Skocz do zawartości

noc nietoperzy


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

thx, z tym zmuszeniem to przesada oczywiscie, niech bedzie ze zemsta ( niech sie chlop cieszy:) )

peinterka sobie urzywam mniej wiecej odkad komputer dostalem, wiec juz bedzie kilka lat, aczykolwiek ten obrazek to mieszanina szopa i paintera.

 

malowane lewa stopa:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chmury pro :>

jedyne co mi nie pasuje to to ze te galezie masz tylko do dolu powykrecane.

takie miekkie i opadle sie robia. i sa \'ciepłe\' w kolorze podczas gdy tło masz zimne.

 

ale grubo powyzej ;> jak zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prace jest rewelacyjna, robi wrazenie perfekcyjnej choc pewne uwagi mi sie nasuwaja: patrzac na nia wnikliwiej mozna odniesc wrazenie ze galezie te ciensze sa plaskie, poza tym jest ich zdecydowanie za wiele dalej co moze istotniejsze gwiazdy- wydaje mi się że w otoczeniu księżyca na nieboskłonie powinno być ich znacznie mniej, a to ze wzgledu na oczywisty fakt ze \"swiatlo\" satelity przycmiewa jasność ciał niebieskich, wobec czego zostaja tylko te najjasniejsze, tymczasem tu to wydaje się nie grac roli... hmm.. ale może to celowosc pracy i niekoniecznie ma być zgodne z realizmem choć wiele za tym przemawia. praca bardzo mi sie podoba jestem pelna uznania. pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emocje ochłonęły... No to można dać spokojny komentarzyk (niech się dzieciaczyna pocieszy).

 

Na początek nie daruję sobie tej gałązki na księżycu... Która lewituje :> (zahipnotyzowana?) a i nie wciskaj kitu że odpadła bo byś ją rozmył (ruch). W ogóle muszę powiedzieć że sporo gałązek lewituje...

 

Heh... Te gałązki to w ogóle grubieją wraz z odległością.... Nic sobie nie robią ze światła księżyca (gdzie jest glow na tych na księżycu?!?). Hihihi... W ogóle narysować ci kulki oświetlenia w różnych partiach? Bo coś chyba są z 2 księżyce :>.

 

Hehe, w ogóle nie nadałeś faktury kory... To ma być drzewo? Jeszcze ulizane... Ty chyba jednak naśladujesz Changa... A te fochy to dla niepoznaki... Hehe... Tylko mi nie wciskaj że to jakieś gumowe... Na takich nietoperze nie siadają :>. (sprawdziłem ;) )

 

Do nieba nie ma co się przywalać... No może do tego fragmentu poniżej księżyca... Jak na biały puszek to strasznie ostra kreska.... No i może ten disco niebieski po lewej mało gustowny...

 

Heh... Ujdzie jak na WIPa :>

 

RESPECT i nie karz dłużej czekać na nadchodzące cudeńka do portfolio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę mnie zaskoczyłeś...

Tak wlazłeś w detale, że aż mnie przytkało na chwilę :) Ale super wyszło.. po wcześniejszych prackach taka zmaina klimatu to niezły czad! Nie będę się tutaj czepiał.... kompozycja jest oparta na złotym podziale, księżyc świeci... jest dobrze... :)

No i te detale! Co ci się stało ?!

HAHA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulsia:

>patrzac na nia wnikliwiej mozna odniesc wrazenie ze galezie te ciensze sa plaskie,

 

no fakt, ale ale wnikliwe odmalowywanie wszystkich bylo by zwyczajnie marnowaniem czasu, teraz jest spora roznorodnosc, i wystarczajaco mocna sugestia, zreszta przy leniwym ksiezycowym swiatelku malo widac, co pozwala usprawiedliwic jednolite plamy w tych miejscach., poza tym to zbyt drobne motywiki rzeby sie nimi specjalnie zajmowac, stracily by tylko ekspresyjny charakter.

 

>poza tym jest ich zdecydowanie za wiele

 

a to juz wzgledne odczucie, nie pokazujesz powodu dla ktorego moglo by byc ich wiecej, lub mniej, dla mnie takim powodem jest wylacznie kompozycja i sobie mysle ze teraz jest ok., bez rewelacji, ale nie ma sie co czepiac.

Co do gwiazd to to istotnie, w rzeczywistosci bylo by ich mniej, ale gdybym mial robic tak jak w rzecztywistosci to bym wziol aparat, tu rownierz liczba nie ma wiekszego znaczenia, 100 w ta, czy wta, nie ma wiekszej roznicy dla calosci. Oczywiscie, mozna by nawet konkretny gwiazdozbiur zrobic, tylko po co?, z reszta i tak na ogol ogladamy miejski krajobraz w ktorym gwiazd prawie nie widac, czasem trzeba wyruszyc za miasto:)

 

>hmm.. ale może to celowosc pracy i >niekoniecznie ma być zgodne z realizmem >choć wiele za tym przemawia.

 

I tak i nie, nawet realizm jako kierunek nie polegal na pokazywaniu wszystkiego z fotograficzna wiernoscia, predzej podobny byl do fotografii reportarzowej, a wiec realizm odnosil sie raczej do ukazania realnych sytuacji spoleczno-socjalnych, niz fotorealizm. ten realizm o ktorym mowisz jest malo wazny poprostu, a juz na pewno nie moze byc celem samym w sobie, bo co wtedy oprucz owego fotograficznego wygladu mialo by wynikac?

 

praca bardzo mi sie podoba jestem pelna uznania. pozdrawiam...

 

dzieki, rowniez pozdrawiam.

 

 

Gotham:

>Emocje ochłonęły... No to można dać >spokojny komentarzyk (niech się >dzieciaczyna pocieszy).

 

z twojego komentaza zawsze, to znaczy ze sie wciaz tematem interesujesz i jeszcze moge Cie kilku rzeczy nauczyc:>

 

>Na początek nie daruję sobie tej gałązki na >księżycu... Która lewituje :>

 

pierdoly, pierdoly, pierdoly, nie majace szczegolnego wplywu na calosc, o takie rzeczy sie nie dba poprostu, po co?, czy te kilka pikseli ktore by ja polaczyly z galezia cos by wprowadzilo?, takie pierdolki to koszt ktory sie ponosi przy pewnej ekspresji, inaczej efekt bylby martwy, sztuczny i usliczniony na sile, ta praca i tak jest zbyt dokladna, to poco ja umeczac dalej, czym sobie ta powierzchnia zasluzyla:)?

 

 

>Heh... Te gałązki to w ogóle grubieją wraz >z odległością....

 

hje, mowisz?, a przydalo by sie tam wiecej przestrzeni, faktycznie, ale mam wrazenie ze Ty to bys je w rzadku ustawil, jak chinskich wiezniow do odstrzalu...:>

 

>Nic sobie nie robią ze >światła księżyca >(gdzie jest glow na tych >na księżycu?!?).

 

a wyjrzyj przez okno wieczorkiem... i zastanow sie, skad sie ten ksiezycowy glow bierze... bo mi sie wydaje rze przez chmury, ktore go przeslaniaja czasami, w nich rozprasza sie swiatlo, ktore daje ten bardzo charakterystyczny efekt. Zadaniem bylo jednak pokazac ksiezyc w calej okazalosci, jego przesliczna pryszczata gebule, w takim wypadku glowa poprostu byc nie moze...:>

 

 

>Hihihi... W ogóle narysować ci kulki >oświetlenia w różnych partiach? Bo coś >chyba są z 2 księżyce :>.

 

taaa? i gdzie ten drug?:>

 

>Hehe, w ogóle nie nadałeś faktury kory... >To ma być drzewo?

 

skoro zauwazyles ze to drzewo to chyba tak ma byc...znaczy ze ok, no nie? :>

 

> Jeszcze ulizane... Ty chyba jednak >naśladujesz Changa...

 

No gdybym nasladowal to bym kazda galazke slicznie odmalowal... albo bevela nalozyl:>...

I cos ty sie tak na roberta uwziol co:>? zawinil ci czyms czy jak? tylko Chang i Chang, a dajmu jusz spokuj, niech robi swoje...:>

 

Tylko mi nie wciskaj że to jakieś gumowe... Na takich nietoperze nie siadają :>. (sprawdziłem ) Znaczy na gumowych drzewach nie siadaja?, no masz racje tak cie korcilo ze az sprawdzic musiales:>?

 

Do nieba nie ma co się przywalać... No może do tego fragmentu poniżej księżyca... Jak na biały puszek to strasznie ostra kreska....

 

o to chodzi, inaczej bym blura dal i sie niespecjalnie przejmowal:)

 

>No i może ten disco niebieski po lewej mało >gustowny...

 

taki sliczny sss, ale wybaczam... nie musi sie podobac:>

 

>Heh... Ujdzie jak na WIPa :>

>RESPECT i nie karz dłużej czekać na >nadchodzące cudeńka do portfolio!

 

a dziekuje, moze wkrotce cos sie znajdzie...

 

Kris_R

No z tym zlotym podzialem to nie wyliczalem powiezchni jakos specjalnie, he, samo wyszlo... a detale, no to mattpaint do reklamy byl wiec specjalnie wyboru nie mialem:)

 

Niniejszym melduje ze w konkursie ; dokop bigowi\' bezapelacyjnie wygral.... Kira:)

 

wlasnie, fajnie cie czytac czasami, milo ze wpadles, co do odcienia galazek, to tak sobie mysle ze to jedyna rzecz ktora jakos wyrownuje ta ksiezycowa jasnosci i chyba nie podszedl by mi chlodniejszy kolorek, szczegolnie ze teraz fajnie wyskakuja na pierwszy plan, ale nie sprawdzalem innej opcji o ile pamietam, wiec mozesz miec racje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Ty się nie dziw że powstał konkurs \"dokop biglebowi\"... Ostatnio tak nawaliłeś cudownych artcików że system immunologiczny się włączył :>.

 

Ale spoko, już się wyładował więc popyt na twoje artciki osiągnął chyba apogeum :>.

 

Co ja mogę powiedzieć? Jeśli nie chcesz zobaczyć tłumu zdesperowanych piętnastoletnich fanek piszczących i wyrywających sobie z głowy włosów pod swoim oknem to nie karz długo czekać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, wszystko byscie tak doslownie chcieli, jak nietoperz w tytule, to musi byc na obrazku:> a serio to jest to matt do reklamowki i nietopery sa wykonane i zanimowane przez Redo w 3d, ze ja bylem odpowiedzialny za tlo, i galezie, to tylko je pokazuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności