załapaliśmy się na katalog jednak specjalnie dla was zrobiliśmy kilka zdjęć tego oto katalogu [zdj. 5,6] dzięki uprzejmności jednego z userów którego pozdrawiam :). Na pocieszenie wzieliśmy sobie maskotke która nam towarzyszyła przez całe czas w naszych kieszeniach [zdj. 8] :)

Mineło kilka chwil i zobaczyliśmy transparent max3d.pl (trudno go było nie zauważyć na takim dużym ... :D ). Jak się później okazało shogunowi coś wypadło i nie mógł być przy metrze. Wielkodusznie mu to wybaczyliśmy :).

No i nadszedł czas na wejście do sali. Zajeliśmy miejsca i po przywitaniu nas przez przedstawiciela rupika, zaczoł się wykład który prowadził pan 'x' (niestety ale nie zapamiętałem imienia osoby wykładającej) w języku angielskim. Całe przedstawienie było podzielone na kilka 'rozdziałów' mówiących m.in o nowym sposobie mapowania, włosach ... Wykład był całkiem ciekawy lecz jakiś rewolucji oprócz mapowania tam nie ujrzałem, owszem ciekawe również są usprawnienia pracy na editable poly ale jak na wydawanie nowej wersji programu według mnie jest to za mało.

Gdy już osoba mówiąca skończyła, skierowaliśmy się ku wyjściu. Miłym zaskoczeniem był bufet na który wszyscy się rzucili wychodząc. Po wyjściu co poniektórzy skierowali się do jakiegoś baru na soczek :D ). No wiec to by było na tyle, impreza była bardzo fajna aczkolwiek mogło być lepiej :).

 

 

 

 

 

zdj. 1: pict00011wy.th.jpg

 

zdj. 2,3: pict00077qi.th.jpg pict00088sl.th.jpg

 

zdj. 4: pict00099rj.th.jpg

 

zdj. 5,6: pict00052et.th.jpg pict00048cl.th.jpg

 

zdj. 7: pict00069zf.th.jpg

 

 

 

 

 

PS: Mam dwa pliki filmowe po okolo 120 mb i 70 mb (120 - mapowanie nagrałem wszystko co mówili o tym niestety kiepska jakosc :\, 70 - nagralem wszystko o robieniu wlosów), lecz nie mam ich gdzie wrzucić, udostępni ktoś miejsce na serwerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jest kilka ułatwień dla twórców gier.

Jest nowy system zarządzania materialami i modelami w scenie.

Jest kilka usprawnień bipeda: ruchome biodra, system elastycznego zginania kręgoslupa, system kopiowania i przydzielania poszczególnym segmentom bipeda gotowych sekwencji ruchu, system ułatwiajacy stawianie stóp nie nizej, niz grunt pozwala.

Jest system symulacji ciuchów. ma z góry gotowe zestawy ustawień parametrów okreslające materiał: wełnę, jedwab, tiul itp. Tylko moim skarpetkom nie wiadomo czemu przypisuje automatycznie rigid body...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlaczego w Stolycy? Nie mogli tego... no nie wiem... w 3City zrobić? :)

Dobrze mowi, polejcie mu!

moze dlatego ze w stolicy jest wiecej klientów niz na prerii ;]

Ta preria ma mniej bezrobotnych, szybszy rozwoj i ladniejsze plenery. No i nie ma warszawiakow :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mowi, polejcie mu!

 

Ta preria ma mniej bezrobotnych, szybszy rozwoj i ladniejsze plenery. No i nie ma warszawiakow :p

 

ma mniej bo do wawy wszyscy przyjechali roboty szukac :P, co do plenerow to sie zgadzam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności