Skocz do zawartości

D.I.P.R.I.P. - polski Mod do HL2


Gość Pacanusmaxus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pacanusmaxus

Mamy przyjemność ogłosić istnienie strony domowej polskiego Mod'a do HL2 - D.I.P.R.I.P. Chcielibyśmy pokazać nasz pomysł i to co udało nam się do tej pory zrobić.

D.I.P.R.I.P. jest całkowitą konwersją oryginalnego trybu multiplayer HL2. Rozgrywka jest oparta na walce pojazdów w powojennych środowiskach. Pojazdy posiadają wiele "zaczepów" na broń, którą można znaleźć na arenach walki. Planowane tryby rozgrywki to: deathmatch, teamdeathmatch i capture the flag. Będzie również możliwość włączenia tryby ulepszania samochodów za pieniądze uzyskane z niszczenia przeciwników.

Akcja rozgrywa się w znajomych polskich sceneriach. Kluczowymi miejscami w powojennym świecie są obszary bogate w nieskażoną wodę, jedzenie i paliwo. Większość terenu pozostała w "mechanicznie niezniszczonym" stanie. Opuszczone centra miast, hipermarkety, rafinerie, wiejskie magazyny żywności, stare bazy

wojskowe, i temu podobne miejsca są arena zaciekłych walk.

Więcej informacji na temat fabuły i rozgrywki można znaleźć na naszej stronie domowej (narazie tylko w angielskiej wersji językowej): www.diprip.com

market001_small.gif market004_small.gif

pgr001_small.gif pgr003_small.gif

hummer001_small.gif Static_StaircaseEntrance_small.gif

ConceptMaluch_small.gif

[/url]

Więcej screenshotow można znaleźć na naszej stronie w dziale Media:

http://www.diprip.com/gallery.php

 

Bylibyśmy wdzięczni za wszelkie wsparcie i pomysły, które można zamieszczać na naszych forach:

http://www.diprip.com/forums.php

Nasz Mod powstaje przy wsparciu ze strony Zakładu Grafiki Komputerowej na Wydziale Informatyki Politechniki Szczecińskiej

http://zgk.wi.ps.pl/

Zespół D.I.P.R.I.P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość Pacanusmaxus

Problemy są ale do pokonania :) Aktualnie nad tym pracujemy. Pojazd de facto bardzo nie rozni sie od ludzika tylko ze Valve nie zrobilo obslugi sieciowej dla pojazdow i robimy to teraz podobnie jak to dziala dla ludzika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pacanusmaxus

Narazie nie planujemy daty wypuszczenia pierwszej wersji. W tej chwili przeprowadzamy wylacznie testy wewnetrzne. Samochod, ktory widac na screenshotach sluzy narazie tylko do testow ale ma juz spora czesc zamierzonej funkcjonalinosci. Narazie polecamy uzbroic sie w cierpliwosc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajno, ze kolejna inicjatywa jest,,,ale jest ALE: ludzie ile wy macie lat? studiujecie na politechnice!? wy reprezentujecie polskie cg? az mnie krew zalewa :P kur... wezcie sie zmobilizujcie i zrobcie to porzadnie, ile jeszcze polskie produkcje nie beda sie umywac do swiatowcyh ?! widzialem modele do moda hl-a2 na 3dtotal.com... byly 5 razy lepsze! wezcie sie do roboty,. alebo bedziecie kontunuatorami polisz kicz! (... naszeczescie jest wiedzmin, painkiler, people can fly, nawet bz :] > oni daja nadzieje, ze polish cg bedzie w swiatowej czowolce , nie uwazacie?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy te czasy dawno minely. Ale ja jestem zwolennikiem, ze grafika swoaj g=droga a grywalnosc swoja. Wole znosnia grafe i duzo "miodnosci" niz ultra pro grafe i zero grywalnosci. A po zatym polish cg w swiatowej czolowce nie zalezy od tego jaki jest produkt , a raczej jaki jest jego marketing :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, widziałem jak mój znajomy (niegdysiejszy klanowicz Tribes) gra w UT2k4. Wyłączył wszystkie detale, zjechał z texturami na minimum i wyłączył sobie broń, by nie zasłaniała widoku (a grał na 3 gigowym procku i GF6800 ;))

 

Level fajny, bloki trochę klockowe, ale w grze pewnie nie będzie tego widać. Hummer świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności