Skocz do zawartości

Wip:Fantasy kraina


Eden-3d

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

lepszy, czy nie, to jednak nie trzyma kontrastu :D

zart oczywiscie, o niebo lepsze kolorystycznie od "sci-fi", kamyczki i trawa po lewej pieknie

 

zrob drzewu lepsza kore, chmury bardziej wyrazne z cieniami pod spodem, popraw kontrast "Tego Po Srodku" vs. Reszta i....

siedze juz cicho, bo bedzie, ze tylko ja komentuje Twoje prace :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche chaotyczne i nie bardzo wiem o co w tej scenie chodzi, brak jej elementow dominujących, jakiegos motywu przewodniego. IMO kolorki ktorych używasz mogłby mieć mniejsze nasycenie (są toksyczne :D ), przydałby się jakiś "wspólny mianownik" tonacji, kontrasty są spore i czasem się gryzą. Na plus - bardzo podoba mi się trawa, w porównaniu z poprzednią pracką widać u Ciebie postępy, tak 3maj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja ty to myszka dziergasz? no to respekt chyle czoła i powodzenia zycze;)

jak na myszke to rewelka, jak nie na myszke to tez calkiem mile dla oka. zgadzam sie z avangerem co do tego drzewa ale jak sam mowisz to dopiero wip wiec to sie chyba zmieni. a twoj postep mozna dostrzec golym okiem ;]

a i popracuj troche nad krawedziami tych urwisk czy co to tam jest ;)

i w tle w tej wolnej przestrzeni na srodku moze jakis bajkowy zameczek?;]

pozdro i tak trzymaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy kolor wody nie jest zależny od głębokości / koloru i ukształtowania dna ? woda w jeziorku może być zazieleniona różnego rodzaju "zyjątkami" więc myślę że nie jest to błąd, mi nie przeszkadza :)

 

Jest jest, ale raczej jej jasność/ciemność, mniej tonacja, tak myślę. A z takim "dualizmem" jeszcze się nie spotkałem heh... spory dysonans, to mnie przerasta :) to tylko moje zdanie, mogę się mylić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajne gory i rzeka nad tym chyba jeziorkiem bym popracowal bardziej za ciemne jest...pomysl jak mozna inaczej przekazac glebie po za tym nie rozumiem za bardzo w jaki sposob ta rzeka laczy sie z tym jeziorkiem?...bo na 1 rzut oka wyglada to jakby tam byl wodospad...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, badzo miłe zaskoczenie, z początku troche się męczyłeś, ale koniec wieńczy dzieło. Chyba, że to jeszcze nie koniec? Gratki. Jedyne do czego bym się przyczepił, ale to już tylko kwestia mojego gustu, za dużo wszędobyliskich cienkich kreseczek, ale to aż tak bardzo nie wadzi. Cool. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności